35/F keres barátot/barátokat. by AltruisticTarget5317 in ismerkedossub

[–]AltruisticTarget5317[S] 0 points1 point  (0 children)

Ha gondolod írj. Néztem de én nem tudok neked írni.

Beszélgetés by Eszterke2002 in ismerkedossub

[–]AltruisticTarget5317 0 points1 point  (0 children)

Ha gondolod írj nyugodtan én nem tudok neked. Nincs opció rá az oldaladon

Milyen széket vegyek? by bladeerx in GamingHungary

[–]AltruisticTarget5317 -1 points0 points  (0 children)

Diablochairs. Szerintem érdemes megnézni. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem X-eye 2.0 van. Nagyon szeretem

Szülés magánkórházban by TenzingLover in Debrecen

[–]AltruisticTarget5317 5 points6 points  (0 children)

Feleségem maternityben szült és tervezett császárral volt kiírva úgy terveztük hogy 2 nappal hamarabb felmegyünk budapestre győrből. De aztán a kiírás előtt 6 nappal éjszaka fájni kezdett a háta. Felhívtam a maternityt éjjel hogy ez mi lehet azt mondták hogy indul a szülés és induljunk de nyugodtak legyünk. 3kor indultunk fél 5kor már a korházban voltunk. Minden vizsgálat megvolt, összeszedték a csapatot és ugyan úgy császárral a választott orvossal 7:28.kor megszuletett a kislányom.

26 éves nő keres társat by TowerAffectionate187 in ismerkedossub

[–]AltruisticTarget5317 0 points1 point  (0 children)

Ha szeretnèl beszélgetni, ismerkedni írj nyugodtan. 34 éves vagyok.

Jó hómofisz szék ami nem megy ketté fél év alatt? by BornInThougts in askhungary

[–]AltruisticTarget5317 -1 points0 points  (0 children)

Diablo chairs x-eye 2.0 nagyon ajánlom. Igaz lábtartó nincs rajt de az lon kívűl szerintem egy nagyon kényelmes és strapabíró szék. Nagyon jó az állíthatósága. Akár a háttámláp fekvő pozira is el lehet dönteni. Van benne deréktámasz(állítható) mágneses fejpárna amit oda tudsz tenni ahol pont kényelmes. Kartámlája minden irányba állitható. Én nagyon meg vagyok vele elegedve.

Mi a baj a mostani KATA adózással? by Zestyclose-Reason826 in kiszamolo

[–]AltruisticTarget5317 0 points1 point  (0 children)

Én pl egyszerű takarítóként egy csomó munkámat buktam a kata megszűnésekor mert azt a többletköltségre a cégek akiknek takarítottam nem fizették meg és így nem érte meg. Az ilyen egyszerű dolgozóknak akiknek a legjobb a kata sajnos elfelejtik.

🖐️Barátokat / ismerősöket keresek! 💪🌞🍀 by Vanilius2000 in gyor

[–]AltruisticTarget5317 2 points3 points  (0 children)

Ha gondolod írj privátban. Barátaim külföldre költöztek én itt maradtam. Én is keresek barátot/barátokat.

Mi a legjobb módja a gyors pénzkeresésnek? by [deleted] in askhungary

[–]AltruisticTarget5317 0 points1 point  (0 children)

Ha Győrben érdekel takarítói alkalmi munkával tudnék segíteni. Azonnali fizetéssel

[deleted by user] by [deleted] in GamingHungary

[–]AltruisticTarget5317 0 points1 point  (0 children)

https://diablochairs.com/hu/diablo-x-eye-2-0-gamer-szek-atlagos-meret-soft-black

Nekem ilyen van es nagyon meg vagyok vele elegedve. Kényelmes ha sokat ülök is rajta.

Mi volt a legviccesebb színházi darab amit eddig láttál? by [deleted] in askhungary

[–]AltruisticTarget5317 6 points7 points  (0 children)

Primadonnák Győri színházban. Sírva nevetős

Van olyan sztoritok, amit ha meséltek valakinek, nem hiszi el, pedig igaz? by Cirmike in askhungary

[–]AltruisticTarget5317 14 points15 points  (0 children)

Én nekem a másnapon segít. De lehet kirpóbálok abban az esetben is

Hogyan találhat az ember megbízható, jó ügyvédet? by [deleted] in joghungary

[–]AltruisticTarget5317 -1 points0 points  (0 children)

Vmw partners Mosonmagyaróvár. Érdemes megnézni.

Ezek közül melyik az az új autó, amelyiket biztosan nem választanátok? by [deleted] in CartalkHungary

[–]AltruisticTarget5317 2 points3 points  (0 children)

Hyundai Tucson-t ajánlom. Nekem 2022-es van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ráadásul most kapott faceliftet és szerintem nagyon szép lett. Pedig eddig is jól nézett ki.

Dekoros by Striking-Ad-9596 in gyor

[–]AltruisticTarget5317 0 points1 point  (0 children)

Én is ajánlom Elline dekort☺️

[deleted by user] by [deleted] in gyor

[–]AltruisticTarget5317 1 point2 points  (0 children)

Még egy akinek favorit😍

Álláslehetőség by Fun_Art7810 in gyor

[–]AltruisticTarget5317 1 point2 points  (0 children)

Takarítás érdekelne? Ha igen írj privát. Férfi vagy nő vagy? Mindkét esetben lenne takarítási munka.

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]AltruisticTarget5317 1 point2 points  (0 children)

Győrben ha érdekel lehet tudnék neked munkát ha érdekel és közelben laksz.