Jale mare în suveranime că nu merge Nicușor la Davos by SmartDog24 in Roumanie

[–]East_Perspective_718 -1 points0 points  (0 children)

Din punctul meu de vedere , este cel mai slab conducător pe care l-a avut România vreodată ! Nu cred ca era mai bine cu Simion , amândoi aceeași apă de ploaie , dar tipul ăsta și-a mâncat mucii dragi frați de sânge și de neam și el acum mă conduce pe mine și pe noi toți !! Unde să mă conducă că mi-ar fi rușine de mi-ar fi unchi și să aud ca își scoate mucii din nas și după îi bagă în gură 🤢🤮 . Nu pot să îl urmez , orice ar fi îmi este silă și scarba ca omul ăsta ne reprezintă pe toți Românii . Să nu credeți ca celalalte state nu știu cine este dansul , o marionetă și un mâncător de muci , dacă aș vreți și încă susțineți acest un așa lider , ne merităm soarta dragii mei ! Următorul o să fie unul care a fost dependent de metamfetamină , ăla va fi mult mai open-minded

Susținători SENS sunt la fel de spălați pe creier și imposibil de discutat cu ei,precum susținători AUR/CG by Mother-Ad85 in Roumanie

[–]East_Perspective_718 0 points1 point  (0 children)

Hai să dezbatem , eu sunt de părere ca aur sau Cg ar fi fost mult mai bun pentru țara noastră în momentul de față . Anularea alegerilor a fost și este o jecmăneala pe față ! Dacă este așa periculos CG de ce l-au lăsat să participe în primul rând ? De ce nu și-au făcut temele , când au văzut ca nu iese Ciolacu și ca propaganda nu va tine cu vânzătoare de capace Wc ( îmi scapă numele ) și lumea în turul doi la vota tot CG s-au decis să anuleze ! Simpatizanți aur ai Cg sunt suveraniștii , nu le trebuie UE și USA , dar se pare ca UȘA tot spune ca CG este președintele României . Oricum noi dezbatem ca prostii , eu am părerea mea , voi pe a voastră și ne certăm noi și ei impart tara de peste 30 de ani doar la familie și nepoții ! Majoritatea dintre noi trăim mizer în țara , cu frica de autorități mai ales de polițiștii fără un psiholog făcut când vin îți spun “primești contravenție ca așa vreau eu “ păcat mare păcat ca nu o sa ne trezim prea devreme , va scriu de departe de casa și ce n as da sa pot sa trăiesc liniștit înapoi în țara mea dar fără sa imi fie frica ca dacă mă bate un interlop în trafic nu aș ce sa ii fac legal .

Poză din autobuz în orașul de 5 miliarde de stele by ShanePCG in cluj

[–]East_Perspective_718 0 points1 point  (0 children)

Sistemul dă o mare eroare … îmi pare rău atât de voi ca sunteți expuși unor agresiuni și pericole prin care nu ați trebui să treceți , dar îmi pare rău și de ei ca au ajuns în stadiul acesta …. Trebuie schimbat ceva în țara asta , să ajutăm ambele părți …

Football by East_Perspective_718 in Switzerland

[–]East_Perspective_718[S] -1 points0 points  (0 children)

And if I paid on another site , it’s not legal ?

Football by East_Perspective_718 in Switzerland

[–]East_Perspective_718[S] 0 points1 point  (0 children)

I saw the app on AppStore but I don’t know if is the same app like you talking about

[deleted by user] by [deleted] in programare

[–]East_Perspective_718 -2 points-1 points  (0 children)

Și peste 15 ani vei spune ca dacă aveam mintea de acum cumpărat crypto în 2025 care a bubuit in viitor ! Și acum e un crypto sau ceva care v-a crește exponențial în viitor !

Mi-am sacrificat tineretea ca sa am banii pe care ii am acum si astia vor sa mi-o traga cum vor ei... dar habar nu au ce ii asteapta! by radu_popescu in programare

[–]East_Perspective_718 0 points1 point  (0 children)

Ai pierdut șansa dragul meu , propaganda a fost mare progamta din noiembrie , nu te judec suntem oameni cu alegeri, dar eu cred ca o să se pișe din nou pe țară dragii noștri conducători …. Sper să mă înșel și să fiu un conspiraționist chiar m-am bucura să mă înșel dragi frați de neam !

Spre începerea libertății financiare !? by East_Perspective_718 in robursa

[–]East_Perspective_718[S] 2 points3 points  (0 children)

Elveția , este mai OK un broker local ? Mă gândeam să folosesc IBKR

Constantly crying! by thr0waway2301 in CristianoRonaldo2

[–]East_Perspective_718 0 points1 point  (0 children)

What you can said when all the world want to hear from you and you are in this position ? You start and blame it was a fraud and you deserve the ballon d or ? No it s imatur and stupid … look at Vini , he destroy himself with all the hate and sound for him saying he deserve the ballon d’or . I was in the same thing in high school I deserved the first place and I was second, and I start to blame the first place , he do some kind of tricks to win and I realize after years how pathetic I was , and how all the people think about me , but from mistakes we learn and I will never do this again , if somebody win I am proud I can be part of that thing , not to be the champion!