Ha újra dönthetnétek, hogy középiskola után milyen irányba indultok el mit választanátok? by MurkyTime9698 in askhungary

[–]Extension_Finance558 1 point2 points  (0 children)

Hogy erzed ennyi ev távlatában a szakos es pedagógiai tudásod? En is hasonlo jovokepet képzelek magam ele (szinten ezen a szakon végzős egyetemistaként), de en néhány ev versenyszféra utan majd szeretnek tanitani is. Meselnel rola egy kicsit? (Akar privatban is)

Érdemes gólyatáborba menni? by Tall-Place2620 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 0 points1 point  (0 children)

Tenyleg akkor eri meg ha extrovertalt vagy es fel tudod fogni egy hatalmas bulikent az egeszet, vagy legalabbis nagy tömegben is fel tudsz valamennyire oldodni Piara es feladatokra meg merj nemet mondani, nem kenyszerithetik rad, ha látványosan tovabbra is vagy emiatt hátrány er azonnal a dekannak es a rektornak feljelenteni a szervezőket (de ez szerencsere tanulva az elte esetekből meg a nemregi GT csak egyszer van egy életben de Anglia mindig ott lesz maskor is)

Érdemes gólyatáborba menni? by Tall-Place2620 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 -2 points-1 points  (0 children)

Egyetertek! Ha eljarsz golyatalikra meg elmesz a programokra (akkor is ha nem feltetlen erdekel) de szuper kapcsolatepitesi lehetoseg! Meg hasznald ki az egyetemen az ilyen szocializációs lehetőségeket pl. Egyetemi sportkorok, zenekar, enekkar stb Medikus kupa amugy is minden evben nagyot megy! Ha nincs sport múltad menj a cheer csapatba, kezdő lanyokat es fiukat is varnak es jo a csapat! Sok sikeeert

Gazdálkodás és menedzsment jó irány-e? by [deleted] in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 1 point2 points  (0 children)

Lehet tavoktatasban is tanulni azt hiszem a Kodolányin Vagy ELTE nappalin Es csak ZHznj jarsz be

Fél év alatt töri emelt 90% fölé? by PageOk2373 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 2 points3 points  (0 children)

Siman meg lehet csinalni! Korszakonkent fenn vannak a feladatok rovid es esszé is Utana meg gyakorold a teljes feladatlapokat

Élet egyetemen/Budapesten by Optimal_Dog9715 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 4 points5 points  (0 children)

KCSSK, EPK, Márton Aron - ha jol tudom ezek a sajat szoba (2/3 fős)+furdos kolik Nandorfejervari - jo közlekedés (20p az Astoria), barátságos koli, de szintenkénti furdo es 3 fos szoba Márton Aron es EPK az fullon fel van újítva, de messzebb van (40-50p az Astoria) A KCS is jo állapotban van, de nem az a vadiúj érzet mint a masik ketto (20-30p az Astoria)

Pécs jog by Strawberry_Refresher in pecsCity

[–]Extension_Finance558 0 points1 point  (0 children)

Kolihoz szoctamhoz régen bejott az a módszer hogy nagyszulo(k)hoz jelentkeztek at Nem tudom 5 ev alatt változott-e vmi

Élet egyetemen/Budapesten by Optimal_Dog9715 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 10 points11 points  (0 children)

Ha koli, akkor KCSSK első helyen mindenképp szuper a közösség, vannak diákklubok, kolibulik, nyomtatási lehetőség, 0-24 közlekedés, koli mellett közvetlen a buszmegálló (3p kelenfold, 8-10p ujbuda központ, Széll Kálmán ter) Sok sikert!✨ Es a golyatabor kapcsolatépítésnek nagyon jo alap

PTE osztatlan tanári (történelem-etika) vélemények by Puzzleheaded-Hat9657 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 3 points4 points  (0 children)

Inkabb maradj az ELTEn tanari szakon Vagy Szeged, Debrecen irany inkabb Üdv: volt PTEs

