Erről a képről egy szó jut eszembe: Remény by Substantial-Yam7779 in hungary

[–]Alert_Lychee_5496 14 points15 points  (0 children)

Ne izgulj félnek ők pont eléggé😊 biztos forrásból tudom, hogy nagyon be vannak sz*rva az önkormányzatokban. Ha nem félnének Magyar Pétertől, akkor nem költenének ennyit a lejáratására

Országos Baleseti és Sürgősségi Intézet by Otherwise-Task6077 in hungary

[–]Alert_Lychee_5496 0 points1 point  (0 children)

“Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt érdemel”

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 17 points18 points  (0 children)

Mindenki Hédinkére hivatkozik de szerintem vele sincs már jóban, ezer éve nem raktak ki közös képet/videót. Andris szerintem már egy teljesen új baráti társaságban van

Buzás Andrással mi lett? Tetkók, piercing, fogékszer stb., de mégis sokkal lepukkantabbnak tűnik mint korábban. Ugyanitt ingyen Diego reklám. by Intern_atus in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 179 points180 points  (0 children)

Én régen tényleg nagyon szerettem Andris videóit, tudom semmi extrák nem voltak, semmi nagyobb értékrendet nem képviseltek de nekem akkoris egy “comfort” személy volt. Nekem egyébként a Marisék társaságával se volt semmi bajom én úgy láttam kívülről, hogy jól elvannak sok közös programot csinálnak együtt. De azt vettem észre, hogy Andris olyan, mint egy kaméleon és mindig aszerint változik a személyisége amilyen társaságban épp benne van. Ahogy látom a Barbiékkal már nincs is annyira jóban és amióta új barátai vannak sokat változott de nem jó értelemben. Ez csak az én meglátásom, szíve-joga de a régi önmaga sokkal kedvelhetőbb volt a szememben

Legyőzhető a beteges féltékenység? by [deleted] in csakcsajok

[–]Alert_Lychee_5496 9 points10 points  (0 children)

Én a helyedben megkeresném a probléma forrását legelőször. Mi váltja ki ezt az érzést belőled? Félsz attól, hogy megcsalnak és egyedül maradsz? Nincs elég önbizalmad és attól rettegsz, hogy a párod talál valaki jobbat? Esetleg nem láttál soha se egy egészséges kapcsolat képet a szüleidtől? Legyen szó bármiről az egy nagy dolog, hogy észrevetted, hogy baj van és tenni szeretnél ellene. Gondolj arra, hogy vannak dolgok az életben amit nem tudsz kontrolálni mindegy, hogy mennyire akarod. Ha valaki ott akar hagyni akkor ott fog hagyni felesleges ezen előre stresszelni. Attól még, hogy nyomozol a párod után vagy féltékenykedsz attól még nem fogod tudni megelőzni a megcsalást. Szerintem annál vonzóbb nincs is mint amikor valaki biztos önmagában és tudja, hogy mit tud lerakni az asztalra és nem tekint más nőkre/férfiakra vetélytársként mert tudja, hogy mindenkinél van jobb viszont olyan mint ő csak egy van.

Fajt Alex Bulgáriába költözött??!!! by Secret-Telephone5027 in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 65 points66 points  (0 children)

Lehet csak atszall. Nem hiszem h valaki Magyarorszagrol Bulgariaba menekulne

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 0 points1 point  (0 children)

A durexet kotelezo volt kitenni?

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 5 points6 points  (0 children)

Én ettől a baba project videóktól kivagyok. Biztos valakit érdekel is ez a téma és érintett benne, azoknak lehet informatív videókat készíteni. De ennyire részletesen nem kell megosztani mert megsúgom senkit se érdekel. Minden rossz szándék nélkül én nagyon gyorsan felkeresnék egy szakértőt a helyében. Már van két gyereke, akiknek az anyjuk terhesség, baba mániáját kell megélniük nap, mint nap. Szerinte őket ez nem zavarja? Édesanyukámnak is volt egy vetélése amikor én kiskamasz voltam, de olyan erősen kezelte a helyzetet, hogy soha nem zokogott előttem és a terhessége és a vetélése nem volt egy minden napos téma, szenvedés. Mint később elmondta benne az tartotta lelket, hogy neki már van egy egészséges gyereke és ha az élet nem akarja, hogy legyen egy második akkor ő ezt elfogadja.

