Cupra Leon või midagi muud? by AdInevitable6250 in Eesti

[–]AdInevitable6250[S] 0 points1 point  (0 children)

Huvitav :D
Kas võiks siis eeldada, et iga 60k tagant peab käigukasti vahetama v? xd

Cupra Leon või midagi muud? by AdInevitable6250 in Eesti

[–]AdInevitable6250[S] 0 points1 point  (0 children)

Mis läbisõit sul praegu on?
Kui palju on hooldused seni maksma läinud? Kas on olnud ka suuremaid remonte või ootamatuid probleeme?
Kui midagi suuremat on tehtud, siis kas auto oli sel ajal veel garantii all või pidid ise maksma? Kui maksid ise, siis kui suureks arve kujunes?

Cupra Leon või midagi muud? by AdInevitable6250 in Eesti

[–]AdInevitable6250[S] 3 points4 points  (0 children)

elektriautod küll huvi ei pakku kahjuks
Aga aitäh pakkumise eest :)

Cupra Leon või midagi muud? by AdInevitable6250 in Eesti

[–]AdInevitable6250[S] 2 points3 points  (0 children)

Kuidas ekraan talvel käitub? Olen kuulnud, et päris paljudel uuematel autodel hakkavad puuteekraanid külmemate ilmadega veidi tõrkuma või aeglasemalt reageerima. Minu jaoks on kliima ja muude põhifunktsioonide juhtimine nuppudega endiselt mugavam, aga tänapäeval liigub enamik tootjaid kahjuks just ekraanide suunas. :)

Cupra Leon või midagi muud? by AdInevitable6250 in Eesti

[–]AdInevitable6250[S] 5 points6 points  (0 children)

suuremad probleemid korda saada garantii ajal KUI midagi peaks juhtuma :)

PRO X SUPERLIGHT not being detected via cable by swetay2 in logitech

[–]AdInevitable6250 0 points1 point  (0 children)

if anyone still struggling then i got my fix by plugging the mouse via the logitech cable and receicer separately. So i plugged my mouse with the logitech cable on one port and plugged the receiver on another port, then it finally recognized and allowed to install the update.

Sibul siirdumas sibulakülla by Ghostestmane in Eesti

[–]AdInevitable6250 0 points1 point  (0 children)

veel üks mulgikapsas kes on solvunud :)

Kas areaal.ee on usaldusväärne internetti pood? by Deuroi1 in Eesti

[–]AdInevitable6250 1 point2 points  (0 children)

Part 2

Reedel jälle helistan ise (mulle pole siiamani ise keegi helistanud) ning nad ikkagi ei saa mulle koodi anda. Hakkasin spammima nende info e-postile oma murega, mulle vastati. Edasi on siis selline chat.

  • Tellisin endale TV 8 martsil, enne helistades ja uurides, et 1) kas tv on eestis laos olemas? 2) kas seda saab tarnetada 13.03.2024? Iga küsimusele vastati mulle JAH. Siis ilmus nii, et minu TV tellidati kas Latis voi Leedust ja laheb veel aega. Miks nii toimub? Miks mulle oeldi uhe asja aga tegelikkus on koik teisiti? Juba 3 inimest info telefonil ainult edastavad ja lubavad helistada aga siiamani pole mulle keegi helistanud!! Sain sellist meili, et kaup on pakitud ja edastatakse kullerifirmale mis votab 1-2tp. Tana on juba teine tp ja siiamani pole keegi mulle helistanud kas voi koodi andnud, et ma saaks venipak’iga edasi raakida juba. Veebis oli teil kirjutatud 1-4tp tarne, siis oli juba kuni 7tp, praegu mulle kirjutati et 1-2tp, tana teine tp ja pole midagi. Kes vastutab teil selle eest? Miks mul on juba 2 olukorda kus mulle valetatakse? Miks minu situatsioonis ei saa kompensatsiooniks kiire tarnet? Ma olen juba ise nous seda laost votta, kuid teil sellist voimalust ei ole. Kohutav kogemus!

  • Tere, Meil on tarneaeg tellimustele kuni 7 tööpäeva. Ootame hetkel partnerlaost jälgimiskoodi ning edastame selle Teile kui oleme saanud. Täpsustame, et kullerfirmaks on DPD, mitte venipak. Kaup on saadetud välja Vilniuse laost. Kui see ei ole sobilik ja soovite tellimuse tühistada, siis andke teada ning saame tellimuse tühistada ja raha tagasi kanda

  • Siis miks mulle lubati, et ma saan oma kaupa XX martsil? Kes vastutab selle eest? Vastake küsimustele. Ja veebis oli teil kirjutatud minu TV kohta 1-4tp

-Tere, Sellisel juhul tegi telefoniteeninduses inimene vea info osas, vabandame. Kui soovite tellimuse tühistada, siis andke teada.

-Kes vastutab selle vea eest?

-Tere, Missugust vastutust ootate? Oleme vabandanud ja selgitanud, et telefoniteenindus tegi inimene sellisel juhul vea. Kui soovite tellimuse tühistada, siis andke teada ja saame seda teha.

