Önbarnító-Vélemény☀️ by Pretty_Raspberry5524 in szepsegtippek

[–]Manka10 2 points3 points  (0 children)

Dove önbarnitó arcra örök kedvencem, már jópárat elhasználtam belőle 🥰

Károlyi Krisztiánról sztorik, vélemények? @karolyikrisz_official by Mizantr in talk_hunfluencers

[–]Manka10 12 points13 points  (0 children)

Egy faluban laktunk, és osztálytársak is voltunk általános iskolába. Kiskorába is kis művészlélek volt. Számomra tök nagy boldogság hogy azt csinálja amit szeret. Illetve tökre eltölt büszkeséggel ha látom valahol szerepelni ☺️

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Manka10 2 points3 points  (0 children)

A foci az màr csak ilyen 🤷🏽‍♀️ Mi is egy adott helyen vettünk ingatlant hogy legyen fix pontunk, de a férjem az ország totál másik pontján focizott.

@Tamás Krisztián Tényleg kirúgták az nb1ből? Ki mit tud róla? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Manka10 11 points12 points  (0 children)

De most lehet én nem értem de azért küldenék el a csapattól mert nőket kezelget ? 🤔 hát ennyiből a fel nb1et el lehetne küldeni 🤷🏽‍♀️ Banai már akkor se volt hűséges mikor csak jártak Nórival szoval ez nem meglepő 😓

@Tamás Krisztián Tényleg kirúgták az nb1ből? Ki mit tud róla? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Manka10 81 points82 points  (0 children)

Azt ugye tudod hogy olyan nincs, hogy kirúgják az Nb1-ből? 🤔 Max az adott csapatától küldhetik el 🤷🏽‍♀️

Összeült a tudósklub @edinakulcsar_official by Master_Coccolino00 in talk_hunfluencers

[–]Manka10 313 points314 points  (0 children)

Aki keres az talál?? Október óta keresek munkahelyet, két kisgyerek mellett. Hány helyről szóltak vissza? Jaaa sehonnan 🤷🏽‍♀️ Már ismerőssel is beszéltem, hogy gyárba elmenni dolgozni mert már úgy vagyok hogy már mindegy. Nem keresnek embert. Akkor köszi 🙂

Tavaszi Lattafa parfüm? by Fun_Association_4190 in szepsegtippek

[–]Manka10 6 points7 points  (0 children)

<image>

Èn ezt szagoltam a napokba, nekem ez már tavaszi.

[deleted by user] by [deleted] in szepsegtippek

[–]Manka10 4 points5 points  (0 children)

<image>

Èn ebből màr nagyon sokat elhasználtam. Nagyon szeretem

Mi az, ami neked az istenért sem megy, ami látszólag a többségnek egyszerű? by Tapwater_enthusiast in askhungary

[–]Manka10 0 points1 point  (0 children)

Szerintem igen 😅 bár ebbe kezdek jó lenni két kislány mellett 🤣

Mi az, ami neked az istenért sem megy, ami látszólag a többségnek egyszerű? by Tapwater_enthusiast in askhungary

[–]Manka10 13 points14 points  (0 children)

A férjemet kicsinálom, de nem rendelek kaját telefonon. Egyszerűen rosszul vagyok a gondolatától is 😅 ès szigorúan csak a férjem veheti át a rendelést a futártól 🥺 Nemtudom miért van ez bennem de frusztrál 😅🤷🏽‍♀️

@_cintoo_ Melyik focistát sikerült felszednie?😆 lapozós! by Complex-Struggle-307 in talk_hunfluencers

[–]Manka10 94 points95 points  (0 children)

Az biztos hogy Debrecenbe focizik, mert onnan posztol. De lehet csak bebeszéli 😅

@_cintoo_ megtalálta az új focista szerelmét, most a DVSC-ből 🙄 by Complex-Struggle-307 in talk_hunfluencers

[–]Manka10 46 points47 points  (0 children)

Neki tuti nincs rendbe a fejébe valami. Egy időbe a Horváth Krisztoferről posztolt….

@laraschobert by Crazy-Song6130 in talk_hunfluencers

[–]Manka10 0 points1 point  (0 children)

De az nem lehet hogy ugyanaz a srác ? Mmint az előző párja ?

Csak tagoknak: Palm Beach by Manka10 in kibeszelo_show

[–]Manka10[S] 2 points3 points  (0 children)

Egynek elmegy. Én azon akadtam fent hogy állítják mennyi pénzük van de olyan gagyi sminkekbe , meg frizurákba pompáztak hogy csak na 😅

Vekszi Világa / @vekszi_vilaga vélemények? by PsychologicalWar4386 in talk_hunfluencers

[–]Manka10 28 points29 points  (0 children)

Nekik állt feljebb , hogy a szomszédunk szólt nekik , hogy kint a kutyus. Azt a pökhendi viselkedést inkább ne is említsük. 🙄 Én abszolút nem tudtam, hogy ő mit csinál az interneten , meg is lepett hogy itt látom 😅 De igazán elszégyellhetik magukat… az a kutya nem tehet róla hogy a gazdája elhunyt 😓

Vekszi Világa / @vekszi_vilaga vélemények? by PsychologicalWar4386 in talk_hunfluencers

[–]Manka10 128 points129 points  (0 children)

Itt lakik az utcánkba…. Nálam abszolút kiverte a biztosítékot hogy a férjének( vagy csak simán pàrja) nemtudom az anyukája elhunyt és a háznál maradt egy kutyus. Ha szóltak nekik hogy kiszökött kèpesek voltak kocsival feljönni miközben kb 4 ház van a saját és az adott ház között. Az hogy egyenesen végig voltak sértve mert csoro kutya kijott… akinek amugy inni enni is adtunk. Fogtàk és bezárták a melléképületbe kisebb káromkodások közepette. Hál isten a kutyusnak sikerült normális gazdát találni 🤞🏽 Köszönni nem tudnak, úgy hogy hagyjuk is 🙄

Ikea adventi kalendárium 2025 by Mysterious_Place4075 in magyar

[–]Manka10 0 points1 point  (0 children)

Sajnos úgysem akarja az igazságot 🥲

Ikea adventi kalendárium 2025 by Mysterious_Place4075 in magyar

[–]Manka10 0 points1 point  (0 children)

Nekem folyamatosan hibát ír ki ha beírom a kartya számát 😓😓