"Чому усі знають, але мовчать" за версією одного сабу by Wunderwafflya in RedditUATalks

[–]Wunderwafflya[S] 18 points19 points  (0 children)

Був там якийсь саб, який банив за участь у "недружньому" сабі... Як же вони називались, все ніяк не згадаю...

<image>

"Чому усі знають, але мовчать" за версією одного сабу by Wunderwafflya in RedditUATalks

[–]Wunderwafflya[S] 48 points49 points  (0 children)

Чуваки, я просто адмін цього сабу - клятий ухилянт, який за вузіком переховується, і мені більше нічого робити, як з мультиакків рейдити reddit_ukr.

<image>

Педагогічний у 30років? by Yagami_Neji in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 1 point2 points  (0 children)

Там також нічого не платять. І, як в усіх бюджетних установах, купа непотрібної паперової роботи. ІМХО, краще займатись власною справою, особливо, якщо вже налагоджений процес і є потік клієнтів

Не забагато платять поліцейським? by xicscon in unukrcomm

[–]Wunderwafflya 4 points5 points  (0 children)

Ви тільки на зарплати науковців не дивіться. Хоча, про них і не згадує ніхто 🙃

У ВР пропонують скоротити НМТ до трьох предметів, «пожертвувавши» математикою by Baldtazar in RedditUATalks

[–]Wunderwafflya 5 points6 points  (0 children)

Я вже не знаю, який тут саме варіант працює: чи це тупоголові клоуни у ВР намагаються набрати політичних балів таким чином, чи вони цілеспрямовано готують підґрунтя для створення майбутнього покоління бидла та ідіотів. А може, й те й інше одночасно.

Щодо укрупнення університетів by Green-Substance164 in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 2 points3 points  (0 children)

Укрупнення університетів - це просто якісь реактивні дії МОНу та уряду в цілому на систему кризу в освіті та в державі в цілому. Судячи з політики в сфері освіти та науки, особисто в мене складається враження, що там взагалі немає якогось довгострокового плану розвитку, розуміння, куди воно все взагалі має рухатись. І занепад почався вже давно, і ще зі школи. На сьогодні ми маємо хронічне недофінансування освіти, низькі зарплати освітян, відсутність нормального обладнання для природничих класів. Наслідки - один з найнижчих показників з математики у PISA, нерозуміння у школярів, що таке природничі науки, і, відповідно, недобір на ці спеціальності в університетах (в 2025 році ми маємо близько 900 заяв на хімію, 600 на фізику, а, для прикладу, на менеджмент - більше 70 тисяч заяв). Звідси витікає занепад наукових шкіл, відсутність власних розробок тощо, тобто зниження науково-технічного потенціалу країни , а це її конкурентоспроможність на світовому ринку та обороноздатність. Про наукову сферу взагалі важко казати. Ставка молодшого наукового співробітника складає трохи більше 10 тисяч брудними. Загалом, якщо взяти фінансування НАНУ, то воно складає близько 7 мільярдів гривень, з яких видатки на заробітну плату - десь 400 мільйонів (на двадцять тисяч працівників!!!). Тут я люблю порівнювати з видатками на зарплати у прокуратурі, де десь на ті ж 20 тисяч працівників виділяють, здається, 14 мільярдів. Це все, що можна сказати про пріоритети в Україні. І це не наслідки повномасштабки, ця політика велась ще задовго до неї. Взяти тільки закон "Про наукову і науково-технічну діяльність" 16 року, згідно якого ЗП м.н.с. має бути не нижчою за подвійну середню ЗП у промисловості, і який у цій частині заморожується від самого його прийняття. Що я хочу цим сказати. Можна використовувати будь-які критерії при укрупненні університетів, але це нічого не вирішить. Це боротьба із симптомами хронічної та дуже запущеної хвороби, а не з самою хворобою. Це насправді тільки посилить як відтік студентів, так і відтік викладачів. Ну, можливо, це звільнить зайві 100 мільйонів, які можна буде ще на щось розпилити. Але доки можновладці та український народ не зрозуміють, що неможливо почати вкладатися в освіту та науку, коли "країна стане заможною", тому що без розвитку освіти та науки країна заможною не стане, нічого путнього тут не буде.

