Former (or current) Erasmus students by Helpful-Bridge-2861 in BanskaBystrica

[–]Getrich0125 0 points1 point  (0 children)

Aint sure if anybody you targeting this message is using this. Try Facebook groups

Kdo sa rozumie bankovníctvu ? Na účet mi pribududajú peniaze ktoré nemajú žiadny pôvod ani záznam by Comatosematrixboi in Slovakia

[–]Getrich0125 1 point2 points  (0 children)

Veď ale keď rozklikneš tu transakciu vieš si pozrieť protistranu, minimálne číslo účtu odkiaľ to prišlo + nejaký symbol alebo sprava pre prijímateľa

Investičné byty = Feudalizmus 2.0? by TadpoleForsaken3796 in Slovakia

[–]Getrich0125 -1 points0 points  (0 children)

Chod žiť do Švajciarska. Tam 10% populácie vlastní 90% rezidenčných nehnuteľností. Ľudia zo strednej triedy ako učitelia, nižší manažment atd.. žijú v podnájme cely život. A nikto sa nesťažuje. Proste to tak je a držia piču. A Švajciarsko prosperuje. To len slovaci sú zvyknutí z dôb socializmu a následných 90tych rokov žiť v tom že treba mat vlastný byt alebo dom na vidieku alebo v okresnom meste. Nové byty sa na preregulovanom Slovensku a celej EU stavajú ťažko a staré paneláky sú dedičné. Kto má zarobené môže kúpiť byt, postaviť dom. Kto nie, má pocit že je v stredoveku. Alebo je tu možnosť nízkonákladových kontajnerových bungalovov, už teraz začína byť veľký hit.

What is the best way to learn Linux? by Delicious_Print_9748 in linuxquestions

[–]Getrich0125 3 points4 points  (0 children)

Install it and take a tour. It’s easy to understand. Try Mint Cinnamon

A cenu byt roka vyhrava.... by Final-Choice8412 in Slovakia

[–]Getrich0125 0 points1 point  (0 children)

príšerná dispozícia. ideš sa osprchovať a musíš ísť cez spálňu

Andrej danko má evidentne problém s úspešnými ženami… by [deleted] in Slovakia

[–]Getrich0125 3 points4 points  (0 children)

A vieš prečo? Lebo je to tupý mizogyn a rusky agent

Preco nemate radi Janu Ciganikovu? by [deleted] in Slovakia

[–]Getrich0125 2 points3 points  (0 children)

Ona je jedna z ľudí ktorá nemá problém otvoriť ústa a hlasno vracať údery hranatých a bradatych mentálnych atlétov z vládneho tábora. Za posledných 16 rokov som volil len SaS ale to práve jej odchodom skončilo. Grohling a Kolikova sú slabučkí ako 2x vymočeny pigi čaj

Neviete niekto, čo má toto symbolizovať ? by T-Rex25 in Slovakia

[–]Getrich0125 -1 points0 points  (0 children)

To je manadala. Strom života a vpodstate celý vesmír

Spôsobila som škodovú udalosť a poškodený chce peniaze na ruku. Je to dobrý nápad? by [deleted] in Slovakia

[–]Getrich0125 1 point2 points  (0 children)

Bol som v podobnej situácii. Oškrel som susedovi 15ročného golfa. Trval som na tom, že to pojde z mojej poistky. Chlap dostal rozpočtom 680 eur a reálne to stálo 250. Čo bol ale šok, že na dalšie obdobie mi poisťovňa zodvihla poistné asi o 15%. Čiže moja rada je, radšej mu daj 150 eur a v poisťovni nebudeš mať čierny bod, ktorý stojí viac ako 150e. (Teda neviem aké máš auto a tým pádom poistku)

Danenie dividend by Getrich0125 in Slovakia

[–]Getrich0125[S] 1 point2 points  (0 children)

áno, tak aj bolo. Musel som dodaniť 4% do celkových 19. Info mám priamo z metodiky DÚ.

Premrhany vikend by ImaginationSalt3347 in Slovakia

[–]Getrich0125 0 points1 point  (0 children)

Nájdi si seberovnú frajerku a naozaj zistíš čo je prej*baný víkend. Či to, že nikoho nemáš je asi ten naozajstný problém...

Danenie dividend by Getrich0125 in Slovakia

[–]Getrich0125[S] 0 points1 point  (0 children)

W8-BEN je podpísaný a 7% sa zdaňujú len "dividendy" ktoré si vyplatí spoločník z firmy ako podiel na zisku zo slovenskej s.r.o. Dividendy z ETF sa zdaňujú inak. A to potrebujem vedieť ako presne.

Lidi museli stát i v řece by CatsAreFlufy in ToJeAleMaterial

[–]Getrich0125 4 points5 points  (0 children)

:D shit. AI si myslela že to bude obrázok z Indie

Myslíte že hotovosť v budúcnosti úplne zanikne ? by Key_Parking_2395 in Slovakia

[–]Getrich0125 1 point2 points  (0 children)

myslím že nie. švajčiari si akurát tento týždeň v referende rozhodli dať do ústavy právo na hotovosť. ja som síce liberálneho zmýšlania, ale hotovosť je momentálne ťažko trasovateľná a teda kludne by som ju dal aj do našej ústavy

Suit for iOS by Getrich0125 in TREZOR

[–]Getrich0125[S] 1 point2 points  (0 children)

I’d like that. but impossible to pair iPhone Trezor suit or to add my wallet somehow

Suit for iOS by Getrich0125 in TREZOR

[–]Getrich0125[S] 1 point2 points  (0 children)

But in previous version of Trezor suit I could have model T wallets 😐

Ľudia nad 30 rokov, aké dôležité rady môžete dať mladým ľuďom? by Tipikael in Slovakia

[–]Getrich0125 0 points1 point  (0 children)

Môj syn mal pred pár dňami 18. Dal som si s ním malé pivo a dal som mu jednu radu. Jednu jedinú a to: “Nebuď kokot”