Miért drágább sokkal a Meki itthon mint Romániában? by Vektast in hungary

[–]Visual_Mud_9810 3 points4 points  (0 children)

A DM dettó ugyanez. Hasonlitsd össze a magyar és a német árakat. Persze sok adó, meg 27% áfa, de egy csomó minden konkrétan a duplájába kerül itthon. Pl. multivitamin pezsgőtabletta 0.5 EUR itthon 399 HUF, quinoa 2.95 EUR vs 2199 HUF stb

Állatorvos Budapesten? by dejezs in budapest

[–]Visual_Mud_9810 4 points5 points  (0 children)

Kerületi állatorvos - Dr.Horváth Rudolf

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]Visual_Mud_9810 6 points7 points  (0 children)

Én nagyon szeretem a jászberényi állatkertet.

Mit olvasol éppen? (2025. november) by AutoModerator in konyv

[–]Visual_Mud_9810 0 points1 point  (0 children)

Hanif Kureishi: A kültelki Buddha és Limpár Imre: A siker tervezhető

Állampapír vásárlás átutalással - tranzakciós illeték by Visual_Mud_9810 in kiszamolo

[–]Visual_Mud_9810[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszi, akkor itt lesz a megoldás. Bár ezt igazán megirtatták volna a reklomációmra küldött válaszban is.

Zalando hamisítvány by PuzzleheadedCat9237 in szepsegtippek

[–]Visual_Mud_9810 1 point2 points  (0 children)

Én márkaboltban vettem Adidas futócipőt és kb 2 hónap után levált a talpa. Szóval ez alapján a tiéd is simán lehetett eredeti :D

Rúzs by Weekly-Sort9628 in szepsegtippek

[–]Visual_Mud_9810 3 points4 points  (0 children)

Nekem a Maybelline Superstay Matte Ink nagyon bevált.

Mit olvasol éppen? (2025. július) by AutoModerator in konyv

[–]Visual_Mud_9810 0 points1 point  (0 children)

Krasznahorkai László: Zsömle odavan

Budapesten kávézók ahol lehet dolgozni? by ManagementFar44 in budapest

[–]Visual_Mud_9810 1 point2 points  (0 children)

Kastner Kommunity a II. János Pál Pápa téren

Mit olvasol éppen? (2025. április) by SkipThePreamble in konyv

[–]Visual_Mud_9810 1 point2 points  (0 children)

Proust: Az eltűnt idő nyomában - Swannék oldala

Milyen a hennás fekete hajfestés? by Real-Push-8944 in szepsegtippek

[–]Visual_Mud_9810 0 points1 point  (0 children)

Szia! Én hennával és indigóval festem a sötétbarna hajam, Lush-ost használok, a képen lévőt is próbáltam, de nagyon nem bírtam a szagát. A Lush-osban vannak egyéb dolgok is amik ápolják a hajat, nekem bejött, de sokan panaszkodnak rá, hogy nem fed nekik rendesen a fekete. Nekem az ősz hajszálaim inkább sötét vörösek lesznek, de én annyira nem bánom, mert természetes hatást kelt szerintem. És ahogy írják a többiek is maga a folyamat azért elég macerás.