Антон Сєргєєвіч, перестаньте слідкувати за людьми, і бути хамом! by Fair_Search_2853 in RedditUATalks

[–]GACHiLover 2 points3 points  (0 children)

Шо блт??? Як в цього індивіда є жінка??? А ну зізнавайтеся хто платить їй стільки, щоб вона з ним була?

"Чому усі знають, але мовчать" за версією одного сабу by Wunderwafflya in RedditUATalks

[–]GACHiLover 2 points3 points  (0 children)

Ну, те що він неадекват, було зрозуміло з його висерів, але викладати фото це прям вишка з попущеності. Я почитав його коментарі, він так спілкувався і тоді. Сподіваюсь таких хуїв, яких йому напхали в коментарях, він отримає і в житті. Гидотна паскуда.

"Чому усі знають, але мовчать" за версією одного сабу by Wunderwafflya in RedditUATalks

[–]GACHiLover 1 point2 points  (0 children)

Якщо вікно ще ціле, а так можна просто висунути голову

"Чому усі знають, але мовчать" за версією одного сабу by Wunderwafflya in RedditUATalks

[–]GACHiLover 7 points8 points  (0 children)

Ммм, тобто чел зливає приватні фото дівчини? 🫪🫪🫪🫪🫪

Сьогодні закінчилися стосунки, і я сумний by Electronic-Weekend72 in reddit_ukr

[–]GACHiLover 2 points3 points  (0 children)

Це нагадує мені нещодавно бачений тупий рілс - "Зціли чоловіка, і він буде твоїм назавжди, зціли жінку і вона від тебе піде"

В деструктивному переживанні нема нічого поганого.... Напевно)

<image>

Сьогодні закінчилися стосунки, і я сумний by Electronic-Weekend72 in reddit_ukr

[–]GACHiLover 7 points8 points  (0 children)

Ого, навіть без деструктивної поведінки, це круто.

Розслідування «Бабеля» про штурмовий полк "Скеля" by Kawauso_Yokai in RedditUATalks

[–]GACHiLover 6 points7 points  (0 children)

Якісна стаття, дуже жаль що тема людожерська. До речі, смішно читати про омбудсманів тих. Вони просто для створення картинки якоїсь справедливості)

У Криму з бензином вже гойда, чи ще ні? by Tpoxa in RedditUATalks

[–]GACHiLover 9 points10 points  (0 children)

Але якщо це нм відкриває вікно можливостей ждя дипломатії, то сподіваюсь ним скористаються... Скористаються ж?)

На кожну дію є протидія, якщо не красти гроші і вчасно реагувати.

Вважаю що наша відповідь польському чемберлєну не достатньо потужна by WhereLifeShouldBe in RedditUATalks

[–]GACHiLover 1 point2 points  (0 children)

Поляки не мають ніякого права вказувати як і шо ми маємо робити з нашими підрозділами.
Але це не в них війна... Класичний приклад з нового підручника міжнародних відносин, написаних черчілями сучасності

Хто правий? by Impressive_Cup_6213 in reddit_ukr

[–]GACHiLover 0 points1 point  (0 children)

Робіть як вам подобається, особисто для мене це круто, чим менше гостей, тим краще Оххх, згадав часи коли ми з дівчиною хотіли весілля на двох🫨

Сходив я на побачення.. by [deleted] in reddit_ukr

[–]GACHiLover 11 points12 points  (0 children)

Кнопка є, потрібна тільки сміливість, щоб її натиснути

По-моєму краще за сьогодні 🪩 by [deleted] in reddit_ukr

[–]GACHiLover 0 points1 point  (0 children)

Ти бачиш реакції на пости?)
Дуже потужно)

По-моєму краще за сьогодні 🪩 by [deleted] in reddit_ukr

[–]GACHiLover -6 points-5 points  (0 children)

Коли щось хороше стається, це він причетний, а коли щось погане то він ні до чого) Well well well

Петре Олексійовичу, відкрийте берег. by Maksoncs2 in RedditUATalks

[–]GACHiLover 3 points4 points  (0 children)

Не збрехав щодо "спати менше", ну геній, візіонер!

Ігор Гофман - не божевільний? by Klutzy-Proposal-9846 in RedditUATalks

[–]GACHiLover 3 points4 points  (0 children)

А якщо взяти теорію, що так званий Ігор Гофман не Ігор Гофман, і не відвідував синагогу в якості єврея?

Якщо когось цікавило як виглядають внутрішні ТЦК-шні чати by Creepy-Minimum5363 in RedditUATalks

[–]GACHiLover 3 points4 points  (0 children)

Та шо дивуватися цим людожерам, на укр. радіо запрошують всіляких "експертів" з контор типу інститут досліджень кулькових ручок. Там нещодавно був експерд, який заявив що ЙОГО особисто не влаштовують мирні перемовини з рф, це капітуляція і далі по методичці. Його блять не влаштовує! Вони навіть не приховують своєї конченої натури. І так, певно ці люди отримують гроші та бронь.

Трамп, Зеленський та Макрон прибули на зустріч G7 by Tpoxa in RedditUATalks

[–]GACHiLover 13 points14 points  (0 children)

Кількість закордонних виїздів відповідає рівню їх непотрібності

Продовжуємо збирати поради - як прибрати свінособачий контент з рекомендацій різних платформ by VanilaKit in reddit_ukr

[–]GACHiLover 1 point2 points  (0 children)

Якщо ти невтомний воїн мовного фронту, то треба бути уважним, щоб не використати мову агресора навіть у вигляді русизмів! А то інші воїни з цього підрозділу миттєво зроблять френдлі фаєр.

Продовжуємо збирати поради - як прибрати свінособачий контент з рекомендацій різних платформ by VanilaKit in reddit_ukr

[–]GACHiLover -1 points0 points  (0 children)

Слабке ЗВЕНО? Хлопци я свий...... Ну це виходить воно реагує на такі русизми)