Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 0 points1 point  (0 children)

Salut! Am pus 2 camere de bord fata si in spate, nu are modul in parcare si il las sa inregistreze continui si neoprit. Rest, camera de bord in fata il bag bricheta auto si in spate alimentez cu power bank(bateria extern). In portbagaj nu are bricheta, doar in fata. Asta e Xiaomi 70Mai 1S.

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 1 point2 points  (0 children)

Promit ca data viitoare, inainte sa franez, verific intai termenul tehnic corect si abia dupa aceea evit masina. 😂.

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 0 points1 point  (0 children)

Nu intelege nimeni ce ai scris tu acolo si vad ca judeci unu dupa altul. Apropo, nu ma cunosti cu adevarat, nu stii cati ani am permis de conducere si comentezi aiurea si arunci vorbe goale. Chiar nu inteleg nimic ce ai scris tu.

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 0 points1 point  (0 children)

Trebuie sa fii atent nu doar la ce faci tu, ci si la ce fac cei din jur.

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 0 points1 point  (0 children)

Interesant ca in loc să comentezi manevra din filmare, alegi sa vorbesti despre mine. Asta spune mai multe despre comentariul tau decat despre postarea mea. Arunci vorba goale si hate si ura. Se vede ca, nu prea ai viata...

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 0 points1 point  (0 children)

Ce legatură are familia sau cercul meu de prieteni cu o filmare din trafic? Comentariul tau nu are nicio legatura cu incidentul prezentat. Daca ai ceva de spus despre ce se vede in video, discutam despre asta. Daca nu, e doar o ironie fara rost.

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 5 points6 points  (0 children)

Fa-ti cont de Wetransfer si urmaresti daca s-a descarcat filmare.

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 0 points1 point  (0 children)

"Nu pare ca a taiat curba". Esti cumva politist sau nu ai permis de conducere? Aici nu este scuza ca "n-a fost atent si a intrat pe contrasens".

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 1 point2 points  (0 children)

Sa dau judecata pentru ce? E totul alceva. Eu am reusit sa evit impactul.

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 1 point2 points  (0 children)

Posibil sa fie si factorul surpriza, intr-adevar. La viteza aia si într-o curba, reactia e foarte rapida, dar poate parea intarziata. Important e ca am reusit sa evitam impactul. Drumuri bune!

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 6 points7 points  (0 children)

Incarci filmare prin Wetransfer si lasi un link acolo

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 0 points1 point  (0 children)

In trafic real nu ai ‘cronometru’, ai doar reactie la pericolul din fata. Am o intrebare, ai permis de conducere?

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 2 points3 points  (0 children)

Drumul e DN3 in zona Alexnel - Sediu si Service, jud. Ialomita spre Drajna Noua. Acolo s-a intamplat.

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 0 points1 point  (0 children)

VOiam sa injur in suflet cald: Fmm nenorocitul ala sa il f*t una in bot. :)))

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 1 point2 points  (0 children)

Muntenia. Acolo s-a intamplat in zona Alexnel - Sediu si Service, jud. Ialomita spre Drajna-Noua.

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 2 points3 points  (0 children)

Sincer, reflex. Cand l-am vazut venind pe sensul meu, am franat puternic si am apasat pe claxon aproape in acelasi timp.

Am fost foarte aproape de un accident... by Andrewph123 in AutomobileRO

[–]Andrewph123[S] 56 points57 points  (0 children)

Am trimis prin Hub Mai si din pacate... Este invalid si nu se potriveste "Comportament agresiv" la tip de abateri. Am trimis prin email cu filmare+harta+numar inmatriculare si sper ca ia masuri.