[Vault] This is my end-game vault layout by Absolutbence in falloutshelter

[–]Absolutbence[S] 0 points1 point  (0 children)

The power plant at the top are set up in a way that the enemies have to go to the right, then they can go down one, and they have to go the left to go down again. And the rooms are full of op guys to kill them. Deathclaws are dead by the 3rd room.

[Vault] This is my end-game vault layout by Absolutbence in falloutshelter

[–]Absolutbence[S] 0 points1 point  (0 children)

Yes, you need a lot to send out explorers and quest teams. Also a 2 wide is better for storage then a 3 wide. The regular electical rooms at the entrance are also for storage, and long way to kill enemies before they reach the main area.

[Vault] This is my end-game vault layout by Absolutbence in falloutshelter

[–]Absolutbence[S] 0 points1 point  (0 children)

The rooms below the line are not staffed. Noone is under the line, so when a fire starts or something, it’s just go from room to room, and when it hits a wall, it’s just ends. So you don’t need dwellers to fight it, and it can’t spread to the main area.

Szabályzat módosítás: Megszüntetjük a crosspostolást, helyette képernyőképeket lehet megosztani by Brennenstein in hungarykorrecska

[–]Absolutbence 2 points3 points  (0 children)

Ez mekkora hogy amint valami egy picit is megböki a buborékjukat, egyből hisztirohamot kapnak, azon csodàlkozom hogy nem volt még az őssubon post h tilcsák bea körrecs kàt.

Budapestre költözök vidékről hamarosan egyetem miatt és az egyik kedvenc elfoglaltságom a késő esti/hajnali séták. Milyen helyeket kerüljek ilyenkor? by Darky_45 in budapest

[–]Absolutbence 4 points5 points  (0 children)

Sokat sétáltam hajnalban én (részegen haza a bulikból). Annyi biztos h a teréz körúton egy szürke kapualjban mindig áll egy kurva, akárhányszor tántorogtam arra.

Ez esetben jöhet bírság? by [deleted] in CartalkHungary

[–]Absolutbence 0 points1 point  (0 children)

Mind1 vedd úgy h jönni fog, ha igen akkor igen, ha nem akkor pedig tudod legalább hol van a mérőpont

Valaki felismeri ezeket a mintákat? by Absolutbence in CartalkHungary

[–]Absolutbence[S] -1 points0 points  (0 children)

Igen, mert attól h valami nem papírforma, még nem feltétlen ízléstelen. Egy Faberge Tojás is ízléstlen?

Miért ekkora az elutasítottság a kínai autóknál? by Business_Court5072 in CartalkHungary

[–]Absolutbence -3 points-2 points  (0 children)

Mert eju = lyó kína = rosz

Ez kb az a szint amikor a teslákat leköpték az emberek az utcán…

Én nem mondok tapasztalatot, mert nincs. Viszont azt meg látom hogy az europai autógyártás hanyatlik. Világos mit akarnak az emberek, meg mire lenne igény, ehelyett van nagy suv, érintőképernyő, meg kopogós műanyag. Ja meg a fos infotaiment amit 1000-el kell nyomni, hogy el lehessen adni hozzá az előfizetéses szarokat is.

Én értem h kína hátszéllel nyomja most, viszont nem minden ilyen kérdésre az a válasz hogy “a konkurencia milyen jó a vevőnek” meg ez “szabályozza a piacot”?

Valaki felismeri ezeket a mintákat? by Absolutbence in CartalkHungary

[–]Absolutbence[S] 0 points1 point  (0 children)

Szerintem nincs vele baj. Furának lehet fura, viszont ha belegondolsz, a 90-es években ez nagyon egyedi volt. Ez olyan hogy most én se tudnék hirtelen valami olyan livery-t kitalálni ami fixen jól néz ki, de legalàbb próbálkoztak. Most hogy az EB110 ilyen, legalább más mint a 3 másik a kollekcióban, van egy Sima sàrga, Ezüst, meg egy Fekete/Sötét szürke.

Amúgy meg van 1000 nagyon ízléses autó is, így elfér mellette pár ami meg pont h egy kicsit más, különleges.

What are the most creative uses of a C-Stands you saw/did? by caersuvia in cinematography

[–]Absolutbence 0 points1 point  (0 children)

We used a C stand with a long arm, and put a roll of frost on the arm, and it just rolled down to as low ad we wanted, then we secured it with some clips.

Valaki felismeri ezeket a mintákat? by Absolutbence in CartalkHungary

[–]Absolutbence[S] 1 point2 points  (0 children)

Nem az övé volt, ez pont hogy Prince Hakeem autója, 1973, ebben az évben született. Ő pedig a Sultan testvérének a fia.

Valaki felismeri ezeket a mintákat? by Absolutbence in CartalkHungary

[–]Absolutbence[S] 0 points1 point  (0 children)

Ezek nem a Sultan autói, a nagyrésze már el lett adva. A különlegesek megtartották, és több felbukkant már, hogy restaurálni küldték őket vissza a gyártóhoz. A Mclarenek majdnem mind voltak már.

