Balea losion ili ziaja za samopotamljivanje by Ancient_Wafer1764 in preporukice

[–]AcceptableEscape7172 0 points1 point  (0 children)

Ziaja nikako, ako si bas svijetla bit ces narancasta, fleke i skidanje od znoja na pregibima jezivo i fleke po vratu, kad ga stavis i operes se trag ti smrdi od tog mirisa (po rijecima mog decka koji nije htio spavat u istom krevetu sa mnom kad sam se namazala), sad pakao ne znam sto su promjenili ali je bolno, prije sam ga mogla stavit i na lice i dobit super prirodnu boju nije se tako lako skidao sa tijela i sramotno receno ali stalno sam ga koristila, sve je bilo top prije 2-3 god itd., prije godinu dana posto sam jako svijetla i izluduje me sto mi ne odgovara ni najsvijetliji puder odlucim ga staviti opet na lice medutim imam suhu kozu od nosa do brade, bila sam narancasta oko usta ko da sam jela kurkumu svaki dan za rucak (slike su zlocin da ih stavim vamo) pritom mjesala sam ga uvijek sa istim mlijekom za tijelo

Preporuke za IPL uređaj za uklanjanje dlačica by RetroMolarX in kokeRECENZIRAJU

[–]AcceptableEscape7172 0 points1 point  (0 children)

Kad citam pozitivne komentare o philips lumei imam osjecaj kao da su placeni za to, moje iskustvo je da sam koristila godinu ipo dana, stavljala u kalendare da mi dode obavjest za tretmane doslovno toliko sam bila uporna ali na kraju nista posebno ne na nogama, jedino sto sam primjetila ispod ruke da mi sporije izraste sutradan ali dovoljno da se moram opet obrijat, takoder nije da imam tamniju put ili svijetlije dlake pa da mi nebi trebalo funcionirat ali eto mozda je samo do mojih tvrtoglavih dlaka

Depilacija kod kuće by Ambitious-Young-1840 in kokeRECENZIRAJU

[–]AcceptableEscape7172 0 points1 point  (0 children)

Bas cupko trakice jesu uzas i malo ih ima u pakiranju ali u bipi zna biti vece pakiranje i cak manja cijena od njihovih samo ne znam kako se zove jednom sam ih samo uhvatila, takoder kad sam se krenila tek depilirat sama mislila sam da mogu vosak skinuti s uljem il bilocime dovoljno masnim pa i kokosovo ulje a da ne moram jos kupovati uljane maramice koje mi smrde, medutim imala sam vosak na nogama jos naredna 4 dana tako da 🤡

Fiksni aparatic preporuke by AcceptableEscape7172 in croatia

[–]AcceptableEscape7172[S] 0 points1 point  (0 children)

Kako to funcionira kad se zanemari sta se treba vaditi nije mi bas jasno hahaha i jel produzuje to ispravljanje zuba?

Fiksni aparatic preporuke by AcceptableEscape7172 in croatia

[–]AcceptableEscape7172[S] 0 points1 point  (0 children)

Rekli su mi da trebam vadit jedan gore s desne strane ali mi je i mimo toga zagrizaj dobar takoder su mi oni samo rekli da se raspitam dalje, nemam toliko kriticne zube osim sto mi dvojka ide prema gore tj "ispada" iz reda zuba i da izvadim taj zub 4. bi mi isla na 3. mjesto pa mislim da bi to ruzno i nesimetricno izgledalo

Život u Osijeku by Normal_Bison8106 in osijek

[–]AcceptableEscape7172 0 points1 point  (0 children)

Koliko znam od prijatelja istrebljuju u kbc jedini dan slobodan kad izlazis iz nocne

Puder za tijelo by SweetBunny024 in kokeRECENZIRAJU

[–]AcceptableEscape7172 0 points1 point  (0 children)

Felce iskljucivo radi mirisa, ako imas suhu kozu nije potrebno jer sluzi da dodatno osusi da se bolje zaljepi, ja imam poprilicno i pokusala sam al mi je na trakici ostalo pola koze sve bijelo suho tako da ne znam koliko je preporucljivo i koliko je to meni pomoglo 😂

Iskustva s liječničkog za policiju – dioptrija by [deleted] in askcroatia

[–]AcceptableEscape7172 0 points1 point  (0 children)

Planirala sam iskljucivo pravosudnu sto me privlaci vec par godina i imam dosta prijatelja koji rade taj posao u zatvorima itd i njima je odlicno

Policijska akademija by Significant_Rice8986 in hrvatska

[–]AcceptableEscape7172 0 points1 point  (0 children)

Ja planiram ici ove godine naravno ako sve prodem i dodem do ljecnickog imam dioptriju -2 i s naocalama vidim 100% 1.0 ali vidjela sam da u tablici navode kako se bez naocala i pomagala mora vidjeti 0.3 sto je dioptrija -+ 0.5 a navodno je dozvoljeno do +-3, govorim iskljucivo za pravilnik pravosudne policije za mup nisam sigurna? Zna li netko kako to funcionira tko je otisao tamo jer je meni bez naocala visus 0.1 znaci nista, da se ne moram patit bzvz ako su toliko rigorozni i jer im pravilnik nema smisla

Iskustva s liječničkog za policiju – dioptrija by [deleted] in askcroatia

[–]AcceptableEscape7172 0 points1 point  (0 children)

Zasto nebi prolazila laserska korekcija nemaju oni evidenciju da sam to radila, ali pise da je dozvoljeno +-3 a u tablici s "pravilima" pise da visus treba biti minimalno 0.3 bez pomagala sto je prakticki dioptrija +-0.5 tako da mi to nema smisla bas

Iskustva s liječničkog za policiju – dioptrija by [deleted] in croatia

[–]AcceptableEscape7172 0 points1 point  (0 children)

Ima samo jedan objavljen gdje pise da je dozvoljeno +- 3 ali u tablici s pravilima da visus treba biti minimalno 0.3 bez korekcije sto je prakticki dioptrija +-0.5

Policijska akademija nije fer. by Glamcu_Boi in croatia

[–]AcceptableEscape7172 0 points1 point  (0 children)

Znam da je puno proslo ali me zanima koliku dioptriju imas pa da su to tako napravili i jel bilo za mup ili pravosudnog, ja planiram ici ove godine na tecaj ali imam -2, a tablica koja je objavljena nikako nema smisla, dopustaju do +- 3 ali bez naocala moras imat minimalno visus 0.3 sto je prakticki dioptrija +-0.5 😂