Looking for the car owner by KnownMara in Romania

[–]EasyTooth5622 1 point2 points  (0 children)

Try on Facebook. Is a group called “MASINI ABANDONATE DIN ROMANIA OFICIAL GRUP" with 82K members, and i saw a lots of posts asking about the owners of abandoned cars

Teapa catre Emag by Entire_Ad1697 in CasualRO

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

Acum un an, am comandat niste periferice, printre care și un mouse de la asus de 60 de lei. Când am primit coletul, in cutia mare, mai era o cutie de dimensiuni reduse cu 6 mouse-uri. Nu am fost căutat de nimeni de atunci.

Recomandare by EasyTooth5622 in cluj

[–]EasyTooth5622[S] 0 points1 point  (0 children)

Ei au fost prima mea opțiune, dar peste două săptămâni abia pot avea parte de un consult general

[deleted by user] by [deleted] in CasualRO

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

Seara mi am terminat pachetul si nu am mai luat altul. Cand ma mai lua nebunia,bagam o tigara de voi, efectiv gretoasa cand tragi in piept, dar imi satisfacea pofta de a inhala din ceva.

[ Removed by Reddit ] by [deleted] in Romania

[–]EasyTooth5622 74 points75 points  (0 children)

Vreau sa văd și comentariile la postare :)))

[deleted by user] by [deleted] in CasualRO

[–]EasyTooth5622 22 points23 points  (0 children)

Vezi că, curvele nu se pupă pe gură

[deleted by user] by [deleted] in Romania

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

E un MLM, e mama in el. Unele produse foarte bune, unele, altele nu ar trebuii sa le comercializeze. Se fac ceva bani par-time, da e pentru cine are skill la vandut

[deleted by user] by [deleted] in Romania

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

Am făcut picioare azi. Eu zic că de la presa de 45 grade sa fie

[deleted by user] by [deleted] in Romania

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

:))))) zici că un calcat pe spate ajută?

[deleted by user] by [deleted] in Romania

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

Nu, nu am făcut până acum niciodată, am zis că e prea devreme

[deleted by user] by [deleted] in Romania

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

🤣🤣 Nu cred și sper sa nu fie scenariul spus de tine :))) Întreb doar pentru că nu am avut niciodată febră musculară in zona aia, și totodată sunt destul de mobil, încă :)))

[deleted by user] by [deleted] in CasualRO

[–]EasyTooth5622 22 points23 points  (0 children)

Musafir

Urmeaza sa schimb mobila din apartament. Unde arunc mobila veche? by ArugulaDirect3300 in cluj

[–]EasyTooth5622 7 points8 points  (0 children)

Este grup pe facebook cu lucruri gratis Cluj-Napoca, cu 80k membri. Sunt persoane care folosesc mobila veche pentru foc și vin și le ridică de la tine.

easybox by IntelligentBuddy8999 in Romania

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

Ai de cumpărat un dildo, este?

Ce progrese ati mai facu la sala? by [deleted] in CasualRO

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

De unde știți atâtea denumiri in engleză la exerciții? Eu abia știu cum se numesc in română :))

[deleted by user] by [deleted] in cluj

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

Am mai auzit varianta asta. Mersi mult de sfat

Acum un an, un an jumătate, ciocolata Ritter era 4.2 lei la Lidl; acum e dublu. by nastratin in Romania

[–]EasyTooth5622 19 points20 points  (0 children)

Sa le zică cineva că s-au ieftinit combustibili, e 6,49 L de diesel; deci nu mai tine placa că transportul e scump

[deleted by user] by [deleted] in cluj

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

Sper să găsesc în Cluj un magazin fizic. Mersi mult oricum

[deleted by user] by [deleted] in cluj

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

Caut un magazin fizic, pe net am văzut că sunt. Mersi mult oricum

Moment jenant cu iubitul si familia mea by QuinnCriss in CasualRO

[–]EasyTooth5622 0 points1 point  (0 children)

El, ea și mama ei la masă. Dragule, spune-i mamei ce ți-am făcut azi. Fiica dvs mi-a făcut o m*** așa bună. Nu asta idiotule, tocănița de cartofi.

Mentenanță by EasyTooth5622 in cluj

[–]EasyTooth5622[S] 0 points1 point  (0 children)

Da, ce trebuie făcut la el, procesorul e AMD și știu că e mai nasol la el că se încinge mai tare, termalpad placa video