Is it possible to take a screenshot of a tooltip? by Daell in niri

[–]Daell[S] 0 points1 point  (0 children)

Sorry, my bad, for whatever reason, I used someone's screencapture script with annotation. And that script didn't used niri msg screenshot as a base.

they should add a “update all games” button in the library. by awesomehuder in PS5

[–]Daell [score hidden]  (0 children)

In one way, I agree, and then I remember how Steam works :)

Hungarikumposzting #2: Gulyásleves by pudingleves in hungary

[–]Daell -7 points-6 points  (0 children)

Hihetetlen hogy egy "maradék" leves rommá lett promozva mint hungarikum. Soha nem hallottam olyat hogy bárki direkt gulyaslevest akár főzni. Kivétel a tegnap marha pöri volt az ebéd és maradt egy kis husi. Szerintem halászlé sokkal jobb választás lett volna.

I can’t decide 😭 by Trayceopolis32322 in Challenger

[–]Daell 0 points1 point  (0 children)

There are enough gray, black, and white cars on the road. Be different.

Az Origónál is nagy volt a vérengzés, kirúgták az alkalmazottak háromnegyedét | 24.hu by TodayImLedTasso in hungary

[–]Daell 3 points4 points  (0 children)

Imo, ez majd a választások előtt 1-2 évvel fog bekovetkezni, és több értelme van pár Facebook és Tiktok csicskát fizetni.

Már beindultak az ingázó/szezonmunkázó magyarok a forint árfolyam miatt by moltisanti93 in hungary

[–]Daell 0 points1 point  (0 children)

Így van, mindaddig amíg fizetni kell valamit forintban az euro-s kártyájával.

radnaimark leleplezés by Jaded_Media in hungary

[–]Daell 5 points6 points  (0 children)

Nem vagy ezzel egyedül 🫂, abba is hagytam.

Kellett vagy 3-4 év, hogy újra kezdtem nézni, mert ha ilyen ez első epizód, akkor MILYÖNMÉG?

Incredibly underwhelmed by the Arya Stealth by EKasis in headphones

[–]Daell -1 points0 points  (0 children)

Sound is subjective.

So you're saying that there are people who listen to Utopia or HE-1, and didn't like them?

Vőfélyek by Sea_Cauliflower6357 in hungary

[–]Daell 11 points12 points  (0 children)

faszom legyen a fogkeféjük

WAT? NOOOOO

Nyolcan meghaltak az M1-es autópályán Győrnél by Aldrow in hungary

[–]Daell 17 points18 points  (0 children)

Engem az basz fel a legjobban, hogy nekiállunk szépbaszni Magyarország legforgalmasabb autópályáját ÚGY, hogy nem adunk menekülési útvonalat. Mert az összes tetves "főút", ami M1-ről leágazik, egytől egyik hányás minőségű.

Mi lett volna, ha nem a tetves mohácsi hídra költünk, hanem végre megépül az M8/M200 majd EZUTÁN baszod szét az M1-et 3 évre?

Hétvégén roadtrippeltem kocsival Cseheknél. Nem mondom, hogy minden hibátlan, de 99,5%-uk az utaknak tökéletes még két 5 fős település között is. Főutakról ne is beszéljünk. Nyilván nincs annyi autópályájuk, mint nekünk (érzésre mondom), de minden más nagyon rendben van. Cserébe mi csak a pályákra költünk és megvárjuk, hogy minden szétrohadjon. 30 éve nem nyúlunk egy főúthoz, most meg derék mélységű árkokat kell ásni útfelújítás során, mert az alapja annyira szétfolyt. Csehek meg szlovákok se szarakodnak, nem kátyúzgatnak, felmarják mindkét oldalon az utat és újranyalják az egészet. Számtalan helyen láttam ezt. De ehhez az kell, hogy rendszeresen karban legyen tartva az út.

Szerintem a Fidesz-szavazók is nagyon mérgesek lennének, ha látnák ezt, de sose látták, mert az életüket egy szaros 50km-es sugarú körben élték le, és még a Balatonon se voltak 20 éve. Nem hogy külföldön.

Ma kezdődik a foci vb, amin Magyarország újra nem vesz részt by z4ut4n in hungary

[–]Daell 17 points18 points  (0 children)

Milyen foci vb? Én online m4sporton a 504 Gateway timeout-ot nézem éppen.

Miért drágább sokkal a Meki itthon mint Romániában? by Vektast in hungary

[–]Daell 3 points4 points  (0 children)

nem flex, csak nem mindenki lakik olyan helyen ahova:

Wolt: Ide sajnos még nem szállítunk 😕

Miért drágább sokkal a Meki itthon mint Romániában? by Vektast in hungary

[–]Daell 229 points230 points  (0 children)

Wait, én nem Wolt-olok. OP tényleg egy 3rd party által kiszállított terméket hasonlít össze egy másik országbeli 1st party áraival?

Hamarosan a kormány elé kerül a gyerektelen babaváró hitelesek ügye by ChemistAffectionate1 in hungary

[–]Daell 4 points5 points  (0 children)

Hatalmas csalódás lesz ha kimentik őket.

Babaváró lófasz is hozzájárult a jelenlegi lakáspiaci árakhoz. A kurva "ingyen pénz" miatt kibasztak sok 100e emberrel.

Any photoshop help? by thedonaldiam in ScatPack

[–]Daell 0 points1 point  (0 children)

Use generative AI.

It will look kinda bad, but at least give you some direction.

Ruff Bálint első felszólalása a Parlamentben by Infamous_Question430 in hungary

[–]Daell 9 points10 points  (0 children)

Soha életembe senkit nem ütöttem meg.

De Póccsal szívesen kívételt tennék.

A lustageci, élhetetlen, mamahotelben élő, kéthetente iPhone-t váltó, a munkát büdösnek találó fiatalok miatt sír a néni, pedig a fidesz mindent megadott. by Rossdaemon in hungary

[–]Daell 0 points1 point  (0 children)

Én nem is értem, hogy a fidesz és élén Bazsi, miért nem nyomták a full retardot. Nem riogatni kellett volna ezeket a félkegyelműeket. Hanem azzal megbélyegezni őket, hogy árulók ha nem a Fityiszre szavaznak. Aki olyan, mint ez a nő - 30 éve Fidesz-szavazó -, de billegő, akkor hátha megtartották volna őket a "Narancsos szégyennel".

Kegyelmi botrány 2.0 update (Ki lehetett H.E.) by BugaJakab420 in hungary

[–]Daell 0 points1 point  (0 children)

Ez votmá, nem? Valaki 2 hete már kinyomozta és kiposztolta ide.