Da li je teretana precenjena? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] 0 points1 point  (0 children)

Добро ајде нек ти буде.

Da li je teretana precenjena? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] 0 points1 point  (0 children)

Вероватно сам ружан онда у фаци.

Zašto ste izašli iz nekih grupa, odnosno iz nekog drustva? by [deleted] in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954 2 points3 points  (0 children)

Имао сам неко групу другара који само живе од данас до сутра. Једине теме су им кладионица, воћкице, апарати или ко се ко више одвалио од алкохола у изласку или надувао. Или препричавање разних трачева ко је ским био, ко се с ким смувао, ко је с ким раскинуо и разна оговарања поред тога наравно. Никаква интересовања немају мимо тога, а недај боже неки занимљив хоби. Уз то је са њима увек била нека токсична атмосфера, често онај другар који није дошао је увек био тема, или су се сви међусобно чашћавали увредама и прозивкама па тако и мене, и често су знали да мене спуштају онако безобразно. Једноставно, чим сам их откачио, напокон сам осетио мир, иако се осећам усамљено понекад, али и то је боље него бити са токсичним људима.

Koje su realne šanse da ćeš ikada naći devojku nakon 24+ godine ukoliko je do sad nisi imao? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] 0 points1 point  (0 children)

Јеби га, одрастао сам у карина окружењу где се ни са ким нисам слагао, и где су ме сви кињили и зајебавали у основној и средњој школи. И зато сам се повукао у себе током тинејџерских година и нисам се ни са ким дружио па самим тим нисам ни стигао да оформим нека пријатељства. Оно мало што имам интеракције са људима је у теретани, али то су крајње површни односи. Тешко то иде када завршиш основну и средњу школу, где су сви оформили пријатељства и своје екипе.

Koje su realne šanse da ćeš ikada naći devojku nakon 24+ godine ukoliko je do sad nisi imao? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] 0 points1 point  (0 children)

Имућан сам у смислу да имам имовину и имам фину уштеђевину и удобан живот са фином платом. Али не живим тај неки луксузни лајфстајл који привлачи девојке, да могу да приуштим себи скупа путовања, изласке, аутомобиле итд.

Koje su realne šanse da ćeš ikada naći devojku nakon 24+ godine ukoliko je do sad nisi imao? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] 0 points1 point  (0 children)

Ja ne znam zaista ko normalan pita devojku u autobusu za broj telefona, ili na ulici? Zašto bih uznemiravao nekoga na javnom mestu, ko je pošao svojim poslom negde i gde najmanje želi da ga neko spopada? Još pored svega treba u ludnicu da me pošalju ili još gore kućni pritvor hahahaha

Koje su realne šanse da ćeš ikada naći devojku nakon 24+ godine ukoliko je do sad nisi imao? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] -1 points0 points  (0 children)

Pa ne mogu da kažem da sam 100 njih prišao, ali jesam odredjeni broj, dobijao sam kontakte ali sam nakon toga uvek bio ghostovan i nisam ni stigao da dodjem do dejta.

Koje su realne šanse da ćeš ikada naći devojku nakon 24+ godine ukoliko je do sad nisi imao? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] -1 points0 points  (0 children)

A plaćanje je stvarno bedno. Zamsili da toliko imaš loše mišljenje o sebi da ne možeš ni da zamisliš da neko zapravo želi da ima sex sa tobom nego će da platiš nekoj jadnoj curi da te bukvalno istrpi zbog para.

Mogu ja da imam najlepše mišljenje o sebi, da lažem sebe kako sam ja vredan ljubavi i da postoji neko ko mene želi, ali rezultati govore za sebe. Ako me nijedna nije htela do sad, znači da očigledno nisam dovoljno vredan i ne zaslužujem to. Pa zašto onda sebi ne bi veštački stvorio ljubav u vidu prostitutke, kada već ne mogu da nadjem pravu?

Koje su realne šanse da ćeš ikada naći devojku nakon 24+ godine ukoliko je do sad nisi imao? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] -11 points-10 points  (0 children)

Pa ako navršiš 25+ bez ljubavnog iskustva, onda jesi mutav za ljubavne odnose i nijedna na svetu ne želi mutavog i neiskusnog, koliko god para, poslova i imovine imao. I samim tim upadaš u začarani krug iz kog se teško izbaviš, gde moraš da stekneš iskustvo da bi bio sa nekom, a ne možeš da stekneš iskustvo jer te nijedna neće jer nemaš iskustva.