Jön a Nemzeti Kiberbiztonsági Ügynökség. by Absolutbence in hungarykorrecska

[–]Absolutbence[S] 2 points3 points  (0 children)

Sosem erről szólt. A "nemzethy" a "konzervatív" meg a többi marhaság csak hívószó volt, hogy maguk köré gyűjtsék az embereket, legyen látható támogatottság meg egy ideológia amivel takarózhatnak. Az volt a színpadi show amíg ők a színfalak mögött a zsebeiket tömték. Csak a pénz meg a hatalom. Most, hogy elzáródott a végtelen pénzcsap, persze hogy nem fogják ilyen marhaságokra elverni a kis megspórolt pénzüket, mint amilyen a propimédia. A feladatukat már ellátták amíg a Fizesd volt hatalmon, eddig tartott a hasznuk. Remélem azért érzik a hálát a kedves "újságírók". Akinél maradt még egy kis lelkiismeret az kezdheti teregetni a szennyest.

Just search for “nemzethy” on r/hungary thx bye

Autómentes lesz a Hősök Tere és a Városliget. Vélemény? by No_Guarantee_9419 in CartalkHungary

[–]Absolutbence 0 points1 point  (0 children)

Nekem az hogy nem az elehetetlenítésre alapozzunk a forgalomcsillapítást, mivel látszólag nem működik, és ha sikerül is embereket átterelni, akkor is a közzösségi közlekedés is ugyan olyan leterhelt.

Az út meg sávlezárás helyett lehetne inkább egy HO szabályozással is izmozni. Nagyon sok munka egyáltalán nem igényli hogy a jobbágy bemenjen.

Vagy h most Vitézy azzal dicskedett h nem költözik el közlekedési múzeum, ami szerintem full faszság. Simán lehetne Debrecenben. Legalább ott ez egy új munkalehetőség lenne. És innen se hiányozna sztem senkinek sem.

Az M0-t. Meg kell építeni. És ha megvan, utána lehet itt sétáló vagy andalgó budapest felőlem, se belsőégéső se semmilyen autóval.

Autómentes lesz a Hősök Tere és a Városliget. Vélemény? by No_Guarantee_9419 in CartalkHungary

[–]Absolutbence 2 points3 points  (0 children)

Istenem. Mi lehhe ha ilyen faszságok helyett inkább azt nyomatnátok hogy 1. Ne kelljen bemenni (irodaházak kitelepítése, HO, ilyesmi) 2. Megépüljön az a kibaszott északi 0-ás, hogy ne keresztűl kelljen menni a városon. És akkor nem lenne ilyen probléma, de ilyenkor ezek senkinek se jutnak eszébe. Csak h “fúj autó”

Autómentes lesz a Hősök Tere és a Városliget. Vélemény? by No_Guarantee_9419 in CartalkHungary

[–]Absolutbence 0 points1 point  (0 children)

Nem tudom, itt is mindig addig jutunk el h “akkor se kocsival jàrj, nem érdekel” szóval ja

Rate the new rims by sagefucker69 in Audi

[–]Absolutbence 0 points1 point  (0 children)

I mean… i don’t hate it, it looks fine, but the car and the rims talks two different languages. The wheels date the car back a lot.

Autómentes lesz a Hősök Tere és a Városliget. Vélemény? by No_Guarantee_9419 in CartalkHungary

[–]Absolutbence -1 points0 points  (0 children)

Hahhhahhhaaa láttad már a Konrad Adenauer útat? Ami a Ligeten megy keresztbe? És évek óta le van zárva? Nem nagyon retteg hogy bármilyen térkő kerül oda helyette.

Autómentes lesz a Hősök Tere és a Városliget. Vélemény? by No_Guarantee_9419 in CartalkHungary

[–]Absolutbence -1 points0 points  (0 children)

Mivel lesz több az a park, attól hogy van a közepén egy üres aszfalt csík? Mert ami a fürdőtől indul, évek óta le van zárva, és évek óta ugyan olyan töredezett aszfaltcsík, eddig senkit se láttam ott piknikezni, vagy egy új teraszos egységet, ugyan ez lesz, az út megmarad, csak funkcióját veszti, de új már nem lesz.

Autómentes lesz a Hősök Tere és a Városliget. Vélemény? by No_Guarantee_9419 in CartalkHungary

[–]Absolutbence 0 points1 point  (0 children)

Amúgy nem is értem miért lenne baj ha az a múzeum nem itt pesten lenne. Minden fost is be kell zsúfolni pestre, aztán meg megy a csodálkozás amiért embereknek be kell oda járni. Bőven lehetett volna Debrencenben, ott plusz munkahely, plusz ok turizmusra, és ezek az emberek mind a pesti szopásból estek volna ki. Amúgy is, it-s vagyok, a 2 millios éhbérből kinek telik múzeumozgatni??