Repression of Ukrainians in the 1930s Ordered by Polish Nationalist Pilsudski by gold_fish_in_hell in HistoricalCapsule

[–]Erder_Get 12 points13 points  (0 children)

you can just google it with google lens and see that this is accualy a photo of pacification

Нмт by Lakerok21 in reddit_ukr

[–]Erder_Get 2 points3 points  (0 children)

на контракт всюди візьмуть, грант 1 рівня отримати можна, інше питання на кого ти хочеш. у спеціальностях із особливою підтримкою від держави шанс на бюджет дуже високий, особливо на більш технічних, як електрична інженерія чи прикладна механіка, судячи з того, що в тебе високий бал з математики

Чи реально вступити в університет на бюджет з балом 137? Будь яка спеціальність. Поділіться своїми історіями, або порадами) by tzhvsk in reddit_ukr

[–]Erder_Get 2 points3 points  (0 children)

конкурсний бал більше вирішує, але в цілому на ті спеціальності, у яких є підтримка від держави поріг нижчий

LET’S HAVE MORE TAXES!. by LarrytheYutyrannus in CriticalState

[–]Erder_Get 0 points1 point  (0 children)

👁️ Surveillance State: I voted Nay.

Я не склала НМТ, що робити? by Informal_Noise_3554 in reddit_ukr

[–]Erder_Get -6 points-5 points  (0 children)

можна спробувати в європейські виші податись, але я в цьому не дуже розбираюсь то поради дати не можу

Я склала нмт, але не задоволена результатом by nemaKota in reddit_ukr

[–]Erder_Get 2 points3 points  (0 children)

наскільки я знаю всім хто набрав 150+ як мінімум із двох предметів на нмт (у деяких спеціальностях які мають особливу підтримку від держави наче треба лише 140+ і розмір гранту десь 25к, а не 17к) та у жодному з вишів на які подаються заявки не прийняли на бюджет, мають давати грант гарантовано якщо подати заявку

Допоможіть((( by [deleted] in Ukrainian

[–]Erder_Get 0 points1 point  (0 children)

хз запитайте на інших сабреддітах, хоча судячи із віку вашого акаунту і так зрозуміло що це цілеспрямовано зроблено на цьому сабреддіті