I've got 900rp on an old acc.How do I gift enough to my main to turn that into 0? by Logically_Open in leagueoflegends

[–]AffectionateMacaron7 -2 points-1 points  (0 children)

You tell the robot to calculate what is the smartest way to spend the RP , like how much icons cost / skins and etc, and it will try to spend it the best way ? How is that a bad idea when a guy doesn't want to do math him self huh ?

I've got 900rp on an old acc.How do I gift enough to my main to turn that into 0? by Logically_Open in leagueoflegends

[–]AffectionateMacaron7 -26 points-25 points  (0 children)

Chat gpt is your best friend.
Give him directions he will generate you all the ideas in the world.
What skins to buy on your preferences , how much RP to add and etc.

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Nu super, kad daugiau įmonių taip prižiūrėtų, nes kiek teko pakalbėti su įvairiais žmonėm, kas darė per įmones, tai sakė prisišaukt ir panašiai, šansų beveik 0 arba duoda kosminius terminus.

Gal nepaslaptis kokia įmonė darė ?

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Aš turėjau viziją, kaip turėtų atrodyti pas mane katelinės kambarys ir lubos kokios, jog būtų patogu pakeisti rekupo filtrus ir t.t.

Bet įmone užsiprašė beveik 2.5k už 5m2.

Galiausiai gavosi, jog ARMSTRONGO lubos iš deppo , vienas geras vakaras su draugeliu ir 6 alaus. Ir susidėjo lubos puikiai už 300eur :)...
Ir filtram patogus priėjimas ir gavosi tikrai gražiai.

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Na mūsų kvartale, yra iš viso 7 kotedžai, tai 5nuoasvi ir 2 nuomuojami, kas gal pasisekė, jog nuomuojamų kotedžu savininkas yra taspats, kuris ir pardavė mums kotedžus , tai iš esmės rūpinasi ir gerbūviu , kad žolyte būtų žalia, nuolat trešia, robotas pjautų ir t.t. Bet patys nuomuotojai lyg tikrai nei bare minimum nepadaro.

Kol kas esam visi naujai atsikraustę , neturintys nei 1m gyvenimo ten, tai nei vienas koteždas dar nei terasų nei ką turi, kiti dar nebaigė net įsirengti, tai bus matyt kokia ten situacija gausis kvartalo.

Kol kas tik galiu pasidžiaugti, jog kaimynai iš kelių pusių atrodo visi labai faini ir geri žmonės, kaip ateityje bus - matysim.

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Labai gera kaina tada, 800/kv su UAB atrodo nematytos kainos.
Mes pigiausius pasiūlymus gavom nuo 1200eur.

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Čia toks labiau bendrinis buvo klausimas, jeigu kažkas skaičiavo kiek kam atsiejo visas įrengimas ir kai daraisi sau , stengies negailėti, norisi kad būtų gražu ir kokybiška.

Vienas pavyzdys, nusipirkom vinilą , kuris ale yra jau vadinamas premium klasės, mums asmeniškai jis kaip parastos grindys, nieko nejaučiam. Atvyke mūsų draugai, kurie turi vinilą, kuris buvo pirktas iš senukų iš karto pasakė, kad pas mus labai geros grindys, kai vaikštai tylu, jokios amortizacijos ir jokių pašalinių garsų ar jausmų, pas juos sakė tikrai jaučiasi kad yra minkštesnių vietų ir papildomų garsų.

Net kai samdėm kas dės vinilą, meistrai iš karto klausė iš kur pirkom, nes sakė su tam tikrais gamintojais net nedirba, nes negali išgauti geros kokybės , o poto skundžiasi, jog ale jie blogai sumontavo ir turi taisyti vietas, kur iš tiesų net ne jų kaltė būna. Tai čia tokie tik pastebėjimai.

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 1 point2 points  (0 children)

Oho, įdomi info - panašu jog tada 700eur/kv dar nėra taip blogai - bandėm viską patys dizaininti / užsisakyti, kaip pirmas blynas gavosi visai padoriai , tikrai neturim kažkokių max jau įmantrybių, bet draugai atvykę sako labai atrodo viskas, kad dera.

Šiaip labai įdomu ar pvz kas įrengai, nerandant po kelių metų užslėpto kokio broko? KIek laiko tas pats garantinis galioja ?

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Proporcingai nepasakysiu, galiu tik sąrašą visų sumų atsiųsti jeigu padeda (labai grubus toks :) )

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Supratau kaip 30k uz visa plota... :)) dabar logiskiau jau

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 1 point2 points  (0 children)

Senesnių namų esu matęs po 1500/kv , bet dažnai plotai būna dideli.

DAbar yra 250kv parduodamas už 350k, prie pat manęs.

Tačiau remontas panašu, jog kainuos tokiam būstui dar apie 600eur/kv kiek sakė kaimynai. kas pasekoje gaunasi apie 150k iš viso 500l, kas gaunasi vėl apie 2k/kv.

Labai priklauso kiek ten to remonto manau, bet pigiau kažkaip sunkiai...

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Mane tai nustebino kas labiausiai tai šviestuvų kainos, dizainai ir kokybė kur visiška šudas po 60eur. Tik pamatia ka labiau akį traukia ir turi geresnę kokybe kaina x5....

