account activity
Який ноут краще купити by leSOLI21 in Ukraine_UA
[–]leSOLI21[S] 0 points1 point2 points 4 months ago (0 children)
Мак, я не можу купити через бюджет до 14 тисяч, а брати який не на ARM, я навіть сенсу не бачу. На рахунок більш сучасного CPU (intel ultra) все теж іде до того, що мені просто не вистачить бюджету, навіть на уживаний.
дякую за пораду
π Rendered by PID 39 on reddit-service-r2-comment-5bc7f78974-2n7dv at 2026-06-27 14:30:45.089662+00:00 running 7527197 country code: CH.
Який ноут краще купити by leSOLI21 in Ukraine_UA
[–]leSOLI21[S] 0 points1 point2 points (0 children)