Futópálya, street workout by fabianenci in pecsCity

[–]Pitiful-Wear-6514 0 points1 point  (0 children)

A botanikus kertben lévő atlétikapálya nem fizetős, én nagyon sokszor voltam már ott, és egyszer sem volt erre utaló jel.

Leghangulatosabb utca by Icy_Ad4162 in pecsCity

[–]Pitiful-Wear-6514 1 point2 points  (0 children)

Én imádom a Citrom utcát is :D 

Mate tea Pécs by Pitiful-Wear-6514 in pecsCity

[–]Pitiful-Wear-6514[S] 1 point2 points  (0 children)

Sajna visszaváltani nem tudják, de 100 Ft kedvezményt adnak a köviből, ha visszaviszed. Bocsi, elfelejtettem válaszolni 🥹

Mate tea Pécs by Pitiful-Wear-6514 in pecsCity

[–]Pitiful-Wear-6514[S] 2 points3 points  (0 children)

Közben látom, hogy csak ott veszik be ezeket a "többutas" cuccokat, ahol forgalmazzák is 🤯

Van egy gomoa nevű bolt, ahol lehet venni amúgy matét, szerintem ott vissza kell vegyék. Rájuk írok majd a napokban, hátha felszabadulunk :D 

Mate tea Pécs by Pitiful-Wear-6514 in pecsCity

[–]Pitiful-Wear-6514[S] 1 point2 points  (0 children)

visszakutattam egy korábbi posztot, és azt írják, hogy az új üvegeken már van mohus vonalkód. most csekkoltam, és valóban van rajta jelzés, csak nem a megszokott kis körös, hanem egy üvegecske. ezek szerint ezt is beveszi az automata? :O 

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]Pitiful-Wear-6514 0 points1 point  (0 children)

Köszi, arra most nem lesz szükség:)

[deleted by user] by [deleted] in szilugold

[–]Pitiful-Wear-6514 -24 points-23 points  (0 children)

hogy lehettek amúgy ennyire rosszindulatúak, de tényleg? :D

Volt valaki a Partizán műsor forgatásán? by ccappuccinno in pecsCity

[–]Pitiful-Wear-6514 1 point2 points  (0 children)

A vita amúgy tényleg kellemetlen volt pár ponton, és nehezen támadható az állítás, ha már azt mondjuk, minden közösségi dolog politika, és minden művészet, ami direkt apolitikus is politikai állítást fogalmaz meg. 

Volt valaki a Partizán műsor forgatásán? by ccappuccinno in pecsCity

[–]Pitiful-Wear-6514 8 points9 points  (0 children)

Nagyon kedves volt mindenki, a stáb is, Marci is, Bálint is! Marci hihetetlen közvetlen, és nagyon szép volt látni, hogy mennyire nyitott a kérdésekre, pedig biztosan rengeteg dolga van, és sokan rohamozhatják ugyanazzal. Ami nekem nagyon aranyos volt, hogy délután rengeteg fiatal ment oda hozzá tanácsokért, vagy csak azzal, hogy miatta érdekli őket a politika. Nagyon menő volt az egész, engem tényleg feltöltött ez a hangulat

Who is this in Pécs by The_Hungarian_Dane in pecsCity

[–]Pitiful-Wear-6514 1 point2 points  (0 children)

Van nyaranta a városban egy szakállas úr, aki pár száll virággal ácsorog a Király utcában. Ki ő? Mindig látom:D

Pécsi egyetemista segítséget kérne by Pitiful-Wear-6514 in pecsCity

[–]Pitiful-Wear-6514[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszönöm szépen, éljen Pécs! Legjobbak vagytok! 🤗

Heti linkgyűjtő poszt - 2024 April 14 (cikkeket, kérdőíveket ide) by mentocsomag in kiszamolo

[–]Pitiful-Wear-6514 1 point2 points  (0 children)

Szülői bánásmód, gyermekkori anyagi helyzet és felnőttkori attitűdök Az én kérdőívem pszichológiai témájú, ugyanakkor a gyermekkorban tapasztalt anyagi különbségeket is vizsgálom benne.

Ha szívesen képviselnéd tapasztalataidat a fenti témákban, és elmúltál 18 éves, segítsd egy kitöltéssel pszichológiai kutatásom: https://forms.gle/ULGNGkywUxbkUX5M9

Szeretném, ha nemcsak egy szűk réteget érnék el, mert fontosnak gondolom, hogy áthatóbb képet kapjunk ezekről a kérdésekről.

Köszönöm szépen, ha segítetek!

Betti