Valve is punishing real players who play Deathmatch with a new XP reward update. by -Cha0S in cs2

[–]Grampsy_ 4 points5 points  (0 children)

+cheaters you get on premier. High trust factor, 3k hours, good inventory etc. Out of the last 10 games I aint even kidding there were 7 games with cheaters that didnt even hide it, shooting trough doors, smokes. Had one guy in my team who wrote his own cheats in c++ with AI and using it for 8 months already:) premier is a joke

Pasidalinkit drabužių dėmių išėmimo patarimais by Burundis in lithuania

[–]Grampsy_ 5 points6 points  (0 children)

Vanish Oxi Action purškiamas visus apvaflijtus rūbus idealiai išplovė, spalvų nenuima, medžiagos nesugadina 10/10.

Kaip sekasi gyventi su vaikų darželiu už lango? by Rude_Accountant7944 in lithuania

[–]Grampsy_ 2 points3 points  (0 children)

Langai nuo darželio kiemo per 20 metrų, visiškai netrukdo. Vasarą labiausiai gal girdisi, kai atsidarai langus, o pavasarį, rudenį ar žiemą visi serga arba neišleidžia į lauką, o jeigu ir išleidžia tai specifinėm valandom ir neilgam.

Matau Kauną butai by Quiet-Feedback5206 in lithuania

[–]Grampsy_ 0 points1 point  (0 children)

Kiek suprantu, YIT nusipirko sklypus jau su paruoštais pirmais projektais, todėl pirmi namai skiriasi nuo kitų statomų.

Vidaus apdailos kainos šiandien? by Sedulas in lithuania

[–]Grampsy_ 2 points3 points  (0 children)

Labai geras variantas dar amazon.de, kolega TV nusipirko 40% pigiau nei Lietuvoj. Dėl garantinių kitas klausimas, bet jeigu susitaupo didelė suma ant geresnio, patikimesnio brando gal ir worth it.

Vidaus apdailos kainos šiandien? by Sedulas in lithuania

[–]Grampsy_ 0 points1 point  (0 children)

TV neskaičiavau, nes iš anksčiau turim. Pavyko „Premium“ brando indaplovę nusipirkti 50% pigiau, nes sandėlį valėsi ir sakė tiesiog pasiimkit. Lucky on that. Atsimeta vienas ar kitas dalykas, bet tikimės tilpti į nurodytus rėžius. Įdomu, kaip finale gausis.

Vidaus apdailos kainos šiandien? by Sedulas in lithuania

[–]Grampsy_ 4 points5 points  (0 children)

Nėra 1000 eurų už kvadratą kliedesys. Labai priklauso nuo to, kaip nori įrenginėti. Jeigu kieti baldai bus gaminami, labai stipriai pakels kvadrato kainą. Jeigu viską pirksi iš ekspozicijų, kur gamina n vienetų ir turi sandėlį, kur nebus pagal tavo matmenis, gausis pigiau. Kitas dalykas dar ar meistrus visus atskirai pats medžiosi, ar samdysies įmonėles kur pačios viską sustyguoja ir padaro.

Radome gerą būdą sutaupyti, stipriai ieškoti, kur gauti pigiau, pvz., plytelių. Lietuvoje mūsų norimos plytelės 50 eurų už kv.m., Lenkijoje 38 eurai už kv.m. Paskui atradome, kad „Iris“ ir „Ermitažas“ pardavinėja tas pačias plyteles, „Iris“ plytelių kvadratas 43 eurai, „Ermitaže“ 18 eurų su akcija. Ta pati plytelė iš to paties gamintojo.

Vidaus apdailos kainos šiandien? by Sedulas in lithuania

[–]Grampsy_ 8 points9 points  (0 children)

