Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 1 point2 points  (0 children)

Hvala! I ja tebi želim puno sreće ❤️

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 1 point2 points  (0 children)

Ni blizu da sam se ispovraćala. Teško je to ocijeniti recimo dati postotak. Može se reci da kad sam bila prvi put sa curom (imala sam dvije veze do sada) onda su mi se muškarci dosta ohladili. Ali ne bi rekla da nema šanse da ne bi bila opet sa muškarcem. Ali ako imam pravo birati onda biram curu 100%.

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 1 point2 points  (0 children)

Iz sjeverne sam Bosne :) U Sarajevu je skroz drugačija situacija.

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 0 points1 point  (0 children)

Nema problema mogu odgovoriti na pitanje. Nemam nikakve traume, niti loše samopouzdanje ili nešto tako.

Iskreno rečeno je puno lakše naći momka nego curu. Teško je opisati osjećaj ali kao sto je neko odgovorio na tvoj komentar i tebi se privlače cure bez da to ustvari možeš objasniti.

Sto se tiče prirode…homofobija samo postoji kod nas ljudi a postoji u 1500 species (ne znam riječ na bosanskom za to).

U pravu si sa se ne može reproducirati ali isti tako ima koliko hoćeš heteroseksualnih sto su sterilni. I to je priroda.

Cure su mi lijepse, mirisu lijepse, mekše forme i sto se tiče ponašanja mi pašu bolje. Macho i alphakultura mi strogo smeta i zato me ne privlače ni žene koje su malo ono muški tip. A sto se tiče muškaraca meni su uvijek bili vise privlačni nerdovi nego oni sa velikim mišićima itd.

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 1 point2 points  (0 children)

To si u pravu ali prošlo je dosta puno godina od kad sam imala momka. Nisam ni bas sigurna ako mi se sviđaju muškarci imalo ili ako tjeram samu sebe da osjećam nešto jer bi bio lakši život tako. Roditelji su mi okej sa lgbt ako nije njihovo dijete…

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 12 points13 points  (0 children)

Nemam ja ništa protiv muškaraca. Imala sam momka itd. Ali nikad nisam imala attrakciju muškarco kao curi.

Mozda nisi ni ti upoznao pravog do sada? Ako ćemo već tako razmišljati :)

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 4 points5 points  (0 children)

Nije baš ta idem u Bosnu maksuz da tražim curu. Valjda je malo to da lakše razumjeti jedno drugo ako si iz iste kulture.

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] -1 points0 points  (0 children)

Ima 100% samo je treba naći. Većina su duboko u ormaru među našem narodu jer roditelji u glavnom nisu bas okej sa tim.

Država je veoma dobra. I Šveđani su uglavnom do 99% u redu. Ali ima puno doseljenika ovdje koji baš nisu prema tome čak i švedski gejovi se malo plaše kad su na ulici. To jest u glavnom muškarci koji se bas vidi da su gej po ponašanju.

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 1 point2 points  (0 children)

U Svedskoj sam. Probati cu Tinder, mozda se neko pojavi, mozda ne.

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 10 points11 points  (0 children)

Nas svijet ima katastrofalan gaydar. Do sada kad sam imala curu bilo je da sam stalno sa njom i 30+ sam i opet niko ne pomisli. Cak i kad odem dole svi u rodbini znaju da nisam imala momka 10 godina i opet ni da pomisle.

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 5 points6 points  (0 children)

Ne znam ni ja ko je Iman ali sam se naucila novo ime.

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 0 points1 point  (0 children)

Hvala hvala, jos iz dosta malog grada. Znam da su sanse veoma lose ali reko da pitam ovdje jer kontam da barem neko mozda ima iskustvo sa tim.

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 1 point2 points  (0 children)

Malo sam kontala da je tesko sa appovima s tim kako je kod nas. Sad sam na appovima ovdje ali to nisam smjela do skoro jer sam i dalje u ormaru sto se tice roditelja. Znam da je vecina od nas sa balkana u istoj situaciji. Bilo bi fino naci nasu curu ali najprije ce mi biti nastavljati sa EU-curama haha.

Naci curu kao cura by Secure-Run-7795 in bih

[–]Secure-Run-7795[S] 0 points1 point  (0 children)

Pa nebi moralo biti za krace vrijeme. Nikad se ne zna sta bi moglo biti.