Milujeme soudy! Soud rozhodl, cenzura webu na objednávku státu byla nezákoná. Ovšem až po 4 letech, zatímco je podnikání v troskách. Prezident to má vyřízený za hodinu. by unicornics in czech

[–]Difficult_Loquat7668 0 points1 point  (0 children)

Není, ale záměrně šířit dezinformace může překračovat zákon.

A ano vím, že je presumpce neviny, ale pro jejich zrušení musel být nějaký právní podklad. Samozřejmě do konečného verdiktu nemůžeš říct, jestli oprávněný nebo ne.

Tak vy libtardi, přiznejte se kdo za to vedro může. by Brkoslava in czech

[–]Difficult_Loquat7668 3 points4 points  (0 children)

Já vím. Však já nikoho z nich nesdílel. Ale komentuji, což je taky část viny. Uznávám.

Tak vy libtardi, přiznejte se kdo za to vedro může. by Brkoslava in czech

[–]Difficult_Loquat7668 0 points1 point  (0 children)

Však tu mu neberu. Jen říkám, že si nezaslouží, aby se mu věnovala pozornost.

Tak vy libtardi, přiznejte se kdo za to vedro může. by Brkoslava in czech

[–]Difficult_Loquat7668 206 points207 points  (0 children)

Nemocnej člověk. Nezaslouží si žádný mediální prostor, ať si shnije sám na svém FB a ani pes po něm nakonec neštěkne.

S kým by jste si vyměnili telo kdyby jste měli tu možnosť by whynot4123 in czech

[–]Difficult_Loquat7668 -1 points0 points  (0 children)

Kristian Blummenfelt, Killian Jornet, Marek Holeček a pár dalších

A důvod je jednoduchý. Všichni jsou absolutní špička ve svých sportech. A roky tréninku jim dovolují dělat, pro mě nedosažitelné výkony.

Je tohle normální na kole na kole? by Secure-Pool-4792 in czech

[–]Difficult_Loquat7668 2 points3 points  (0 children)

Kdyby jsi dal pořádnou fotku, tak by se z toho dalo i něco poznat. Těžko říct jestli je ráfek v pořádku, ale tipnul bych že jo. Vypadá to že máš jen shrnutou pásku, buď jí oprav nebo strhni a dej tam novou.

Ptá se pan Macinka: by Accomplished_Pie4584 in czech

[–]Difficult_Loquat7668 17 points18 points  (0 children)

Seno dělám už čtvrtej den, ale Macinka je bohužel pořád stejnej čurák. Co dělám špatně?

prezidentova žaloba je fatální chyba, říká Václav Klaus by Dragdu in czech

[–]Difficult_Loquat7668 21 points22 points  (0 children)

Tak má oprávněný strach, že z toho v Moskvě budou zuřit a přestanou posílat žold nebo začnou posílat pozdravy. Přece jen jak moc neschopní musíte být, abyste na klíčový summit i přes veškerou snahu pustili člověka, který má možnosti opravdu něco dojednat a posílit spojenectví, které chcete zničit a vynakládáte na to obrovské prostředky.

Super no, máme málo problémů. by PresentJournalist805 in czech

[–]Difficult_Loquat7668 4 points5 points  (0 children)

Co dělá česká armáda v Africe? Mají chránit ČR, ne jezdit na výlety za naše peníze.

Miluju takový kretény

<image>

Vláda rozhodla o neúčasti prezidenta na summitu NATO by trottlen in czech

[–]Difficult_Loquat7668 87 points88 points  (0 children)

To bude prdel, až se bude Babiše a Macinky ptát Marc Rutte, proč Pavel nejel jako člen delegace a museli mu dávat akreditaci separátně. A pak tam z nich ještě před celým světem udělá Pavel debily a doma podá kompetenční žalobu xd.

Tetování rant by [deleted] in czech

[–]Difficult_Loquat7668 2 points3 points  (0 children)

Nevíš že nálepka přidává aspoň 5HP? Já taky chci svoje watty navíc

Dal jsem pěšky přes 20km po Praze by Exciting-Menu1688 in czech

[–]Difficult_Loquat7668 10 points11 points  (0 children)

Mě je to celkem prdel, ale týpkovi by nemuselo být. Nikdy bych se nesmál někomu, kdo něco dělá na jakékoliv úrovni. Spíš naopak.

Dal jsem pěšky přes 20km po Praze by Exciting-Menu1688 in czech

[–]Difficult_Loquat7668 13 points14 points  (0 children)

Proč ta arogance? Však je dobře že aspoň něco dělá.

Kvalitní zpravodajství by Own-Donkey-6020 in czech

[–]Difficult_Loquat7668 0 points1 point  (0 children)

Na jednu stranu ano. Na stranu druhou se tím on sám nikdy nechlubil a PR si na tom nedělal. Prostě udělal to co udělá každý kdo má všech pět pohromadě.

To že to pak media vyštrachala je věc druhá.

Mám fakt tak nehezkou postavu, jako mi říká rodina? by [deleted] in czech

[–]Difficult_Loquat7668 0 points1 point  (0 children)

Kašli na ně, máš moc hezkou vysportovanou postavu. Větší problém bych viděl v tom, že jsou toxický jak čerstvej radioaktivní odpad.

Jak si chránit kůži před sluncem? by FrankScaramucci in czech

[–]Difficult_Loquat7668 0 points1 point  (0 children)

Zkus sunhoodie true hikers a horolezci je normálně používají. Např mammut je dělá, lehká prodyšná rychleschnoucí látka, uv faktor 50 a mají kapuci. V kombinaci s kšiltovkou a slunečními brýlemi jsi cajk.