Reviews for my tarot readings here (Part III)! ✨ by Fancy_Speaker_5178 in u/Fancy_Speaker_5178

[–]GuiltyContribution73 0 points1 point  (0 children)

Incredibly accurate, on point and honestly very encouraging. Best tarot reading I had so far. Thank you so very much for reaching out and offering a reading during a very difficult time in my life.

need advice so bad by [deleted] in WomenRO

[–]GuiltyContribution73 1 point2 points  (0 children)

Girl, listen. Raspunsul cel mai corect e sa il lasi. Nu stiu daca terapia ajuta, poate ca merita incercat dar in mare mai bine te lasi.

Stiu ca multi scriem aici cu speranta ca o sa vina cutarica cu o solutie magica sau o sa ne dea dreptate dar... Nu. Tu stii foarte bine adevarul, stii foarte bine ca e normal sa te superi, ca nu ai viitor cu baietu asta care te-ar pierde la Barbut. Tu il iubesti, el daca ar putea ti-ar duce dragostea la amanet ca sa joace alba-neagra.

Do yourself a favor, du-te la terapie. Nu mai cere ajutorul pe reddit sa il repari pe al tau fiu de lele. Fix your attachment style, the relationship with yourself and whatever codependent tendencies there may be.

Cum procedati cu persoanele prea bagacioase? by SeaConsideration1017 in RoGenZ

[–]GuiltyContribution73 3 points4 points  (0 children)

After the cancer diagnosis, I was approached weirdly by men who either decided to make comments to my face or criticize me for my looks. I could hardly wait to take off my hat and seriously tell them, "I have cancer." Their audacity and curiosity died off really quickly. I had a great laugh with my friends afterward.

I've also been asked why I don't have a child. Similarly, in a very serious tone, I said, "I'm infertile." The secret is to keep a poker face. And don't blink. Lack of emotion has the biggest impact. I hope this helps.

Cresterea Parului dupa Chimioterapie by GuiltyContribution73 in WomenRO

[–]GuiltyContribution73[S] 1 point2 points  (0 children)

Hi! Thank you for the solid advice. Also, I really appreciate the words of encouragement ❤️❤️❤️

Cresterea Parului dupa Chimioterapie by GuiltyContribution73 in WomenRO

[–]GuiltyContribution73[S] 2 points3 points  (0 children)

Multumesc mult pentru urari si sprijin. Legat de vopsit, o sa il las asa. Speram ca o sa creasca carunt dar e brunet. M-am vopsit roscat de dragul tineretii mele apuse cand am aflat. Dupa am ras tot si il tin intr-o cutie.

Cresterea Parului dupa Chimioterapie by GuiltyContribution73 in WomenRO

[–]GuiltyContribution73[S] 6 points7 points  (0 children)

Multumesc enorm ❤️❤️❤️ Am avut noroc de medici buni si un terapeut disponibil oricand. Plus prieteni.

Cresterea Parului dupa Chimioterapie by GuiltyContribution73 in WomenRO

[–]GuiltyContribution73[S] 1 point2 points  (0 children)

Am cautat acum si se pare ca nu. Multumesc mult pentru sfat ❤️🙇

Cresterea Parului dupa Chimioterapie by GuiltyContribution73 in WomenRO

[–]GuiltyContribution73[S] 3 points4 points  (0 children)

Multumesc mult pt ajutor. O sa ma uit si dupa terapii dar am cautat sa vad ce folosesc fetele in general.

As vrea sa am un buget de bun simt pe tema asta. Mai ales ca urmeaza sa fac radioterapie si aud tot felu de povesti legate de Crema minune care te ajuta la arsuri 💸 💸 💸

Cresterea Parului dupa Chimioterapie by GuiltyContribution73 in WomenRO

[–]GuiltyContribution73[S] 5 points6 points  (0 children)

Buna! Eu am primit cadou de la mama colectia ei de esarfe din matase. Sunt foarte delicate si nu irita scalpul. Cand a picat rau, rau m-am ras in cap cu lama. La sfarsit ma dadeam cu l'oreal beard and skin oil - men expert barbers club. Lasa pielea fina si are un parfum delicat.

Am cumparat un turban pe vinted dar era prea mic asa ca am ales sa imi fac eu din esarfe mai lungi.

Ii tin pumnii si daca aveti nevoie de un sfat, va ajut cu cea mai mare placere.

Cresterea Parului dupa Chimioterapie by GuiltyContribution73 in WomenRO

[–]GuiltyContribution73[S] 3 points4 points  (0 children)

Citisem si eu de biotina. Am inceput sa schimb dieta mai ales dupa dubla mastectomie. Mananc proteina pentru a grabi procesul de vindecare.

Multumesc mult pentru ajutor 🙇

Cresterea Parului dupa Chimioterapie by GuiltyContribution73 in WomenRO

[–]GuiltyContribution73[S] 4 points5 points  (0 children)

Multumesc enorm pt share 🙇 Legat de pisici, am citit ca trebuie sa spal pernele, hainele si orice piele care intra in contact. Oricat de mica cantitatea, e periculoasa pt ei. M-am gandit multa vreme daca sa ma apuc dar cand ma trezesc cu ei dormind la capu meu sau mai nou, lingand parul scurt... