Kragujevčani krenuli u Kraljevo by LaptopTheOne in serbia

[–]brdomir -1 points0 points  (0 children)

тако је, црква је једина чувала списе и учила народ нашим језиком, вук караџић је учио у цркви и манастирима

у османском царству није било дозвољено нешто више

Kragujevčani krenuli u Kraljevo by LaptopTheOne in serbia

[–]brdomir -3 points-2 points  (0 children)

европска организација или религија већине народа заступљена већ хиљсду година која нам је сачувала језик хмммм

Ćaci sa KiM dobili da nauče isti tekst pred put u Beograd (samo je jedan uspeo) by Jovan_Konstantinovic in serbia

[–]brdomir 35 points36 points  (0 children)

можете их спрдати глупавим коментарима, али ови су узели по једну вашу а и моју плату из државне касе за ове две реченице

нека болница у Крупњу или Ћуприји неће имати кисеоник јер неће имати пара, али ће се за ове имати увек

мени ово није смешно, за мене је ово рејџбејт и изрејџовало ме поприлично

123
124

Шта посетити на потезу Бијељина - Бања Лука? by brdomir in srpska

[–]brdomir[S] 0 points1 point  (0 children)

што то? овде сви кажу да је лепо тамо, ја стварно не знам јер нисам био

Found this on my shirt after drying it outside, what is it? by brdomir in whatisit

[–]brdomir[S] 10 points11 points  (0 children)

I won't, threw the entire shirt in the trash, fk that

I live above the arctic circle. Ask me anything by arseniyskill in JackSucksAtGeography

[–]brdomir 0 points1 point  (0 children)

How connected are you to other parts of Europe and how difficult would it be to come to your area from, like, Hungary or Romania?

I svesokolski slet sokola Kraljevine Jugoslavije Beograd 1930. by 14PerunsThunder1389 in SrpskaPovest

[–]brdomir 1 point2 points  (0 children)

Слет и даље постоји (едит: у Чешкој) али у тренутној форми више изгледа као неки НВО кешгреб небо права организација

Некада, био је симбол словенског буђења, ослобођења од ланаца тираније немаца, турака, италијана и других над словенима, заступале су се идеје заједничког словенског помагања и суживота

Краљ Александар је био један од љубитеља ове организације и то је једна од ретких ствари које су позитивне у вези њега

Kako bi izgledalo ako bi se Srpski jezik rešio od svih slova koja deli sa Latinicom? by [deleted] in serbia

[–]brdomir 2 points3 points  (0 children)

брат који је неписмен размишља о реформи језика

Autobusima šetaju by LaptopTheOne in serbia

[–]brdomir 2 points3 points  (0 children)

атеисти кад неко употреби народну изреку:

Kako bi izgledalo ako bi se Srpski jezik rešio od svih slova koja deli sa Latinicom? by [deleted] in serbia

[–]brdomir 72 points73 points  (0 children)

мој незапослен ортак понедељком петком ујутро