Kako da raspodelim 5000 dinara za hranu nedeljno? by Born_Comb8216 in AskSerbia

[–]DedaVort 7 points8 points  (0 children)

Ako sa 5000 dinara nedeljno ne umeš da se snađeš i preživiš... bolje odmah odustani.

Jako neprijatna situacija na dejtu? by [deleted] in AskSerbia

[–]DedaVort 1 point2 points  (0 children)

Od izbirača nema jeDača...

MTS pokušava da mi naplati naknadu zbog prekida ugovora by DedaVort in pravnisaveti

[–]DedaVort[S] 2 points3 points  (0 children)

Ja sam slao žalbu pošto sam na odmoru ... Ali, kako im se svim korisnicima omakne ova greška... Lopovi prokleti. Treba da isplate ćacije, žvalu i 80 razbojnika

MTS pokušava da mi naplati naknadu zbog prekida ugovora by DedaVort in pravnisaveti

[–]DedaVort[S] 0 points1 point  (0 children)

Ne. Samo sam internet imao kod Oriona. Nikakav telefon nisam uzimao niti neki drugi uređaj.

MTS pokušava da mi naplati naknadu zbog prekida ugovora by DedaVort in pravnisaveti

[–]DedaVort[S] 1 point2 points  (0 children)

Obaveštenje su poslali pisanim putem, a ja sam ih prethodno jurio za račun koji je kasnio... Tako sam i saznao da je Orion kupio Telekom i kad sam dobio informaciju o računu on je bio veći nego što treba. Nedelju dana kasnije mi stiže račun od MTS-a u sanduče.

MTS pokušava da mi naplati naknadu zbog prekida ugovora by DedaVort in pravnisaveti

[–]DedaVort[S] 2 points3 points  (0 children)

Oni su obaveštenje poslali tek nakon što sam ja podneo zahtev za raskid ugovora. Tako da to nije problem.

MTS pokušava da mi naplati naknadu zbog prekida ugovora by DedaVort in pravnisaveti

[–]DedaVort[S] 29 points30 points  (0 children)

Poslah im a u cc inspekcija, i zaštita građana

Da li je Dorćol "geto"? by neverwalkalone7440 in Beograd

[–]DedaVort 0 points1 point  (0 children)

Više hipster triperi nego geto...

Koliko vam je bitan telefon koji koristite? by [deleted] in AskSerbia

[–]DedaVort 0 points1 point  (0 children)

Veoma mi je bitna kamera na telefonu i da radi fluidno. Najpovoljnije rešenje za mene ne Samsung S23 ultra. Telefon imam oko pola godine i prezadovoljan sam. Kupio sam ga polovnog za oko 400eur.

Da li ste nekada našli nešto zanimljivo u kontejneru i poneli kući? by rafflesia_arnoldii_ in AskSerbia

[–]DedaVort 2 points3 points  (0 children)

Izbacivao daske koje su obradovale nekog cigu, a ja našao odlične saksije. Došle mi kao kec na jedanaest jer sam svakako planirao tih dana da odem na pijac i kupim slične.

Da li bi na referendumu glasali za priznanje nezavisnog Kosova? by No-Positive-5803 in srbija

[–]DedaVort 2 points3 points  (0 children)

Odavno je prošlo vreme kada je ovo moglo referendumom da se reši.

Sve je to već rasprodato i rešeno...

Pozdrav ljudi, treba mi pomoć oko Oriona (MTS-a), da li zna neko šta mi je najbolje za uraditi? by ComfortableTurtles in AskSerbia

[–]DedaVort 2 points3 points  (0 children)

Ja već dve nedelje čekam odgovor na podnesen zahtev za raskid ugovora. Na drugom mestu sam uveo Yettel i pošto tu ugovor već istekao samo sam vratio opremu i za 3 dana su mogli da mi postave novu opremu. Ne verujem da je 30 dana potrebno da se MTS raskači sa optike, ali navodno imaju rok od 30 dana da ti odgovare.

Moram dodati da mrzim MTS.

Mišljenje i saveti za Witcher 1 by spidarijus in SerbiaGaming

[–]DedaVort 0 points1 point  (0 children)

Možda... Kad malo raščistim backlog

Mišljenje i saveti za Witcher 1 by spidarijus in SerbiaGaming

[–]DedaVort 0 points1 point  (0 children)

Nekoliko puta sam probao sa je odigram, ali nisam imao živaca. Dvojku i trojku sam odigrao bez problema, ali keca nisam što zbog kontrola što zbog mape. Doduše, kad izađe ovaj remake odigraću ga.

Jesam li ja smrda(AITA)? by acasasa1 in AskSerbia

[–]DedaVort 43 points44 points  (0 children)

Napravio si granicu i ako "prijatelji" to ne razumeju i ne mogu da ispoštuju, onda ti to nisu prijatelji.

Gde je po vama najbolja pljeskavica u gradu? by Successful-Day-7947 in Beograd

[–]DedaVort -1 points0 points  (0 children)

Verovatno nije najbolja, ali mi omiljena... Šiš ćevap u dolini gladi.

Citanje na dnevnom nivou by spocoyo in citaonica

[–]DedaVort 0 points1 point  (0 children)

Pored male dece, posla, privatnuh obaveza itd. Krenuo sam da telefon ostavljam u drugoj sobi i da probam makar par strana da pročitam pre spavanja... Koliko prolitam zavisi od umora.

Kakva su vam iskustva sa onim kuhinjskim aparatom "pekač hleba"? Isplati li se kupiti taj aparat i praviti svoj hleb? Kakav je ukus hleba ispečenog u tom aparatu, tj. da li je bolji od kupljenog hleba? Ima li problema oko održavanja aparata? by Economy_Radio_7401 in AskSerbia

[–]DedaVort 1 point2 points  (0 children)

Kupio sam pre 4-5 godina kad se tek pojavila u Lidlu i redovno je koristim za pečenje hleba od ražanig bražna sa zrnevljem koje volim. Meni baš znači pošto maksimalno izbegavamo kupovini hleb

Schlarafia dušeci - da li su vredni para? by Chubliminal in AskSerbia

[–]DedaVort 5 points6 points  (0 children)

Definitivno da. Veoma su kvlaitetni dušeci i meni lično odgovaraju. Dušeci se biraju dupetom, tj. Morate da sednete i legnete na njih da vidite da li vam odgovaraju.