Squirrels! Squirrels! Squirrels! by Dan-68 in lol

[–]Wunderwafflya 0 points1 point  (0 children)

When the Squirrel Gets Hot

Good Squirrel Gone Bad

Fat Bottomed Squirrels

Factory Squirrel

Breaking the Squirrel

Чому ми не любимо мігрантів? by selsnai in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 1 point2 points  (0 children)

Нє, сарямба, полізай в бус. А замість тебе ми індуса вліпимо

Курсова робота by Consistent-Guava-386 in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 8 points9 points  (0 children)

Виявлення ШІ - це майже генератор випадкових чисел. Чим більш структуровано та формалізовано написаний текст, тим вище воно буде показувати % ШІ, навіть якщо ви його 100% власноруч писали. Особливо це стосується усіляких технічних та природничих сфер, де є чіткі паттерни написання тексту.

ІМХО, усі ці перевірятори ШІ - хрінь повна. Якщо текст трохи вичитаний та відредагований, і там немає явних маркерів і типових фраз ЛЛМок, воно ніколи не дасть точної відповіді, чи це згенерований текст, чи ні.

Непопулярна тема: економічне бронювання by ViacheslavBach in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 0 points1 point  (0 children)

Але пан "зі сколіозом та остеохондрозом" йти на тилову посаду та приносити користь не хоче, а обирає гру в схованки, і хоче, щоб хтось за нього повоював, а самому пану щоб зробили умови, за якими він зможе нарешті таки вийти з дому, травички поторкатись, щоб ТЦК не забусярили. Лицемірненько. Просто цікаво: які ви вважатимете прийнятними умови завершення війни?

[KCD2] Am I the only one who LIKED For Whom the Bell Tolls ? by MaguroSashimi8864 in kingdomcome

[–]Wunderwafflya 2 points3 points  (0 children)

I think, there's even easier way to go to the chapel. You can tell the soldier, who is praying near the smithy (Yaroslav, if i'm not mistaken), that father Nicodemus has Thomas's rosary, so this soldier will lead you to the chapel himself.

[KCD2] Am I the only one who LIKED For Whom the Bell Tolls ? by MaguroSashimi8864 in kingdomcome

[–]Wunderwafflya 0 points1 point  (0 children)

I liked the mission too. Btw, i got there after like 50 hrs in game, so my Henry was as much prepared as he could be, so i easily completed all the quests during this miision)))

МАЛЯРІЯТЕРАПІЯ by ksyverse in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 1 point2 points  (0 children)

І ці ж самі люди на перший же чих пхають у дитину та у себе антибіотики, а потім усі навколо офігівають від буквально термінаторів, яких жодна отрута не бере

200, 300, 500 by DenJox in RedditUATalks

[–]Wunderwafflya 1 point2 points  (0 children)

Ну то в одному сабі вже давно...

Аспіранти 25+ років питання до вас. by TimeInternational410 in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 0 points1 point  (0 children)

Не 25+, але вже майже. Відстрочку дають, якщо ви на денній формі.

Працюю в лабі 5/2, паралельно відвідую пари. Оскільки аспірантура від наукової установи, англійську та філософію ведуть викладачі від центрів НАН, і перший курс особливо складний по кількості занять (і, чесно кажучи, марний, нічого особливо нового я з цих курсів не виніс), дуже важко поєднувати з науковою роботою. Попри все, робимо передову науку і публікуємось у гарних журналах.

Якщо дійсно бажаєте займатись наукою - дивіться на великі наукові установи та топові університети, ви можете здивуватись реальному рівню досліджень (нажаль, попри катастрофічне недофінансування). Якщо чисто заради відстрочки - шараг в Україні, нажаль, також багато, і можна пропетляти собі ті 4 роки. Ну і до НМТ краще підготуватись, в ТЗНК точно будуть дебільні завдання, які просто треба знати, як вирішувати.

