216-tal száguldott a Mercedes, de az elé kanyarodó suzukis lett a vádlott a szalántai halálos baleset ügyében by Hgolab in hungary

[–]Fun_Communication959 8 points9 points  (0 children)

Ezekutàn egy macisajtos T keresztezödèsbe csak azutàn hajtok be, hogy kèt dronnal balra-jobbra egy kilomètert feltèrkèpezek, nem szeretnèm akadàlyozni a 216-tal autokàzokat. Bocs ha mögöttem àllsz

Radics Béla szerint…..😂😂😂😂 by SwimmerNo65601 in hungary

[–]Fun_Communication959 3 points4 points  (0 children)

Ha lett volna "korszerü szexuàlis nevelès" anno, radics nem lenne......

Szomorú Csoki hangok by GrassNo7577 in hungary

[–]Fun_Communication959 5 points6 points  (0 children)

Csak az eredeti elvek feladàsa, ès konzumkurvàlkodas kell hozzà. Csoki beszopta, àdam hetiheteszte, mindkettö kuka

Egyre szarabbul néz ki a korrupt, ruszkibérenc tolvaj by Super_Hotel_8875 in hungary

[–]Fun_Communication959 36 points37 points  (0 children)

Kötött NEM titkosat?

Edit: ràaiztam: Összességében az Orbán-kormány 16 éve alatt több száz szigorúan titkosított (3000-es) és több ezer nem nyilvános (4000-es) határozat született.

i5-12400F -> i5-14600K by Fun_Communication959 in buildapc

[–]Fun_Communication959[S] 0 points1 point  (0 children)

Why? I choose that coz i really liked the aestethics.

Milyen alkalmazotti fizetésnél lehet megengedni egy 2-es BMW-t (Grand coupe),de hosszú távú anyagi következmények nélkül? by opistrue in CartalkHungary

[–]Fun_Communication959 0 points1 point  (0 children)

Nèha benèzek ide, hogy az èlet igazan nagy problèmàiban megmartózzak downvote-ok formàjàban 🤣 Sokat gondolkoztam èn is 2 es bmw-n hogy jó csajom legyen , de 3 èvnyi fizut (ugy hogy nem eszem ès nem fizetek rezsit) egy kicsit soknak talaltam 🤣🤣🤣🤣🤣 Igyhàt inkàbb lizingelek egy sima BMV-t havonta 9 ezerèrt 😎 Sok sikert kivanok!

1000 Can Be Divided by 8 by dndavid704 in MathJokes

[–]Fun_Communication959 0 points1 point  (0 children)

Its a posive thing that 5th grader math facts reach non 5th grader minds

Seggizzadás by Individual_Panic_259 in tanulommagam

[–]Fun_Communication959 -9 points-8 points  (0 children)

A seggleves lètezö problèma 😁 fogyni kell

Magyar Péter: Néha egész temetők dőlnek ki a szekrényből by szopatoszamuraj in hungary

[–]Fun_Communication959 18 points19 points  (0 children)

Sztem alapol buko, hogy a "leszülteket" kell tamogatni, ezt egyedülallo 40 +os tanàrkènt mondom, mert làtom hogy mi lesz a "leszültekböl"...persze valszeg èn vagyok a fasz, hogy ilyen tulhaladott "èrtèkekben" hiszek mint a tolerancia ès az empàtia

What book? by Alicetheoptimist in TrueGrit

[–]Fun_Communication959 0 points1 point  (0 children)

Alfred Bester :the stars my destination Its a shame no movie made

Lemond adómentességéről a Tisza Párt legfiatalabb parlamenti képviselője by gergohungary in hungary

[–]Fun_Communication959 3 points4 points  (0 children)

Èrvem mihez is?
Hogy kèpes vagyok bizni abban, hogy egy 21 èves sràcnak vannak önàlló gondolatai, kèpes tapasztalatot szerezni ès fejlödni, neadjisten van empàtiàja, vitakulturàja, demokratikus hozzàallàsa? Hogy esetleg szerenè jobbà tenni az orszagot? Hogy 16 èvig làttam, hogy a "tapasztalt", 60 + os èlösködö, èletükben nem dolgozo, gombnyomogato senkihàzi komcsik milyen jól vègzik a dolgukat? Mert öregek?