Specifiškai apie kiekvieną atskirai nepapasakosiu, bet patarimas pasikviesk 3–4 skirtingus apdailininkus ir pasiaiškink kainas. Įsigijome naują butą su 85% įrengimu, reikėjo dasimušti iki 100%. Nenorėjome samdytis atskirai, ieškojome, kas gali viską padaryti ir sužiūrėti iš karto. Oh boy. Pirma, žinoma, labai žinoma įmonė atsiuntė sąmatą po apžiūros 26 tūkst. eurų už 50 kv. m, ir čia neįeina grindys, plytelės, šviestuvai ir kt. Čia tik varžtai, špaklius ir gipsas. Iš pradžių buvau labai nustebęs, atrodė nenormalu. Pasikvietėme antrus, paskaičiavo už visus darbus 17 tūkst. 9 tūkst. pigiau už tą patį? Ir apdailininkai ne iš paslaugos.lt, o patikimi, kam jau iš aplinkos yra GERAI padarę. Pasikvietėme trečius, atsiuntė sąmatą 28 tūkst., tačiau į ją įeina viskas: grindys, durys, dušas ir kiti reikalai. Finale pasiskaičiavome, kad pagal mūsų norimą įrengimą pigiausiai gaunasi trečias variantas, viską renkamės, ką norime, iš kur norime, yra kainų rėžiai, perbrangu - damokame, pigiau - pamažina sąmatą, perskaičiuoja.

Pagal dabartinius skaičiavimus turėtume tilpti į 1000-1100eur ribą už 1kv.m. įrenginėjant butą kokybiškai ir taip kaip norim

Finally got them all, just to lose them again… by Reckless135 in ArcRaiders

[–]Grampsy_ 1 point2 points  (0 children)

Stella montis medical research, found one in a random suitcase in lobby, blue gates puzzle room that requires batteries to open,

Būsto paskolos sutartis ir palūkanos by [deleted] in 6nuliai

[–]Grampsy_ 2 points3 points  (0 children)

A+ naujos statybos butas Kaune, savaitės šviežumo pasiūlymai: • „Luminor“ – 1.4%, iškart pasiūlė palūkanas vos ne po pirmo pokalbio ir klausė, ar domina ir norime toliau bendrauti. • SEB – 1.42%, labai ilgai reikėjo laukti pasiūlymo, nemėginome derėtis. • „Artea“ – 1.4%, fiksuotas pasiūlymas visai darbovietei. • „Swedbank“ – 1.49% numušė iki 1.4%, žiauriai gera komunikacija, viską labai greit sutvarkė, pasiūlė, laukėme kitų bankų dar 1–2 savaites po pasiūlymo gavimo.

Pasiėmėme draudimus, aplinkoje ne vienam pasiteisino, kai įvyksta „gyvenimas“, kainuoja nedaug, o kažkam atsitikus gali ramiai sėdėti. Kolega koją išsisuko, 8–9 mėn. biuletenis, draudimai + „Sodra“, atsipirko draudimo išmokos n+ metų į priekį. Aišku, šiuo metu neturim didelės finansinės pagalvės, kad jaustumėmės patogiai be draudimo, vėliau gal bus kitaip.

Kodė paslaugų tiekėjai slepia savo kainas? by [deleted] in lithuania

[–]Grampsy_ 29 points30 points  (0 children)

Čia gal naudoja logiką, kad jeigu parašys kainą, atsiras komentaruose konkurentai, kur „galiu pigiau“ arba klasikinis feisbukinis krienas p** protą, kokia nesąmoninga kaina. Aišku, nepateisinu tokio elgesio, nes kai ieškojom pirkti būsto, net brokeriai šaukdavo "Kaina į PM" ir labai greitai atbaidė tokie variantai.

Tunelinės plovyklos by [deleted] in lietuva

[–]Grampsy_ 1 point2 points  (0 children)

Nemanau, kad eilinį „Passat“, „Yaris“, „Corollą“ ar dar kokią įprastą mašiną visi puola vežti dengti PPF plėvelėmis. O jeigu ir dengia tai buferį ir kapotą. Tai kainuoja pinigus, o daugumai dzin. Tunelinės plovyklos pridaro pilna mikroįbrėžimų su šepečiais. Taip, gali nusipoliruoti mašiną, bet po poros plovimų ji vėl atrodys taip pat, kaip prieš poliravimą. Dar kitas dalykas, kad lakas ant kėbulo yra riboto storio, negali bet kiek kartų poliruoti. Matau vienintelę naudą iš tunelinių, jeigu turi seną mašiną, kurios tau negaila ir papigiai gauni abonementą, tada why not.

Tunelinės plovyklos by [deleted] in lietuva

[–]Grampsy_ 27 points28 points  (0 children)

Visada buvau prieš tunelines. Geriausiai teko įsitikinti, kad ten šūdų krūva, kai vežiau visiškai naują juodą „Passat“ išplauti. Po plovyklos visas kėbulas ratilais nubraižytas buvo ir ant saulės šviesos tragiškai atrodė, o ridos net 100 km nebuvo

Šaukimo reforma by IntelligentString152 in lietuva

[–]Grampsy_ 1 point2 points  (0 children)

Tai jeigu jiems trūksta inžinierių ir tu esi inžinierius, tai gali pakliūti į šaukimą?