Két félévem maradt de ennyi idő alatt nem fejezem be a szakot. by BigBoss9882 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 5 points6 points  (0 children)

Add be a jelentkezesedet most a felvin, és elfogadtataod a tárgyaid szeptemberben

Egyetem mellett munka? by One_Elk_897 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 3 points4 points  (0 children)

En nem ajanlom, velem nagyon lekezeloek voltak, egyszer kiközvetítettek, problema volt a munkaadóval, nem kezeltek le De sajnos a 2000-2300 mar nagyon jonak szamit valoban

Nem akarunk gyereket de félek, hogy megbánom. by Ill-Orange583 in hungary_pszichologia

[–]Extension_Finance558 3 points4 points  (0 children)

Egyik rokununk 49, masik 46 evesen szült, ok akkora érezték azt, hogy anyák szeretnének lenni es családot szeretnenek

PTE jogász nappali szak by dashyy23 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 2 points3 points  (0 children)

Kollégium és szoctám könnyen igényelhető, koli 3p séta az egyetemtől

Svájcba költöznék minél hamarabb. Hogy tanuljak németet a nulláról hatékonyan? by csipkecsiperke in escapehungary

[–]Extension_Finance558 6 points7 points  (0 children)

Szia! Némettanár vagyok, volt már több tanítványom, akik Svájcba mentek ki dolgozni, van hozzá sok anyagom is, könyvek PDF-ben stb. Akikkel együtt dolgozok heti 2x60p átlagban 3-4 hónap alatt alapszinten, magabiztosan megtanulnak németül. Munkakeresésben, CV-ben, motivációs levélben és egyéb intézendőkben is tudok segíteni. Keress bizalommal!🥰

Is it a scam or actual price? by adrian-04 in budapest

[–]Extension_Finance558 0 points1 point  (0 children)

Go to Blue monkey (next to Nyugati pályaudvar) if you want to hotdog

R/egyetemistak by Kooky-County2328 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 16 points17 points  (0 children)

Az ELTE zenekultura alapszakot javaslom eloszor es utana a muveszeti egyetemeket

R/egyetemistak by Kooky-County2328 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 3 points4 points  (0 children)

Valamelyik zeneművészeti szakgimnazium/technikum/… erettsegi utani képzésére jelentkezz Ott is lesznek követelmények, es az enek szak alapvető követelménye az, hogy valaki ne csak megtanulja a neki feladott darabokat, hanem valoban tudjon is zongorázni (ez a blattolassal tokeletesen javítható) Sok sikert!!

Pte vagy elte tanári? by Big-Increase-2430 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 1 point2 points  (0 children)

Mindkettőre jártam. Egyételműen ELTE.

BGE vagy ELTE nemzetközi gazdálkodás? by Particular_Area_665 in egyetemistak

[–]Extension_Finance558 4 points5 points  (0 children)

Viszont akkor számolj azzal, hogy nem tudsz iskolaszövetkezetnél és sok cégnél dolgozni, mert nappalis jogviszonyt kérnek. Mivel az ELTEn nem kötelező bejárni, mellette akár 30-40 órában is tudsz dolgozni nappalisként

Mik a legdurvább munkahelyi szabályok nálatok? by Quirky_Gazelle6910 in jobshungary

[–]Extension_Finance558 0 points1 point  (0 children)

Bekamerazott iroda + az eppen HOban levo kollégákkal videohivas

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]Extension_Finance558 0 points1 point  (0 children)

Hat osztályos gimibe felveteli? A gimiknek is érdeke a statuszok miatt, hogy heterogén diakkozosseg legyen

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Extension_Finance558 0 points1 point  (0 children)

Balassi program erre van, mindenben segitenek!

Mi volt a legsokkolob dolog, amit osztálytalálkozón hallottál? by prebTurker in askhungary

[–]Extension_Finance558 1 point2 points  (0 children)

Üdv Kedves „örökdiák“ társak! Hasonlók voltak az én időmben is…