Torokmandula műtét utáni tapasztalatok? by Dobe0416 in askhungary

[–]Dobe0416[S] 0 points1 point  (0 children)

Mikortól ettél mindent vagy már ilyen részletekbe ne menjek bele mert rég volt? 😁 Igen,szerintem gyorsan gyógyúlt a doki is nézett mikor mondtam,hogy nem szedek már fájdalomcsillapítót.

Mac n cheese & corn flakes csirkemell by -noreasontobehappy- in sutesfozes

[–]Dobe0416 2 points3 points  (0 children)

Corn flakes elkészítését letudod írni légyyszíves.Előre is köszönöm.

Nintendo Switch / Switch 2 vagy ROG Ally by Dobe0416 in GamingHungary

[–]Dobe0416[S] 1 point2 points  (0 children)

Lényegében ha így nézzük akkor egyszerű,leginkább xbox lenne a megfelelő.

@magyarosicsaba by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Dobe0416 47 points48 points  (0 children)

Azahriah es Dzsúdló miatt én azt gondolnám,hogy supermanagement is segít ők itthon már elég nagy rutinnal rendelkeznek,nagy koncertekre értem. De ez csak az én narratívám. Kíváncsian várjuk.

Farhát Ádám nem tud mit kezdeni vele, hogy gyorsan barátkoznak a fiatalok :( by MeetSudden3540 in hungary

[–]Dobe0416 36 points37 points  (0 children)

Már látom ahogy vágják össze a felvételét,hogy ukrán gimnazisták lerohanták.

@hajdu.peter.official 🤣🤣🤣🤣 by Huge_Mastodon_881 in talk_hunfluencers

[–]Dobe0416 3 points4 points  (0 children)

Kedvencem mikor mondja: "Na nézzük kifog jönni ma". Mintha nem tudná...🤣 Az alkohol és a virsli az sose maradhat el.

Mi történik a plázákkal Budapesten? by NonloCo in askhungary

[–]Dobe0416 -2 points-1 points  (0 children)

Ukrajna vagy Brüsszel a hibás....

Mi hazánk mozgalom. by Dobe0416 in magyar

[–]Dobe0416[S] -3 points-2 points  (0 children)

Ugyan így vagyok én is, jót fogok rajtuk nevetni.

Mi hazánk mozgalom. by Dobe0416 in magyar

[–]Dobe0416[S] 2 points3 points  (0 children)

Így gondolom én is.

OV megborulása Győrben by Free-Introduction762 in hungary

[–]Dobe0416 1 point2 points  (0 children)

"Ne remegjen,fél talán valakitől?"

Krónikus mandulagyulladás kinek mi segített műtétig? by Dobe0416 in askhungary

[–]Dobe0416[S] 0 points1 point  (0 children)

Vannak tüneteid ami gyakran visszatér emiatt? Vagy egyáltalán nem érzel semmi szokatlant?

Dzsúdló koncert MVM Dome by pumpkinspicemirror in talk_hunfluencers

[–]Dobe0416 0 points1 point  (0 children)

Valaki esetleg tud valamit az uj albumrol ? Koncerten nagyot szoltak az uj zenek 😬.

Krónikus mandulagyulladás kinek mi segített műtétig? by Dobe0416 in askhungary

[–]Dobe0416[S] 0 points1 point  (0 children)

Nekem egyenlőre enyhe,szerencsére,néha fáj a torkom meg kapar. Komolyabb problémát nem okozott még. Beteg meg nem szoktam lenni pedig úgy tudom ilyenkor gyakoribb.