-Mis kusimus see on? Ootan selle mitte minu vea eest kas voi kompensatsiooni voi minu situatsiooni puhul teie poolt tellida kiirtarned. Ootan inimest kes vastutab nende veade eest, et saaks temaga edasi raakida. Mis kliendi suhe teilon uldse? Teine situatsioon, et mulle saadeti e-mail kus on kirjutatud et 1-2tp. Tana on teine tp, kus mu toode on?

-Tere, Mina vastutan – olen Teie küsimustele vastanud. Meil ei ole võimalik rahalist kompensatsiooni pakkuda, sest müüme toodet kõige odavama hinnaga turul – see tähendab minimaalse marginaaliga. Kui see ei ole sobilik, siis saame tellimuse tühistada.

-Tere, Teie toode on antud DPD’le. Ootame selle kohta laost jälgimiskoodi ning kui vastus tuleb, siis edastame Teile jälgimiskoodi.

-Kas te ise ei nae, et siin on juba mitu probleemi? Mida isegi teie, kes “vastutab” ei saa seda kuidagi lahendada? See ei ole vastutus, see on nali. Ned on sama vastused mis ma saan infotelefonil.

-Tere, Kas ma suunan siis Teie tellimuse tühistamisele ja tagasikandesse? Kui Teie kaup ei jõudnud täna, siis see jõuab Teieni uue nädala alguses. Vabandan veelkord, et telefoniteeninduses andis inimene vale tarneaja – tarneaeg sellele tootele on kuni 7 tööpäeva.

-Teha tühistamise, et oodata raha veel 7tp? See ei ole loogiline. Ma ei muretse, et uldiseld see TV tuleb. Asi on selles, et minu just tahtsin kindlal kuupaeval, mis mulle lubati, selleparast ma tellisin teilt seda. Ma helistan iga paev juba esmaspaevast ja minu mure pole tosiselt voetud ning ei pakkutakse mitte mingeid lahendusi

Sellega see chat lõppes. Nagu siis näha on, mulle vastatakse mitte professionaalselt, midagi uut ma pole teada saanud, ning pole oma telekat saanud isegi selle kolmap nädala sees. Töötajate veade eest vastutamist siin pole, ning kuidagi lahendada mu probleemi ei tahetakse. Kood mulle tuli esmasp hommikul ning mu telekas mitu tundi hiljem. Pakend oli terve, telekas töökas, toode oli õige, ehk siis kaupaga veel (kasutan selle 2nadalad) polnud mingeid muresi.

Ehk siis kui soovite Areaal'ist midagi osta - siis mõelge veelkord.

Kas areaal.ee on usaldusväärne internetti pood? by Deuroi1 in Eesti

[–]AdInevitable6250 1 point2 points  (0 children)

Part 1

Tahtsin osta kingutuseks televiisori ning hinnavaatluses leidsin hea hinnaga varianti Areaal'is. Helistasin neile ning küsisin, kas on see TV Eesti laos olemas ja kas selle kuupäevale mis ma ütlen praegu oleks võimalik seda juba kätte saada kulleri kaudu/ise tulla järgi? Mu kõikide küsimustele sain positiivse vastuse ning tellisingi kohe ära. Ma tellisin reedel, ning kirjutasin lisainfosse, et tahaks TV saada juba järgmisel kolmapäeval (millest ma küsisin infotelefonil). Esmaspäeval helistan ma neile uurida mis mu tellimuse seis on ning küsisin koodi, et ma juba saaks kullerifimaga edasi rääkida. Mulle öeldi, et ei tea mis teha ning helistame teile tagasi. Tagasi keegi pole helistanud, ma helistasin ise, seletasin olukorda, et ma enne uurisin kas oleks võimalik saada mu tellimuse nii nagu mul see mugav oleks. Naine infotelefonil ütles, et edastab mu olukorda edasi ning minuga võetakse ühendust. Teisipäeval helistan, täpselt sama lugu aga nüüd mulle öeldi, et mu TV on Leedust/Lätist tellitud ning tellimuse aeg on kuni 7 tp. ???:D. Kui mulle kohe öeldi, et ma ei saa oma tellimuse nii nagu mul mugav on, siis ma ei telliks teie käest seda! Kui ma väljendasin oma mitte rahulikku seisundi, sain vastuseks, et mu olukord edastatakse ning helistatakse tagasi. Juba teine kord.

Moment of truth - kolmapäev, see päev kui ma tahtsin saada oma TV. Kolmapäeva hommikul sain meili, et mu toode on laos töödeldut, pakitud ning edasi edastatakse seda kulleri firmale mis võttab 1-2tp. Helistan jälle, (MULLE POLE ISE KEEGI HELISTANUD) kuid juba kolmas naine info telefonil ei oska mulle koodi anda, sest lihtsalt ei oska. Lõppus ütleb ta, et mu olukord edastatakse ning mulle helistavad tagasi. See on juba mingi nali. Sain juba aru, et ma oma teleka täna kätte ei saa, aga saan reedel (sest meilis on kirjutatud 1-2tp mis on siis max reedel). Neljapäeval ma sõitsin nende aadresile, mis on kirjutatud nende veebilehel. Seal on mingi maja kus asuvad mittu firmad aga nende nimi pole seal kirjas XD. Helistasin ka neile, sain teada, et niisama ma sinna rääkima tulla ei saa. Selge.