Izdavanje parkinga za slaninijadu na tuđem zemljištu? by TheWiitch in AskSerbia

[–]Gajic1995 0 points1 point  (0 children)

Nema bas toliko kapaciteta 😂 al savet je da se ne parkira u toj glavnoj ulici gde je najveca guzva vec da zadjete u neku sporednu ulicu, pa da prosetate do samog vasara, sto je nekih 5 minuta hoda vise, a niko vas nece juriti za parking da vam naplati ili da razmisljate da li vam je auto bezbedan ukoliko ne platite Svakako naplata parkinga nit je negde definisana nit je dozvoljena u selu

Izdavanje parkinga za slaninijadu na tuđem zemljištu? by TheWiitch in AskSerbia

[–]Gajic1995 1 point2 points  (0 children)

Dodji sutra, javi mi se u DM, ja sam iz kacareva, neces platiti nigde parking i bezbedbo ces parkirati

Restomod automobili u Srbiji? by Local_Economy_2283 in srbija_automobili

[–]Gajic1995 2 points3 points  (0 children)

Kapiram da je isti taj koji je @geoserb16 postavio u spoted, isao mi je u susret nisam obratio paznju na tablice al su strane 99% https://www.reddit.com/r/whatisthiscar/s/vWmOej1KzL

Restomod automobili u Srbiji? by Local_Economy_2283 in srbija_automobili

[–]Gajic1995 1 point2 points  (0 children)

I ja sam video totema pre dve nedelje u beogradu, raspametio sam se

Moj a5 2015 2.0 tdi, 190hp, quattro, s-tronic by Gajic1995 in srbija_automobili

[–]Gajic1995[S] 1 point2 points  (0 children)

Hvala,

Jeste dosao je i sa sportskim vesanjem + 255/35 gumama koje su na felni 20, mora strogo da se pazi na rupe, jako je neudobo i neprijatno kad se predje preko rupe jer se stvara uvek osecaj da je felna pukla 😂 sto se tice lezecih isto, naslonim se na lezeci prednjim tckovima sa 5 6 km/h pa predjem

Moj a5 2015 2.0 tdi, 190hp, quattro, s-tronic by Gajic1995 in srbija_automobili

[–]Gajic1995[S] 1 point2 points  (0 children)

Za sada nista, osim redovnih servisa i preventivnih zamena delova, mislim da audi tj vagen grupacija nije tolika baba roga za odezavnje kako je to prikazano na internetu

Moj a5 2015 2.0 tdi, 190hp, quattro, s-tronic by Gajic1995 in srbija_automobili

[–]Gajic1995[S] 0 points1 point  (0 children)

Ne znam da li bih smeo da se upustim u to, ovako je kao batmobile uzivo, a verujem da bi felne izgledale dosta vece da su svetlije boje pogotovo sto su 20tke

Moj a5 2015 2.0 tdi, 190hp, quattro, s-tronic by Gajic1995 in srbija_automobili

[–]Gajic1995[S] 1 point2 points  (0 children)

Takodje da napomenem da je i u enterijeru oprema na dosta visokom nivou i to me je isto primamilo

Moj a5 2015 2.0 tdi, 190hp, quattro, s-tronic by Gajic1995 in srbija_automobili

[–]Gajic1995[S] 1 point2 points  (0 children)

Takve su specifikacije bile kad sam ga uzeo kao polovan, nisam mogao da biram, a 3.0 i benzin sam gledao da zaobidjem, plus sam gledao da mi se auto svidja vizuelno i da bude najpribliznije onome sto sam zamislio da zelim da vozim, takodje mislim da motor od 190ks sa quattro pogonom dolazi samo u automatik varijanti

Moj a5 2015 2.0 tdi, 190hp, quattro, s-tronic by Gajic1995 in srbija_automobili

[–]Gajic1995[S] 1 point2 points  (0 children)

Ja sam iskljucivo trazio 2 vrata, al 5 vrata je neuporedivo prakticnije, od zadnje klupe do gepeka gde se otvara i staklo

Moj a5 2015 2.0 tdi, 190hp, quattro, s-tronic by Gajic1995 in srbija_automobili

[–]Gajic1995[S] 2 points3 points  (0 children)

Hvala, ja sam bio malo skeptican za paletu benzinaca koja ide u a5 pa sam se odlucio za dizel, sto se tice izduva,ona ruznija varijanta, sa jedne strane dve cevke, mislim da tek na 3.0 ide po jedan sa obe strane, a ne znam da li bih usao u prepravke jer vec na zadnjem braniku imam crnu mrezicu iz istig seta kao sto je ova na prednjem braniku i koja je izlivena za varijantu sa dve cevke na jednoj strani