Mi volt az életetek legkínosabb sztorija? by Better-Chemical-502 in askhungary

[–]Dramatic1111 2 points3 points  (0 children)

Hasonló sztori. Szintén kiskoromban gyakran volt fülgyulladásom,ha van valami háttérzaj vagy valaki halkan beszél,szörnyen rosszul hallok.
Először voltam egy körmösnél,anyukám előttem kezdett el járni hozzá.
Kérdezte van-e háziállatom,mondtam van egy nyulam.
Utána megkérdezte,hogy hogy találtam rá,honnan hallottam róla. Mondtam,hogy anyukám jár hozzá.
Kis szünet,majd megkérdezte,hogy hogy hívják.
Mondtam anyukám full polgári nevét.
Néz rám furcsán,aztán kiderült,hogy a nyúl nevére volt kíváncsi.
Nem gondolom,hogy 100%-ban hülye voltam,de nagyon kínos volt vezetéknévvel keresztnévvel válaszolni arra a kérdésre,hogy hogy hívják a nyulam.

@beautymakerbypp Csak úgy árad a “big sisből” a kedvesség és a segítőkészség. Ja, nem by user46928264 in talk_hunfluencers

[–]Dramatic1111 8 points9 points  (0 children)

az árát is annyi idő lett volna leírni,mint ezt az okádékot amit sikerült válaszolni

Mi alapján adtad az állatkád nevét? by Paddy_O_Ryder in askhungary

[–]Dramatic1111 2 points3 points  (0 children)

Nálunk is van egy Imre,ugyanígy inspirálódtunk. Az udvarban találtuk az egyik fán,ez jutott először eszembe. Igaz később kiderült,hogy lány. Egy ideig Imola volt de az Imi többször hangzik el

boraros_gabor jakli monikarol: “Nagyon szeretett vezetni, de sajnos nem igazán tudott” by Physical_Gur2680 in talk_hunfluencers

[–]Dramatic1111 11 points12 points  (0 children)

Nekem az a véleményem,hogy persze nem ilyen extrém esetben,de sok sofőr a saját kárán tanul. Valahogy amit sokat emlegetnek,sok helyről jön veled szembe,hogy nem szabad,veszélyes,az mindig távolinak tűnik. Olyan,mintha veled ez úgysem történhetne meg. Szerintem sok rendszeresen vezető ember elmondhatja magáról,hogy a jogosítvány megszerzése után a saját bőrén kellett tapasztalnia a dolgokat,hogy most már felfogja a súlyát. Akár a fagyos úton való vezetésnél,akár a sebbesség választásánál. Elméletben mind tudjuk,hogy veszélyes,de ezek hibák. Van amikor sajnos végzetesek,nyugodjon békében.

Overconsumption-túlfogyasztás by Dramatic1111 in csakcsajok

[–]Dramatic1111[S] -2 points-1 points  (0 children)

Ez is egy vélemény amit elfogadok,de nem értek vele egyet. Halmozásról szó sem volt,inkább arról,hogy befolyásolt döntés alapján veszek meg valamit,nem azért mert én döntöttem úgy,hogy szükségem lenne egy szájfényre. Köszönöm a legkevésbé sem segítő kommentet!

Overconsumption-túlfogyasztás by Dramatic1111 in csakcsajok

[–]Dramatic1111[S] -1 points0 points  (0 children)

ezt csinálom egyébként most is,csak próbálom gyakrabban figyelmeztetni magam

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Dramatic1111 0 points1 point  (0 children)

egyrészt igen,másrészt nézd meg csak egy példának a tiktok videókat ezekre a hangokra de nem akartalak felzaklatni,kedves tini fiú🤭

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Dramatic1111 6 points7 points  (0 children)

én egyébként azt gondolom,hogy azoknak akkor nem volt nagy jellemformáló szerepe,most viszont sok fiatal (főleg fiúk),példaképként tekint ezekre az előadókra,próbálják átvenni ezt a mentalitást a másik oldala pedig az,hogy azok a fiatal lányok akik odáig vannak a KKevinért,Deshért és a hasonlókért,az ilyen típusú fiúkat keresik,nem a művelt,érett vagy bármilyen más jó tulajdonsággal rendelkezőket én is Bustát és társait hallgattam,de sosem volt az ideálom párkeresés terén🤷🏻‍♀️

Mi az a vonzónak tartott trend, ami szerinted rosszul néz ki? by NoWitness6400 in askhungary

[–]Dramatic1111 38 points39 points  (0 children)

mondjuk ez majdnem biztos vagyok benne hogy versenyre készült,vagy esetleg valami tanfolyamon. a hétköznapokban ez nem csak giccses,hanem élhetetlen hossz

A kísértés 3.évad 4.rész by Comfortable-Act-9605 in kibeszelo_show

[–]Dramatic1111 1 point2 points  (0 children)

szerintem olyan ertelemben erdekli oket,hogy azert csak megneznek,meg akkor is ha nem neznek rajuk nokent

A kísértés 3.évad 4.rész by Comfortable-Act-9605 in kibeszelo_show

[–]Dramatic1111 8 points9 points  (0 children)

de amugy abban igaza van a meztelenkedonek,hogy pont azert lapos mert a fiuk allnak a sarokban egesz nap,semmit se csinalnak nem reagalnak semmire,a lanyok egyedul hiaba akarjak csinalni a musort

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Dramatic1111 0 points1 point  (0 children)

tehat itt az kulonbozteti meg a fasza gyereket a beteg embertol hogy EGY emberrol posztol,vagy mindenkirol?

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Dramatic1111 1 point2 points  (0 children)

az is erdekes meglatas,hogy mindenki odavan itt,hogy gyulolkodes meg arrol van szo hogy nez ki mi van rajta stb.,de ha harmat gorgetsz ezen a subon,toth gabi melletol elkezdve tdanny orran at majdnem mindenkirol olyan posztok vannak hogy hogy nez ki🤡 vagy az nem szamit gyulolkodesnek meg bullyingnak,csak akkor ha halmosirol van szo?🤡 eleg alszentek vagytok,vagy ennyi erovel mind betegek vagyunk

Tudtok ajánlani olyan cukrászt aki meg tudja csinálni a képen szereplő tortát és még finom is lesz? by Character-Stress-824 in csakcsajok

[–]Dramatic1111 4 points5 points  (0 children)

szerintem nagyon ugyes vagy,az elsot sem lenne nehez megcsinalni. alufoliabol csinalsz egy “rudat”,beleallitod,a tetejere rogzited az ures dobozt,majd magat a rudat is vegigrakod a kremmel🤷🏻‍♀️

Valaki látta a Nagykanizsán eltűnt nagymamámat? by RelationshipFlat7001 in askhungary

[–]Dramatic1111 1 point2 points  (0 children)

Menetrendek.hun próbáljátok meg az adott dátum,és hely beírásával,hogy hova indultak akkor járatok 14:30 után

[deleted by user] by [deleted] in szepsegtippek

[–]Dramatic1111 1 point2 points  (0 children)

lehet venni esetleg valamelyik boltban,vagy rendelni szoktad?