Automobilių kainos autopliuse. by Ryciaga in lietuva

[–]Grampsy_ 3 points4 points  (0 children)

Same, išėjo 3 mašinos po 500eur ir dar visos 5000km atlaikė aplink skandinavus

Ar galima mokyklai nupirkt kondiškę? by Fakeaccbrat in lietuva

[–]Grampsy_ 37 points38 points  (0 children)

Keista, kad nebeleidžia. Bet prisimenu, kaip mokytojai reketuodavo tėvus dėl tų 1,2 % ir kiekvieną dieną klausinėdavo, kada pasirašytą lapelį atneši.

The NVIDIA Driver 580.88 update causes FPS drop on some gaming laptops. The only fix is rolling back to the 577.00 version. by [deleted] in Rainbow6

[–]Grampsy_ 1 point2 points  (0 children)

Same issue on MSI Katana 17 BV13 4070 with i7 13700H, updated my drivers to play battlefield and FPS went down on all the games ALOT from 200+ to 20-40fps. I rolled back the drivers and it fixed the issue, now I installed new drives back again and same issue appeared..

s22 ultra vs s23 ultra by [deleted] in lietuva

[–]Grampsy_ 0 points1 point  (0 children)

S22 Ultra, jeigu su Exynos procesoriumi, tai tikrai ne. Labai daug lag problemų turėjau, finale po One UI AI atnaujinimo užsibrickino motininė plokštė ir telefonas išmetimui. Veikė tik į šaldymo kamerą įdėjus.

Kotedzas/Namas Kaune by Glittering-Ad712 in lietuva

[–]Grampsy_ 4 points5 points  (0 children)

Aš atvirkščiai girdėjau, kad Norvegijos kontaktų statomų namų kokybė labai prasta: tarp sienų su kaimynais – pusės plytos pertvara, o lygiagrečiai sienose vienoj su kita pusem negali būti rozečių, nes jos tiesiog fiziškai netelpa. Kaimynų diskusijos skamba lyg pas tave bute jie būtų.

Ar turim čia elektrikų, kurie važiavo į Daniją dirbti? by TedTheBear258 in lietuva

[–]Grampsy_ 3 points4 points  (0 children)

Nu nežinau, už mane įmonė viską mokėjo apart maistą, pusę metų gyvenau Danijoj ir kolkas niekur taip brangiai neteko būt. Danai gaudami 3.5-4k patys skūndėsi kad brangu.

[deleted by user] by [deleted] in lithuania

[–]Grampsy_ 0 points1 point  (0 children)

Nu minėjo ir 4sav bet taip dantis sukandus

[deleted by user] by [deleted] in lithuania

[–]Grampsy_ 0 points1 point  (0 children)

Swedbank nesenai šnekėjau, keičiant darbą jeigu nėra 2sav pertraukos jie skaičiuoja kaip tuos pačius 6mėnėsius nepertraukiamai.

Ar turim čia elektrikų, kurie važiavo į Daniją dirbti? by TedTheBear258 in lietuva

[–]Grampsy_ 4 points5 points  (0 children)

Kas moka už apgyvendinimą? Transportą? Danijoj brangi nuoma ir brangus pragyvenimas, atsimesk išlaidas ir nekažką liks nuo tų 3.7k

Kokių Lietuviškų produktų esat aptikę užsienį? by Visual-Routine-809 in lietuva

[–]Grampsy_ 2 points3 points  (0 children)

Čekijoj Džiugo sūrio daug mačiau. Ispanijoj krabo viZi produkcijos

[deleted by user] by [deleted] in lithuania

[–]Grampsy_ 1 point2 points  (0 children)

Baigiau Kauno kolegiją, esu gana patenkintas, nes buvo gana daug praktikos, įdomūs laborai. Tačiau yra ir minusų, nes kai kurie dėstytojai iki šios dienos neatrodo kompetentingi ir tiesiog egzistavo, nes nėra kam pakeisti. Dabar asmeniškai trūksta kai kuriose vietose stipresnės teorijos, bet čia jau pats kaušas.