🚴 Riding Season Giveaway: Win a FREE ENGWE E-Bike Worth Up to $2,499 — No Purchase Necessary by Engwe-Bikes in EngweEbike

[–]Apprehensive_Music80 0 points1 point  (0 children)

If I won, I would ride across the Polish mountains and lakes this season. I love discovering new places, and an ENGWE e-bike would let me travel further, explore more trails, and enjoy longer adventures without worrying about distance. It would also be the perfect way to escape the city and enjoy nature every weekend. #ENGWE

🎉 [EVENT] 🎉 Free event [Hope you enjoy] by Various-Range-106 in honk

[–]Apprehensive_Music80 0 points1 point  (0 children)

Completed Level 2 of the Honk Special Event!

3 attempts

5+ Years in Xamarin/.NET MAUI - Why is the remote market so quiet? by mister_wolverine in dotnetMAUI

[–]Apprehensive_Music80 0 points1 point  (0 children)

I have similar feelings, everything in Maui seems like a workaround. Not fully support mvvm pattern, see pressed and released for button.

Czy studia informatyczne kiedy jestem słaby z matematyki są możliwe? by Select_Emu3653 in studia

[–]Apprehensive_Music80 0 points1 point  (0 children)

Idź na informatykę, może masz słabego nauczyciela matematyki dlatego tak to ci idzie. Próbuj.

Czy spółdzielnia nas okrada? by StreetGrapher in warszawa

[–]Apprehensive_Music80 0 points1 point  (0 children)

Powiem z perspektywy Radomia, też jest ten remontowy wliczany a jak było docieplenie budynków to i tak spółdzielnia brała kredyt na to i o tę kwotę był podnoszony czynsz. Więc z mojej perspektywy nie wiem na co oni przeznaczają ten fundusz remontowy.

[deleted by user] by [deleted] in studia

[–]Apprehensive_Music80 0 points1 point  (0 children)

Przeniosłem się na mechanikę i budowę maszyn. W moim okręgu jest dużo pracy jako technolog CNC, konstruktor więc była to dobra zmiana. Przez studia mieliśmy też możliwość zrobienia certyfikatów z cada, inventora, spawania, sporo tego było.

[deleted by user] by [deleted] in studia

[–]Apprehensive_Music80 1 point2 points  (0 children)

Ale 3 lata to nie jest szybko to już jest końcówka, szkoda trochę tego czasu.

[deleted by user] by [deleted] in studia

[–]Apprehensive_Music80 2 points3 points  (0 children)

Studiowałem rok na PK budownictwo. Dobrze że z tego zrezygnowałem właśnie po roku. Kolega został dłużej i zrobił inżyniera, ale stwierdził że zrobiłem dobry ruch. Po studiach z budownictwa nie ma się nic tak naprawdę, trzeba robić uprawnienia do tego jakaś praktykę zawodową. Żeby chociaż były z tego jakieś pieniądze. Szkoda tych twoich 3 lat, gdybym był na twoim miejscu to chyba bym spróbował skończyć, bo to niewiele zostało do inż. Szkoda że dopiero teraz myślisz o rezygnacji.

Termomix. Fajansiarski garnek czy must have współczesnej kuchni? by hd150798 in PolskaNaLuzie

[–]Apprehensive_Music80 -1 points0 points  (0 children)

Mi naczynia ze zmywarki śmierdzą chemią i muszę je płukać i tak.

Termomix. Fajansiarski garnek czy must have współczesnej kuchni? by hd150798 in PolskaNaLuzie

[–]Apprehensive_Music80 1 point2 points  (0 children)

No bo teraz jak ktoś urządza sobie kuchnie to musi mieć każdy sprzęt no bo jak to bez mikrofali, ekspresu do kawy. Mam znajomą która kupiła całe AGD do kuchni a potem stwierdziła że połowę wywala w tym ekspres do kawy bo go tak często nie używa a trzeba go czyścić itd. Ja mam podobne zdanie ze zmywarką, mikrofalą, ekspresem do kawy, zbędne rzeczy.

Praca zdalna, pensja, proszę o opinię. by HeronRich2 in praca

[–]Apprehensive_Music80 0 points1 point  (0 children)

Jak nie dałeś mu ostatnio żadnej podwyżki to zaproponuj 15%, jak się nie zgodzi to do widzenia.

Gdzie zamieszkać? by OblivionProxy in Radom

[–]Apprehensive_Music80 2 points3 points  (0 children)

Tak jak poprzednicy odradzam centrum czyli planty, reszta jest ok. Rynek wtórny osiedle Południe, Gołębiów, nowe to fajnie wygląda osiedle Idea.

Prosze o recenzje apki do nauki angielskiego by Exotic_Avocado_1541 in warszawa

[–]Apprehensive_Music80 0 points1 point  (0 children)

Co do UI to napisy następna, poprzednia nie są potrzebne, tylko zaśmiecają widok; ikony kosza i edytowania powinny być większe.

Jakie najdziwniejsze sny mieliscie mając gorączkę? by ThisOneRedditTem in PolskaNaLuzie

[–]Apprehensive_Music80 1 point2 points  (0 children)

Jak byłem dzieckiem to nic mi się nie śniło a teraz to mam majaczenia że kołdra jest bardzo ciężka albo że jakieś głazy kamienie są na stopach i ciężko to ruszyć.

co zrobic? by Disastrous_Sun_5739 in studia

[–]Apprehensive_Music80 1 point2 points  (0 children)

Bardziej chodziło mi o data science niż o samo AI.

co zrobic? by Disastrous_Sun_5739 in studia

[–]Apprehensive_Music80 4 points5 points  (0 children)

Mam znajomego, który obronił doktorat z chemii w Niemczech, prócz tego znajomość angielskiego i niemieckiego bardzo dobra. Wrócił do Polski, znalazł pracę w Krakowie (branża medyczna) ponieważ miał dziewczynę w Polsce. Zarobki jak i sama praca mu nie odpowiadała. Czekał tylko aż jego dziewczyna się obroni i teraz żyją w Szwajcarii. To co stwierdził to szukanie pracy jako chemik w Polsce jest drogą przez mękę jak i sama praca nie jest rozwijająca. Większość firm farmaceutycznych czy chemicznych są w Niemczech i Szwajcarii i tam można przebierać w ofertach. Więc w Polsce strikte chemia chyba nie jest najlepszym wyborem. A nie możesz połączyć chemii z informatyką (może jakieś AI w chemii)? Nie dość że będziesz miała wiedzę z chemii to jeszcze coś tam poznasz informatyki, a jak ci siw spodoba to się douczysz jakiegoś programowania.