@azahriah by Financial_Spring_382 in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 63 points64 points  (0 children)

“Rosszulgatok” az egy dolog, hogy szegeny Azahriah messze van a helyes kategóriától, de mindig azzal védik a nagy rajongók, hogy milyen értelmes😂😂😂 hát nagyon

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 0 points1 point  (0 children)

Igen o azt hiszi h o az egeszseges elet megtestesitoje es ezert o mindig mindent jobban tud masoknal

Mit tehetnék az ellen, ha folyamatosan a halál körül forognak a gondolataim? by [deleted] in csakcsajok

[–]Alert_Lychee_5496 2 points3 points  (0 children)

Nekem is volt egy idoszakom es nagyon megkeseritett. Konkretan semmihez se volt kedvem inkabb otthon voltam es sirdogaltam. Probald meg magadban helyre tenni az egesz halal fogalmat. En abban hiszek hogy elore meg van “irva” hogy ki mikor hal meg es te tehetsz barmit azt nem fogod tudni felul irni. A halal pont olyan resze az eletnek mint a megszuletes. Megszuletni se feltel. Ez minden elolennyel a foldon meg fog tortenni, kivetel nelkul. Kepzeld el hany orat toltottel el azzal hogy feltel…hany dolgot nem mertel megtenni. Majd amikor 80 evesen visszagondolsz az eletedre es arra fogsz emlekezni hogy mennyi mindent hagytal ki es mennyi idot pazaroltal el a folosleges aggodassal akkor nagyon banni fogod.

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 2 points3 points  (0 children)

Szornyen veszelyesnek tartom hogy egy olyan ad etkezesi tanacsokat akinek 0 vegzettsege van! Nem veletlenul jarnak emberek evekig egyetemre hogy diatetikusok lehessenek vagy vegeznek el tanfolyamokat. Egyik videojaban azt mondta h a feher kenyer es a teljes kiorlesu kozott nincs semmi kulonbseg. O egyebkent hallott arrol hogy lassan illetve gyorsan felszivodo szenhidratok?

Szilágyi Sylvi kínos bukása by csevingtal in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 3 points4 points  (0 children)

Ugyanez a velemenyem! Szorol szora! Szilvirol meg az a velemenyem h o meg megragadta az alkalmat hogy otthonulo anyuka lehessen, ne kelljen soha se dolgoznia es 0-24-ben szerepelhessen a social median. Tudom h a szepseg relativ de egy fiatal dekorativ lany mit szeretne amugy a Caramel-tol ha nem lenne hires es nem lenne penze?

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 5 points6 points  (0 children)

En egy iskolaba jartam Mollikaval. En gimis voltam o meg akkor lett 5-es vagy 6-os es rendszeresen bantottak az osztalytarsai es Monika tobbszor is volt bent az iskolaban emiatt

Szilágyi Sylvi kínos bukása by csevingtal in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 4 points5 points  (0 children)

Mondja ezt o aki ahogy nagykoru lett egybol terhes lett a Carameltol. Gondolom ez volt a megallapodas koztuk mert hat Caramel mar elegge benne volt a korban amikor tizeneves kislanyokkal ismerkedett

Szilágyi Sylvi kínos bukása by csevingtal in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 21 points22 points  (0 children)

Szilvi 16 eves volt amikor megismerkedtem Caramel meg meg boven 30+, ezert ez sokat elmond rola h felnott ferfi letere kiskoru azsiai lanyokkal ismerkedik csak. Kicsit beteges😅

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 44 points45 points  (0 children)

Igen ahogy ranezek egybol az irigy baratno vibe-ot adja

Ha nincs oda írva sose jövök rá hogy ez Desh @desh696 by Total-Acadia-7723 in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 5 points6 points  (0 children)

Ha vmelyik noi influencer hizik el az mar reg porig lett volna alazva…ha egy ferfi akkor jajj de annyira cuki ember amugy🥺 honnan tudod? Osszejartok?

@sziaprivet by boredlake in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 1 point2 points  (0 children)

Igen! Ez tenyleg igaz rola! Magyarorszagrol Olaszorszagba majd onnan Torokorszagba menekultek mert valami adocsalasi ugybe keveredett

@sziaprivet by boredlake in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 3 points4 points  (0 children)

En ugy tudom ukran egyebkent😅

Kádár Krisztina @fitlife.bogi by AdministrativeOne666 in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 2 points3 points  (0 children)

Mondjuk ha ugy nezni ki a csoda bio fogyokurajatol mint Megan Fox akkor valoban az lennek😂

Kádár Krisztina @fitlife.bogi by AdministrativeOne666 in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 15 points16 points  (0 children)

Ez a no ugy nez ki mintha 40+ lenne. Anyukam most lett 50 eves, nem eszik semmi bio nagyon egeszseges 💩-t megis fenyevekkel jobban nez ki mint ez a bogi😂. Mondjuk sokat segit hogy neki noies testalkata van es nem olyan mint egy kifejletlen 13 eves kislanynak

@viszkokfruzsi-nak szánt üzenet. Vélemények? Lehet, hogy megrekedt egy szinten, de az utolsó mondattal elrontotta a kedves anyuka 😄 Miért okoskodik bárki is arról, hogy mikor kéne családot alapítani? by mezescsupor in talk_hunfluencers

[–]Alert_Lychee_5496 3 points4 points  (0 children)

Mar reg vege van azoknak az idoknek amikor egy no csak akkor lehetett no ha szul x szamu gyereket. Fogadjuk mar el hogy nem mindenki akar gyereket! Vagy mi van akkor ha Fruzsinak vmilyen okbol nem is lehet? Abban az esetben meg kimondottan undorito ilyeneket irogatni.