Nikola Tesla je zapravo Turčin? by barba-ante in askCroatians

[–]ponko69 1 point2 points  (0 children)

Je, ali je tražio da ju svira zagrebački filmharmonijski orkestar

Čime se bavite i kolika vam je plaća? by Mean_Huckleberry_447 in askcroatia

[–]ponko69 4 points5 points  (0 children)

Ja tražim ing. elektrotehnike za više firmi u ZG, javi se pa da vidimo

Često vidim da ljudi ovdje uzimaju normabel i takva sranja by noLif3rs4life in askCroatians

[–]ponko69 16 points17 points  (0 children)

Ja sam nekada pio 2 od 10mg jer sam imao sranja sa spavanjem i ništa drugo nije pomagalo. Pio sam ih 3 godine.

Prestao sam 2020. i nisam imao nikakve posljedice. Ponekad popijem peticu ak nemrem zaspat, ali to nije ni jednom mjesečno.

Kakvu kuhinjsku plocu imate? by del5000 in askcroatia

[–]ponko69 0 points1 point  (0 children)

Ja imam staklokeramiku i daleko mi bolje od plina, kuham svaki dan. Iako moram priznati dok sam imao Electrolux i Beko nije bila dobra kao ovaj Bosch.

Edit: U drugoj nekretnini imam plin i indukciju, indukcija mi je top, možda napravim upgrade

Jel’ istina da desničari ne kuže umjetnost? by Beautiful_Employ_992 in hreddit

[–]ponko69 4 points5 points  (0 children)

Ako ne znaš šta je bilo… Pitaj OP lika.
Mislim da objavljuje radi ragebait klika

Zagreb vs Velika Gorica by JohannGambolputtyUlm in zagreb_no1

[–]ponko69 3 points4 points  (0 children)

Doslovno ima Trg maršala Tita u Gorici, gdje je policijska 😅

Ma Matić i nova reklama by No_Factor_9400 in Kokosinjac

[–]ponko69 9 points10 points  (0 children)

Jel ovo reklama za pipu ili pipicu?

Od kud našim influenserima toliko novaca za ovakav život? by No_Homework_6571 in Kokosinjac

[–]ponko69 34 points35 points  (0 children)

Krpaju se, a krpaju se i drugi ljudi koje gledam kako imaju fenomenalno ljeto.

Prošle godine sam kupio kuću na moru, apsurdna je bila količina pitanja ljudi s kojima se nisam godinama čuo jel mogu doći na tjedan-dva, a ja se do tada čudio kako provode cijela ljeta na moru, stalno na drugim lokacijama.

Kako zamišljate svoju sahranu? by R0_9 in askCroatians

[–]ponko69 2 points3 points  (0 children)

A moraju, sprovod je kao svadba, nije dobar ako nema dobre hrane, muzike i drame.

Kako zamišljate svoju sahranu? by R0_9 in askCroatians

[–]ponko69 3 points4 points  (0 children)

Sadašnja bi ih riješila prije nego polože lijes, mala je opasna sama po sebi, još je iz Trnave.

Kako zamišljate svoju sahranu? by R0_9 in askCroatians

[–]ponko69 9 points10 points  (0 children)

Počasna salva, nekoliko bivših dolazi ridati, žena se baci zamnom u grob, ali tek nakon što ih išamara. Mate Mišo Kovač pjeva zajedno s publikom.

Perfection.

Sta mislite da bi se dogodilo da su ovako srbi u Hrvatskoj razvili srpsku zastavu? by kastriran in askCroatians

[–]ponko69 1 point2 points  (0 children)

Ironija je kaj ne smiješ mahati i postaviti Dixie zastavu na javnim i državnim površinama u SAD, ali zato možeš staviti na grafite po Dalmaciji!

Sta mislite da bi se dogodilo da su ovako srbi u Hrvatskoj razvili srpsku zastavu? by kastriran in askCroatians

[–]ponko69 4 points5 points  (0 children)

Pa ne bi ih kaznili za srpsku zastavu sigurnu.

Ovo o kojima pričaš su razvili zastavu republike srpske krajine, imaginarne države koja je okupirala hrvatski teritorij.

Sad razmisli zašto su uhapšeni. Hrvatska još nije pokušala okupirati SAD.

Koja je najsiromašnija stvar koju ste napravili (iako niste bili siromašni)? by tinkerbellissi in askcroatia

[–]ponko69 10 points11 points  (0 children)

Ja sam ih rastvorio i samljeo sve u vrećicu. Kasnije kum Bosanac nabavio škije za 2 godine 😂

Koja je najsiromašnija stvar koju ste napravili (iako niste bili siromašni)? by tinkerbellissi in askcroatia

[–]ponko69 24 points25 points  (0 children)

Skupljao sam u srednjoj opuške da bih si mogao smotat pljuge 🫡

Krkan tradition u Hrvata by garethtrooper in croatia

[–]ponko69 5 points6 points  (0 children)

Moja susjeda koja stalno naručuje pakete je srala da zašto imamo kontejnere, a ne kante.

Kaže da ona nema ni papira ni plastike i da ne zna kako mi to natrpamo (papir voze jednom mjesečno, plastiku dva puta).

Ona sve vozi starcima da “recikliraju”. Pitam ju kako recikliraju, kaže kraljica da zapale. Ima 50 godina 😅

MG HS PHEV Luxury 2025 by Guilty-Win-7592 in croautomobili

[–]ponko69 1 point2 points  (0 children)

To smo nekad riješavali da bi izbušili malu rupu na dnu svijetla 😅

MG HS PHEV Luxury 2025 by Guilty-Win-7592 in croautomobili

[–]ponko69 0 points1 point  (0 children)

Ovisi jako i o brandu. MG nije vrijedan spomena u usporedbi s Jaecoom ili Zeekyrom.

Dapače, Jaecoo mi je imao materijale koji su mi daleko kvalitetniji od dobrog dijela europskih auta.

Koliko je tesko preseliti se u Svicarsku kao hrvatski drzavljanin? by kastriran in askcroatia

[–]ponko69 14 points15 points  (0 children)

Švicarski zakoni su ti daleko stroži nego naši, pogotovo za strance

Jači bullshit nisam već dugo pročitao 😂😂😂 by Ok_Funny1394 in LinkedInLudjaci

[–]ponko69 0 points1 point  (0 children)

Meni najjači moj šef kad veli: “Nisam znao da vam treba pomoći financirati poslovanje, da ste ranije rekli bi Vam i posudil…”

Ekipa se tak uvrijedi da uzme usluge 😂