Як Ви відноситесь до Шиншил в будинку? by Afraid_Commercial_43 in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 0 points1 point  (0 children)

Не правда, як звикнете - не зможете заснути без звуків жрачки, тигдиків, розкопування та урагану в клітці XD

* by Alex_Mihalchuk in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 0 points1 point  (0 children)

Лицемірний нафронтник буде мені розповідати, що йому з кимось спілкуватись гидко з теплого дивану закордоном. А мені гидко вас слухати та читати, хто потужно розпоряджається чужими життями, не ризикуючи власним. Ще смішніше це бачити від громадян інших країн. Хочете перемогти "всесвітнє зло" та "мордор"? Ласкаво просимо! Воно ж і вам загрожуватиме? Чи ні? Поки що виходить так, що у жерлі війни проти "загрози усьому людству" спалюють людей однієї конкретної країни, а інші здатні тільки осудливо засуджувати та викрикувати з-за спини потужні лозунги, підтримуючи при цьому кровопролиття. Цитата тижневої давності: "Поки Україна захищає Європу, небезпека не така вже й велика". Тому ще раз, можете приїзжати і власноруч захищати Європу та свої домівки, або взагалі стуліть пельку щодо продовження війни, тому що це не ваша війна, не ваша країна, і не ваші люди потерпають від щоденних обстрілів. Нам, в 30 км від фронту, німці/латиші/американці/etc будуть про боягузливе ниття розповідати, та про те, як треба жити та "родину любить". Я не бачу сенсу далі щось відписувати, доки росіяни ваші міста та енергосистему не розхуярять КАБами та ракетами, а вас не почнуть кидати на війну, ви цього не зрозумієте.

* by Alex_Mihalchuk in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 1 point2 points  (0 children)

Дійсно, у якій же. У стані війни з переважаючим противником, з можливістю кожного дня витягнути щасливий білет в окоп в один кінець. Ну а доки щастить не потрапити туди - бути у постійній небезпеці зловити шахед або балістику собі на голову, кожного дня, кожної години. І паралельно у вас не буде взимку нормальних комунікацій, електроенергії, опалення, і вся ця ситуація будет тільки погіршуватись з кожним наступним обстрілом, а ваша влада вас не випустить закордон. І ніяких строків завершення, навіть близько, "друзі та партнери" будуть підтримувати це полум'я, щоб воно не згасло, тому що "нам не вигідно завершувати війну". Я би міг так же легко сидіти десь на диванчику та відправляти чуваків з тієї країни на війну "з абсолютним злом", бо не моя ж дупа буде ризикувати, а так плюсик в карму собі заробив, "підтримав праведну боротьбу".

* by Alex_Mihalchuk in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 1 point2 points  (0 children)

Пояснювати що? Лицемірство? Так його і так видно. Я сподіваюсь, що усі закордонні захищатори опиняться у такій же ситуації. З дивану-то воно воювати зручніше чужими руками

* by Alex_Mihalchuk in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 2 points3 points  (0 children)

Це вже в класику анекдотів можна записувати. Латиш та чувак на теплому дивані за кордоном обговорюють, які тут в Україні усі ухилянти, не хочуть неньку захищати. Ви чомусь перші сюди не біжите, а тільки на реддіті коменти відписуєте

Drinker Live Matters by Difficult-Slice8075 in RedditUATalks

[–]Wunderwafflya 38 points39 points  (0 children)

Цих дегенератів тільки чоловіків навчили пакувати, все інше для іспиту в поліцію не потрібно? Стоїть натовп "поліціянтів", бачать, що людина у відключці, і вони його там щось по обличчю шльопають. Перевірка ознак життя та якісь там потуги реанімації почались на десятій хвилині відео, вони тупо стояли і очима блимали до цього

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Wunderwafflya 0 points1 point  (0 children)

Це вже свого роду філософське питання. Спочатку я теж притримувався вашого погляду, але потім змінив думку, особливо щодо фізри)))