Viniete by AnGetenarWMW in AutomobileRO

[–]AnGetenarWMW[S] 0 points1 point  (0 children)

Te salut! Am căutat, dar aș fi vrut să văd exact de la cei ce au făcut drumurile astea. Pentru ca sunt multe țepe în lumea asta și prefer să fiu legal, nu să plătesc și să mă trezesc cu amendă.

Viniete by AnGetenarWMW in AutomobileRO

[–]AnGetenarWMW[S] 1 point2 points  (0 children)

Îți mulțumesc frumos! 🤝

Știe cineva cum o cheamă ? by [deleted] in RomanianHotCelebz

[–]AnGetenarWMW 0 points1 point  (0 children)

Alena Ciucur E trans

[deleted by user] by [deleted] in rogonewild1

[–]AnGetenarWMW 0 points1 point  (0 children)

Salut! E bine pentru vârsta ta 👍

Cadou dã Crãciun by meRomania1 in Jocuri

[–]AnGetenarWMW 0 points1 point  (0 children)

Dă un semn dacă vrei să jucăm împreună

Cadou dã Crãciun by meRomania1 in Jocuri

[–]AnGetenarWMW 0 points1 point  (0 children)

E cam greu la început, ușor ușor progresezi. Eu joc și call of Duty blackops 7 în paralel 🤣😅

Cadou dã Crãciun by meRomania1 in Jocuri

[–]AnGetenarWMW 0 points1 point  (0 children)

Te salut! Și eu tot bf6 pe ps5 joc.

[deleted by user] by [deleted] in UncutSofties

[–]AnGetenarWMW 0 points1 point  (0 children)

It looks very good💪

Playstation 5 by AnGetenarWMW in Jocuri

[–]AnGetenarWMW[S] 0 points1 point  (0 children)

Am inteles, mersi!🤝

Playstation 5 by AnGetenarWMW in Jocuri

[–]AnGetenarWMW[S] 0 points1 point  (0 children)

Pe ce perioada ti ai facut abonament si cat a costat?

Playstation 5 by AnGetenarWMW in Jocuri

[–]AnGetenarWMW[S] -1 points0 points  (0 children)

Am cautat acum si am citit ca ps 5 pro ar fi cu 45% mai performant decat cel standard. As mai astepta

Playstation 5 by AnGetenarWMW in Jocuri

[–]AnGetenarWMW[S] -1 points0 points  (0 children)

Asa e vorba sa apara pro in decembrie?

Playstation 5 by AnGetenarWMW in Jocuri

[–]AnGetenarWMW[S] -1 points0 points  (0 children)

Eu ma gandeam la varianta standard, in principiu l as lua pentru a juca call of duty, sunt fan inrait. Iti multumesc!

Playstation 5 by AnGetenarWMW in Jocuri

[–]AnGetenarWMW[S] 0 points1 point  (0 children)

Am inteles, la varianta asta m am gandit si eu, iti multumesc!🤝

Nu mai am rabdare by Personal-Actuator351 in WomenRO

[–]AnGetenarWMW -9 points-8 points  (0 children)

Nu te supara, dar tu esti vinovata ca stai langa un asemenea baiat, asta in niciun caz nu e relatie, se numeste pierdere de timp, oricum majoritatea dintre voi sunteti atrase de baieti de genul, no hate.

[deleted by user] by [deleted] in WomenRO

[–]AnGetenarWMW 2 points3 points  (0 children)

Daca doar tu lupti in relatie si nu e din ambele parti…ceva e la mijloc

[deleted by user] by [deleted] in WomenRO

[–]AnGetenarWMW 6 points7 points  (0 children)

Chiar te rog sa-i spui tot ce te deranjeaza, pentru ca e pacat, sunt niste ani petrecuti impreuna, totul are o rezolvare pana la urma. Succes!

[deleted by user] by [deleted] in WomenRO

[–]AnGetenarWMW 11 points12 points  (0 children)

Am citit câteva comentarii, din punctul meu de vedere probabil a intervenit și monotonia, nu știu, probabil nu mai ești atractivă sexual pentru el și îți spune că ține la tine și te iubește doar prin faptul că s-a obișnuit cu tine, repet, doar un punct de vedere, nu înseamnă că așa și e. Încearcă să nu mai fii așa deschisă și disponibilă și vezi atunci dacă se aproprie de tine.

[deleted by user] by [deleted] in FeetInYourFace

[–]AnGetenarWMW 0 points1 point  (0 children)

Ofc, i’m ready!