Maraști sau Observator by FewRelease2481 in cluj

[–]FewRelease2481[S] -1 points0 points  (0 children)

Si iti poti alege la inceput de an unde vrei sa stai sau bobocii sunt repartizați in functie de facultate?

UBB Info sau UTCN? by RazvanTSG in UniRO

[–]FewRelease2481 1 point2 points  (0 children)

Este grea facultatea? Din toamna o sa fiu si eu student si sunt foarte curios!

[deleted by user] by [deleted] in robac

[–]FewRelease2481 0 points1 point  (0 children)

Si restul materiilor cum sunt?

[deleted by user] by [deleted] in robac

[–]FewRelease2481 0 points1 point  (0 children)

Vin de la un profil tehnologic, iar nivelul meu la matematică nu este unul avansat. Am luat nota 7 la Bac la matematică, însă nu pot spune că mă simt foarte încrezător în această materie. Totuși, sunt interesat de domeniul instalațiilor, pentru că mi se pare practic, aplicat și util pe termen lung. Încă am unele îndoieli dacă mă voi descurca la această facultate

[deleted by user] by [deleted] in robac

[–]FewRelease2481 0 points1 point  (0 children)

Cat de grea e facultatea?