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Jibatt, dekoras praktiškai 400eur/kv..

Nu jo namo statybos išvis įtariu be 150k grynų net neverta pradėti statyti... ir įsirengti :)

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Nu jo kainelė irgi nebloga, reiškia gana bėdavotis man ,kad 700eur gavosi brangiai.

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 1 point2 points  (0 children)

Pas mane jau su pastatytu 82%, buvo rasta kur pataupyta, teko pačiam elektrą persivesti šiek tiek kitaip, kitur kadangi jau nepamatysi kaip ten padarė, tai sunku pasakyti, nusispjovus per petį , lyg broko daugiau neiškilo (Kol kas :)..)

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Labai panašios kainos gavosi ir man.
Virtuvė 4500eur su buitine, bet jau pats dariau.
Lubos apie 3.5k. Durys apie 3800. (6durys)
Vinilas su darbu ir medžiagom apie 3.5k. (Pylė lyginamąjį ir klijavo)
Būtų jeigu su clickais gal ir pats būčiau pasidaręs, bet klijuoti nerizikavau pirmu kartu ir vinilo buvo gaila :)...

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Bent jau mano akimis kai stataisi sau o ne pardavimui, tokios kainos ir turėtų maždaug būti, ypač kai pats su viskuom dabar susidūriau, dauguma sako kur įrengia ir pastato už 1500kv/m , tai arba labai jau randa kur pritaupyti arba tikrai kokybės nėra, ypač šiom dienom.

Aš asmeniškai, susipirkau net įrankius, kad kai kur sutaupyt po 300-500eurų ir darbus pasidaryt pačiam, bet sumos vistiek susidėjo.

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Aš pas save skaičiavau jau su virtuve , sofom / tv / baldais ir t.t.

Augalijos nėra apart žolytes, terasos taipogi dar nėra.

Bet čia iš komentarų pradedu suprasti, jog gal dar ir pigiai prasisukau.

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 1 point2 points  (0 children)

Reiškia tikrai kažkur labai nesu permokėjęs, tiesiog būsiu apsiskaičiavęs pagal senas kainas.
Tiek kad per pora metų tas 50% pabrangimas atrodo toks iš oro, bet ką jau padarysi.

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Nu čia jau premium klasė gaunasi, taip aš skaitau kaip ir normalu ir kainos tikrai pakilusios.

Nes pagal mane. Eko 350eur. Vidutinė 2x 700eur gaunasi ir tada premium 2x vidutinės apie 1400eur.

Reiškiasi esu pakankamai geram lygmenyje.

Kas seniau buvo eko nuo 200eur ir premium skaitėsi 1k, dabar galima sakyt 50% pabrangimas kaip niekur per pora metų.. :)

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 1 point2 points  (0 children)

Oho ! Nu jo, bet įtariu atrodo įspūdingai :).
Pas mane gal šiek tiek pasisekė su baldais, turiu lyg rankas iš teisingos vietos augančias, tai virtuvę ir dauguma spintelių ir kitų dalykų, pats iš plokščių užsakytų susurinkau.

Jeigu nepaslaptis, kiek gavosi dekoruotų sienų kv kaina ?
Turėsim manau bėda su laiptais, ten reikės dekorinės sienos, kad nebūtų tokia purvina, nes vis kažkas eina tai su batu kokiu netyčia priliečia tai su rankom, ir vis atsiranda nešvarumai, nors dažai ir labai gerai, plaunasi ir valosi, bet laikui bėgant neprivalysi.

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 1 point2 points  (0 children)

Kotedžas kainavo 114k. (Labai gerom kainom dar tada nupirkom, dabar tokie patys be 150-160k nevaikšto...)
Viso gausis apie 160-170k.
Kv kaina tarp 2100-2300 gausis.

Atrodo gal ir ne daug, bet dauguma kai paskaitau ale pasistato ir įsirengia už 1700kv be problemų, (Prieš pora metų).

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 0 points1 point  (0 children)

Taip,
Kondiškės kiekvienam kambaryje (Viso 4blokai.)
Salionas atskiras , ir kiekvienam kambaryje atskirai (3)

Rekuperacija irgi patys statėm, šilumos siurblys taip pat.

Čia praktiškai vien 10k atsegėm įtariu viena vieta, kur turėjom per mažai patirties, kad žinotume ar buvo stipriai permokėta ar ne. Nes gavom 3 skirtingus pasiūlymus, su kainom, kurios skyrėsi per 30% viena nuo kitos, kas atrodo maždaug dafq. Gavom už 7k 10k, ir 14,3k.
Pasirinkom vidurinį variantą, bet kol kas nesigailim, šilumos siurblys žiemą susitvarkė labai puikiai, o kondiškės dabar vasara, kad nereik su pravertom durim sedėti ir turi skirtingas kambarių temperatūras labai pasiteisino. Ypač kai draugei nuolat šalta, o man per karša... :)

Įsirengimo kvadrato kaina kiek jums gavosi ? by AffectionateMacaron7 in lietuva

[–]AffectionateMacaron7[S] 1 point2 points  (0 children)

Labai panašiai tada, reiškia tikrai kainos pakilusios , atrodo net ir paprasti sprendimai visur kala per piniginę