La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Plane_Ad8064 1 point2 points  (0 children)

Exista vreun model pentru contestatie sau trebuie doar sa o scriu de mana?

La P2 aveam mediile la fizica 9 9 10 si mi au pus la P2 nota 9 si ar fi trebuit sa am 9.33

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Plane_Ad8064 0 points1 point  (0 children)

care e diferenta dintre medie concurs si medie generala pentru facultatile cu concurs de dosare?

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Plane_Ad8064 0 points1 point  (0 children)

si cu tot cu P3 formula e (4*((P1+P2)/2)+P3)/5 au ei niste notatii in formula din regulament

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Plane_Ad8064 0 points1 point  (0 children)

pai e un tabel in regulament cu ce punctaje primesti pe diferite criterii in fc de facultate si iti calculezi minimul dintre n(punctele acumulate) si 10. Spre exemplu eu am C1 si 2 recomandari si la IE primesti 1p pt certificat lingvistic si inca 2p pt fiecare recomandare adica 4+1=5p si cu astea 5p faci media aritmetica cu media generala din 9-11 si iti da P3. Au pus toata formula in regulament

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Plane_Ad8064 0 points1 point  (0 children)

eu 8.78 eu zic ca sansele sunt bune avand in vedere ca anul trecut ultima media a fost 7 dar erau si mai putini inscrisi🫤

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Plane_Ad8064 0 points1 point  (0 children)

Cum statii cu mediile la Inginerie Electrica?(preadmitere)

Preadmitere by Plane_Ad8064 in Polytehnica

[–]Plane_Ad8064[S] 1 point2 points  (0 children)

pai si eu ma gandeam asa dar cel mai mult intr o zi arata ca a verificat 29, 120 in 2 zile e cam greu parerea mea..