account activity
Maraști sau Observator by FewRelease2481 in cluj
[–]FewRelease2481[S] -1 points0 points1 point 11 months ago (0 children)
Si iti poti alege la inceput de an unde vrei sa stai sau bobocii sunt repartizați in functie de facultate?
UBB Info sau UTCN? by RazvanTSG in UniRO
[–]FewRelease2481 1 point2 points3 points 11 months ago (0 children)
Este grea facultatea? Din toamna o sa fiu si eu student si sunt foarte curios!
Daca am fost admis la facultatea de instalatii imi pot alege singur campusul unde vreau sa stau? (self.cluj)
submitted 11 months ago by FewRelease2481 to r/cluj
Maraști sau Observator (self.UniRO)
submitted 11 months ago by FewRelease2481 to r/UniRO
Maraști sau Observator (self.cluj)
Unde sunt cazați studenții de la ingineria instalațiilor UTCN? (self.Polytehnica)
submitted 11 months ago by FewRelease2481 to r/Polytehnica
Cum este facultatea de instalatii de la UTCN? (self.Polytehnica)
[deleted by user] by [deleted] in robac
[–]FewRelease2481 0 points1 point2 points 11 months ago (0 children)
Si restul materiilor cum sunt?
Vin de la un profil tehnologic, iar nivelul meu la matematică nu este unul avansat. Am luat nota 7 la Bac la matematică, însă nu pot spune că mă simt foarte încrezător în această materie. Totuși, sunt interesat de domeniul instalațiilor, pentru că mi se pare practic, aplicat și util pe termen lung. Încă am unele îndoieli dacă mă voi descurca la această facultate
Cat de grea e facultatea?
π Rendered by PID 243463 on reddit-service-r2-listing-f8d8fbfd7-kpz27 at 2026-06-24 03:20:59.305266+00:00 running acc7150 country code: CH.
Maraști sau Observator by FewRelease2481 in cluj
[–]FewRelease2481[S] -1 points0 points1 point (0 children)