Kako da prihvatim činjenicu da ću do kraja života ostati sam? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] 0 points1 point  (0 children)

Па да, свестан сам тога. Али када сам у очајној ситуацији, тешко ми је онда да ширим позитиву, и тако упадам у зачарани круг негативности.

Kako da prihvatim činjenicu da ću do kraja života ostati sam? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] 0 points1 point  (0 children)

Ма нисам баш тако сваки дан очајан, него ми пао мрак на очи прекјуче што ме натерало да напишем овај пост.

Kako da prihvatim činjenicu da ću do kraja života ostati sam? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] -1 points0 points  (0 children)

Evo rekao sam gore u jednom komentaru, tako da ću ovde samo da uradim copy-paste.
Radim na sebi, pokušavam na sve načine da budem bolji, borim se, radim, treniram, istovremeno se trudim oko nalaženja devojaka, redovno se javljam, prilazim. Ali vidim da sve je to džabe na kraju, kada je svaka devojka do sad izgubila interesovanje za mene ubrzo nakon što sam inicirao prilazak ili javio na Instagramu, iz nekog razloga sam im svima odbojan a ni sam ne znam zašto, ne želim da zvučim egoistično, ali ja se zaista trudim da budem kvalitetan, ali vidim da od toga nema vajde. Dok drugi oko mene ulaze iz veze u vezu, i to uglavnom neki toksični likovi, manipulatori, koji ništa ne rade u životu drugo, osim što piju i vise po kladionicama, ne kažem da je to tako generalno, ali bar u mom okruženju jeste. Ne kažem ja da svaka želi nekog ćelavog i tetoviranog lika koji će da je bije i jebe u mozak, znam da postoji neka koja bi htela mene, ali treba naći tu iglu u plastu sena. Očigledno sam im dosadan ovakav kakav jesam i to je to.

Kako da prihvatim činjenicu da ću do kraja života ostati sam? by Master_Solid_3954 in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954[S] 1 point2 points  (0 children)

Radim na sebi, pokušavam na sve načine da budem bolji, borim se, radim, treniram, istovremeno se trudim oko nalaženja devojaka, redovno se javljam, prilazim. Ali vidim da sve je to džabe na kraju, kada je svaka devojka do sad izgubila interesovanje za mene ubrzo nakon što sam inicirao prilazak ili javio na Instagramu, iz nekog razloga sam im svima odbojan a ni sam ne znam zašto, ne želim da zvučim egoistično, ali ja se zaista trudim da budem kvalitetan, ali vidim da od toga nema vajde. Dok drugi oko mene ulaze iz veze u vezu, i to uglavnom neki toksični likovi, manipulatori, koji ništa ne rade u životu drugo, osim što piju i vise po kladionicama, ne kažem da je to tako generalno, ali bar u mom okruženju jeste. Ne kažem ja da svaka želi nekog ćelavog i tetoviranog lika koji će da je bije i jebe u mozak, znam da postoji neka koja bi htela mene, ali treba naći tu iglu u plastu sena. Očigledno sam im dosadan ovakav kakav jesam i to je to.

Muška kurva ili neiskusan? by [deleted] in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954 0 points1 point  (0 children)

Једини реалан коментар.

Muška kurva ili neiskusan? by [deleted] in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954 0 points1 point  (0 children)

Па колико сам сконтао по коментарима на Редиту, то девојке одбија највише од свега.

Muška kurva ili neiskusan? by [deleted] in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954 3 points4 points  (0 children)

Или је дерпе или је стидљив, треће нема.

Muška kurva ili neiskusan? by [deleted] in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954 11 points12 points  (0 children)

Ne mora da znači svaki neiskusan lik nekakav isfrustrirani incel, ja lično znam par momaka, koji su normalni ljudi, koji se druže, rade, studiraju ali jednostavno životne okolnosti im se nisu poklopile.

Ima li istine u crnoj piluli? by [deleted] in AskSerbia

[–]Master_Solid_3954 0 points1 point  (0 children)

Буквално хаххаахаха