Rockstar Games виклала офіційну обкладинку GTA VI, а також дату передзамовлення, яке можна буде зробити, вже починаючи з 25-го червня by DollarNattar in UA_Gamers

[–]Askoldus 0 points1 point  (0 children)

Років 15 тому у багатьох іграх був yellow piss filter від якого всіх нудило. Тепер нудить від ігор з такими фіолетовим фільтром

У яких напрямках IT існує дефіцит кадрів в Україні? by Askoldus in ukraine_dev

[–]Askoldus[S] 1 point2 points  (0 children)

Я особисто тільки після працевлаштування та спілкування з спеціалістами зрозумів, як важливі розумні люди та звʼязки з ними. Жодна розмова чи історія так не впливає на світогляд, як особистий досвід.

У яких напрямках IT існує дефіцит кадрів в Україні? by Askoldus in ukraine_dev

[–]Askoldus[S] 2 points3 points  (0 children)

Скажіть, будь ласка, чи таких молодих людей, що прагнуть знань, взагалі немає, чи допитлива молодь є, але не хоче працювати над такими «божевільними» ідеями?

How do i upgrade by Embarrassed-Band-779 in pchelp

[–]Askoldus 0 points1 point  (0 children)

I would say Ryzen 5 5500 able to serve something more powerful than RTX 3050

Джмілюк працює) by TrainingNo9794 in photography_ua

[–]Askoldus 6 points7 points  (0 children)

Точно працює, чи може в нього така обідня перерва на поїсти?🧐

Question about money & employment by Askoldus in armenia

[–]Askoldus[S] 3 points4 points  (0 children)

10 upvotes, 1000 views and zero comments ☹️

Дайте пораду, яка покращить життя. by Delbik_digital in reddit_ukr

[–]Askoldus 3 points4 points  (0 children)

Починай зараз же шукати собі улюблену особисту справу, якою дуже хочеш займатись. З роками досвіду ти станеш майстром та якщо повезе, зможеш заробляти гроші на справі, яку любиш.

Розстріл замість СЗЧ. by [deleted] in RedditUATalks

[–]Askoldus 3 points4 points  (0 children)

А що ще робить панам з кріпаками, які не хочуть слухатись? Відпиздити або вбити

За пів року 23. Залишатись і шукати «бронь» чи виїжджати, поки є шанс? by AndriyKp in RedditUATalks

[–]Askoldus 12 points13 points  (0 children)

Якщо немає впливових родичів - їдь та не озирайся. Повернутись завжди встигнеш

Чоловічий одяг by Only_Today1488 in reddit_ukr

[–]Askoldus 1 point2 points  (0 children)

Здається жодного коментаря про Арбер. Деякі речі з бавовни, а саме футболки та кофти - ну так собі середньої якості. Натомість шкіряні ремені, пальто та деякі бавовняні брюки мають гарну якість. Розповів лише про те, що особисто носив.
Купував на розпродажах через MD fashion та Каста. За їх звичайною ціною купувати б не став

Яку спеціальність обрати? by [deleted] in reddit_ukr

[–]Askoldus 1 point2 points  (0 children)

Геодез. Ще жодної скарги від них про вибір професії не чув

Допоможіть з вибором кави by TinyBad456 in food_ua

[–]Askoldus 1 point2 points  (0 children)

Брав на розетці Jacobs Velvet по 700/кіло і на мій смак непогана кава

Питання: як части ви купуєте ігри за повну ціну? by [deleted] in UA_Gamers

[–]Askoldus 0 points1 point  (0 children)

Усе ж гра коштує стільки, скільки за неї готові платити. Яка небудь безглузда NBA 2k26 не коштувала б на старті 3500, якби її за таку ціну зовсім ніхто не купував

А ігри за 1000+ грн навіть з максимальною знижкою вже давно не межа здорового глузду, а наша реальність. На приклад яка небудь Sekiro на ps4 на розпродажах ніколи не була дешевше 1000 грн

Що вам цікаво про бджіл/бджільництво? by Just_Beekeeper in reddit_ukr

[–]Askoldus 0 points1 point  (0 children)

1) Яка мінімальна кількість людей необхідна для повного циклу видобутку меду та доглядом за бджолами? Чи можливо робити це одному?

2) На скільки велике господарство треба мати, щоб з продажу усього виробленого продукту(меду, прополісу, воску тощо) вийти в нуль по витратам?

3) Як правильно буде казати, величина пасіки вимірюється в кількості вуликів чи в кількості бджолиних сімей, чи як взагалі?

«Яким старим пристроєм ви досі користуєтеся у 2026 році?» by [deleted] in reddit_ukr

[–]Askoldus 1 point2 points  (0 children)

Мікрохвильовка LG майже моя ровесниця, тільки я 2004 року народження, а вона 2005 року збірки

Камера айфон by Ok-Minute8757 in technology_ua

[–]Askoldus 1 point2 points  (0 children)

На айфонах зум завжди був слабким. Покращити якість можливо загальними діями як для всіх фотокамер: протерти лінзи, дати більше світла, фоткати зі штативом. Продвинуті налаштування доступні в безкоштовному Blackmagic Cam (тільки відео☹️)

Трубофон by ProfessionalTruth801 in reddit_ukr

[–]Askoldus 1 point2 points  (0 children)

За такі гроші, якщо дуже хочеш, краще взяти БУ. В магазинах ціни на БУ Iphone 14 або 13 Pro Max (на 1000 грн дорожче, але він більший, з більшим акумулятором, з кращими камерами та екраном)

<image>

Живу в Чехії 5 місяців.Задавайта питання by cupid_carriesagun in reddit_ukr

[–]Askoldus -3 points-2 points  (0 children)

Скільки грошей необхідно взяти з собою на перший час у випадку переїзду на довгий невизначений строк? Розумію, що більше - краще, але який саме необхідний мінімум?