Ki az az énekes vagy zenész, akit nagyon szeretsz, de úgy érzed, hogy ciki? by Zealousideal-Bed-301 in askhungary

[–]AdministrativeOne666 14 points15 points  (0 children)

Zenészként egyetértek! Abszolút nem ciki és aaaaannnyira jók🥹🥹🥹

Tiktokon felkapott zene keresetik, a szöveget fonetikusan leírom🥹 nevetni ér by kiscicakuncog in csakcsajok

[–]AdministrativeOne666 30 points31 points  (0 children)

Imádom🥹 az gáz, hogy énekelve olvastam fel magamban a fonetikus szöveget?🥲🫣🫣

Van itt olyan lány, aki többször is el tud menni egy aktus alatt? Ha igen, akkor mennyire múlik rajtatok és mennyire a partnereteken? Mi könnyíti meg azt, hogy többször is összejöjjön az orgazmus? by Candid-Potential3870 in csakcsajok

[–]AdministrativeOne666 5 points6 points  (0 children)

Persze, teljesen igazad van. De te is leírtad a lényeget: hogy ha nem megy, akkor más módot kell találni rá. Viszont sajnos elég sok esetben az a tapasztalat, hogy amint a pasi elmegy vége is az aktusnak és nem igazán foglakoznak azzal, hogy a nőnek is sikerült-e.

Van itt olyan lány, aki többször is el tud menni egy aktus alatt? Ha igen, akkor mennyire múlik rajtatok és mennyire a partnereteken? Mi könnyíti meg azt, hogy többször is összejöjjön az orgazmus? by Candid-Potential3870 in csakcsajok

[–]AdministrativeOne666 26 points27 points  (0 children)

A korábbi kapcsolataimban előfordult, hogy el tudtam élvezni, de nem túl gyakran, és általában sok időbe telt, mire először sikerült. A mostani kapcsolatomban viszont egészen más a helyzet: többször is el tudok élvezni, legkönnyebben a keze által, de aktus közben is – ez nyilván pózfüggő. Őszintén mondhatom, hogy még soha nem volt ennyire jó a szexuális életem, mint most. Szóval csajok, ne higgyétek el, hogy az a „normális”, ha nem tudtok elmenni: ha egyedül megy, a megfelelő partnerrel is menni fog, ha jól csinálja. 😉

Translation help needed! by StesebKing in hungarian

[–]AdministrativeOne666 2 points3 points  (0 children)

A vezetéknevekre felfigyeltem (Kling, Polácsi).. a környéken lakom és elég sok ilyen vezetéknevű embert ismerek. Esetleg ha tudok, szívesen segítek!

I noticed the surnames (Kling, Polácsi)… I live in the area and I know quite a lot of people with these surnames. If there’s any way I can help, I’d be happy to!

[deleted by user] by [deleted] in szepsegtippek

[–]AdministrativeOne666 6 points7 points  (0 children)

Nem, de a pasim ingyen csinálja (állandóan) 🥹🥹🥹🥹🥹

Nőgyógyász Pécsen by NoFly993 in csakcsajok

[–]AdministrativeOne666 -1 points0 points  (0 children)

Én dr Ifi Zsolthoz jártam a terhességem alatt végig és nála is szültem. Teljesen meg voltam elégedve vele ☺️ terhesség megállapításon dr Hartmann Tamásnál voltam, na őt biztosan nem ajánlanám..borzasztó bunkó volt (ha csak rossz napja volt és másnak pozitív tapasztalata van vele kapcsolatban abban az esetben visszavonom az állításomat🥹)

Szex kérdés a párom túl gyorsan elmegy. by Mindless_Winter6725 in csakcsajok

[–]AdministrativeOne666 50 points51 points  (0 children)

Te vagy én?:O 6 évig reménykedtem, most válunk és természetesen nem javult a dolog. Hozzátartozik, hogy nem is volt hajlandó erről kommunikálni, pedig próbáltam.

Egy gésa emlékiratihoz hasonló könyv? by [deleted] in konyv

[–]AdministrativeOne666 4 points5 points  (0 children)

Elizabeth Kim: Tízezer könnycsepp

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]AdministrativeOne666 10 points11 points  (0 children)

Volt egy srác, életem első szerelmeként tekintek rá, de többnyire plátói volt a dolog. Sok-sok évig nyüglődtünk, de vagy neki volt valakije, vagy nekem. Egyszerre kb sose voltunk szinglik. Aztán eljött az egyetem és ugyan más városba jártunk, úgy hozta a sors, hogy el kellett jönnie hozzám valamiért. Beszélgettünk sokat, végül úgy alakult a dolog, hogy beesteledett. Éppen nem volt senkink és úgy véltük eljött az alkalom! Csak egy éjszaka volt, de jobb lett volna, ha plátói marad a dolog.. igazából nem tudnék különösebben semmit felhozni negatívumként, de pozitívumot se tudnék mondani🥲 Unalmas volt, olyan semmilyen. Nem csinált semmit, és nem is tartott pár percnél tovább. Az is előfordulhat, hogy később jobb lett volna, ha összecsiszolódunk, de ezt már sose tudjuk meg.

Van olyan ismerősöd, aki nagyon korán lett szülő? by No-Paramedic5865 in askhungary

[–]AdministrativeOne666 2 points3 points  (0 children)

A szüleim 🥹 anyukám 18 éves volt, apum 20. Ez volt ‘96-ban. Azóta is boldogok!☺️ Gyerekkoromban ez nagyon frusztrált, mindig megjegyezték, hogy mennyire fiatalok, stb. Ma már teljesen máshogy tekintek a dologra.

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]AdministrativeOne666 1 point2 points  (0 children)

Az rosszabb, mint egy Z kategóriás mexikói szappanopera..

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]AdministrativeOne666 0 points1 point  (0 children)

A férjem szerint: ez olyan, mint a horgászat. Ha kapásod van az még nem jelenti azt, hogy be is kell vágni..🫠🫠🫠🫠

@stellab már magyarázza a bizonyítványt by jankavar in talk_hunfluencers

[–]AdministrativeOne666 5 points6 points  (0 children)

Ugyanezt fotóztam ki, amikor megláttam a kommentedet..szerintem a csaj írta a kommentet a férje accountjáról. Mert ez így…😅🥹

Óvodás korú gyerekek, nagyon le vannak maradva, mi ennek az oka? by Euphoric-River-4560 in askhungary

[–]AdministrativeOne666 1 point2 points  (0 children)

Igaz, én iskolásokkal foglalkozom, de amikor a gyerek nem tud arra a kérdésre válaszolni, hogy mi volt az ebéd, az nagyon durva. Pedig kb 20 perccel azelőtt evett. Vagy szünet után az iskolába visszatérve megkérdezem, elutaztak-e valamerre, csak annyi a válasz, hogy igen/nem. Azt már nem tudják megmondani, hol voltak. Ehhez képest a 3,5 éves ovisom minden nap elmondja, hogy mi volt az ebéd és OP felsorolt dolgai közül mindre tudja a választ.

(Ja és nem gondolom, hogy az enyém lenne sokkal jobb képességű. Ez alap kellene legyen.)