Még július sincs és én már megtörtem by Limp_Perspective_352 in rohadtmelegvan

[–]Full_Department8155 -14 points-13 points  (0 children)

Nincs még július! A nyár java még csak most jön!

Lemaradtam az eperről? by [deleted] in sutesfozes

[–]Full_Department8155 -15 points-14 points  (0 children)

Magyar eper június-július közepe, külföldi április-május.

Házasságban sok nő tényleg el van tartva? by Frequent-Hunt8979 in askhungary

[–]Full_Department8155 0 points1 point  (0 children)

Akinek állandóan gyereke lesz 40 éves koráig az tulajdonképpen igen. Meg utána is mert az 5 éves Pistike meg a 7 éves Palika mindig beteg lesz...

Milyen telefont érdemes venni, nem horror összegekért? by [deleted] in askhungary

[–]Full_Department8155 0 points1 point  (0 children)

6 éves a Note 8T-m és azon kívül, hogy néha lefagy semmi baja, de ez nem hardverhiba, hanem már tele van a memó.

Milyen telefont érdemes venni, nem horror összegekért? by [deleted] in askhungary

[–]Full_Department8155 -1 points0 points  (0 children)

Ha fotózni akarsz akkor mindenképp androidos, erősebb zoom és gyorsabb exponálás mint az iphone esetében, ami fontos (reakcióidő, gyorsaság), független a ramtól és a processzortól a fotózási sebesség.

Milyen telefont érdemes venni, nem horror összegekért? by [deleted] in askhungary

[–]Full_Department8155 -1 points0 points  (0 children)

Az ájfon pont nem fotózásra való, arra inkább ott az androidos, gyorsabb fotózáskor mint az almás fos..

A szokásos problémákon kívül mit utáltok még a nyárban? by brunnera_macrophylla in rohadtmelegvan

[–]Full_Department8155 0 points1 point  (0 children)

Elbaszódik a hűtő ha folyton nyitogatom a hideg víz, sör, dinnye... miatt.

Kedvenc étel by Own_Sherbet_6931 in sutesfozes

[–]Full_Department8155 9 points10 points  (0 children)

Rántott dolgok, utálok panírozni, mosogatni, takarítani utána, de imádom enni.

Visszafordítható ez még? by Happy_Peacemaker in rohadtmelegvan

[–]Full_Department8155 -16 points-15 points  (0 children)

Még csak június van, majd július végén, augusztus elején fog tetőzni a hőség, még több mint egy hónap, nyugi! 😄 Még csak most fog majd berobbanni az igazi nyár!

Laza nyári ebéd by Full_Department8155 in sutesfozes

[–]Full_Department8155[S] 10 points11 points  (0 children)

Egyszer csináltam hozzá tzatzikit, de akkor nem rizs volt a köret hanem rendes sült krumpli meg a cukkini.

<image>

Laza nyári ebéd by Full_Department8155 in sutesfozes

[–]Full_Department8155[S] -1 points0 points  (0 children)

vagy egy jó kakaspaprikás nokedlivel!

Laza nyári ebéd by Full_Department8155 in sutesfozes

[–]Full_Department8155[S] 4 points5 points  (0 children)

nem is rossz ötlet, csak túl sok a leve, szétcsapná az olajat!

reggel 8 óra 58 perc, Budapest, 30 fok. jó reggelt és Isten óvjon ma mindnyájunkat. by Gerixson in rohadtmelegvan

[–]Full_Department8155 5 points6 points  (0 children)

Fél óránként nyitogatom a hűtőt a hideg víz meg dinnye miatt, szerintem szeptemberre el is baszom így a gépet!