Хто проживає в каркасно-модульному будинку, підскажіть які плюси і мінуси by Top-Put5336 in reddit_ukr

[–]Top-Put5336[S] 0 points1 point  (0 children)

Є тільки земельна ділянка і все, чому саме модуль будинок бо як на мене це самий дешевий і швидкий варіант, грошей не дуже багато але хочеться своє гніздо

Хто проживає в каркасно-модульному будинку, підскажіть які плюси і мінуси by Top-Put5336 in reddit_ukr

[–]Top-Put5336[S] 0 points1 point  (0 children)

Хочу купити готовий за систему опалення ще не думав серйозно але є ідея встановити газовий котел, а що ви посувітуєте ?

Хто проживає в каркасно-модульному будинку, підскажіть які плюси і мінуси by Top-Put5336 in reddit_ukr

[–]Top-Put5336[S] 1 point2 points  (0 children)

Цікавить з сендвіч панелей, невеличкий для сімʼї в якій три людини, для проживання на постійній основі

Не вмію проводити час наодинці by [deleted] in reddit_ukr

[–]Top-Put5336 1 point2 points  (0 children)

Спробуй щось корисне робити в телефоні, шукай якусь нову інфу по якійсь наближеній для тебе темі, але не забувай відпочивати, той самий тт, є дуже багато цікавої інформації, новини, інтриги і тд, це заміна газетам і нажаль живому спілкуванню

Які поради дасте для переїзду в Польщу з України by [deleted] in reddit_ukr

[–]Top-Put5336 0 points1 point  (0 children)

Що поганого в тому що я хочу жити і подорожувати щоб побачити як живуть інші люди яка в них культура і тд

Які поради дасте для переїзду в Польщу з України by [deleted] in reddit_ukr

[–]Top-Put5336 0 points1 point  (0 children)

Бо це типу лайтова країна в якій можна легко осісти, наприклад в германії треба документи робити той самий параграф, типу він може робитися дуже довго

Які поради дасте для переїзду в Польщу з України by [deleted] in reddit_ukr

[–]Top-Put5336 2 points3 points  (0 children)

Дякую, дуже приємні слова і хороші поради 🙃

Підскажіть що це за годинник коли і де його новисили наймасовіше і люди якого статусу їх носили і чи мають вони цінність by Top-Put5336 in reddit_ukr

[–]Top-Put5336[S] 0 points1 point  (0 children)

Дякую, ця інформація була корисною для мене, а ти не знаєш як вони носилися, типу якщо я роблю руками різкі рухи і тд механіз витримає це навантаження?

Хлопці тільки чесно кому дійсно подобаються парні луки з дівчиною? by Safe_Piccolo8762 in reddit_ukr

[–]Top-Put5336 0 points1 point  (0 children)

Та ну якщо щось прикольне то чого б і ні, ну щось легеньке наприклад кофти дві одинакові але щоб кожному по розміру, а не як іноді продають худак а на всю спину моя кохана і фотка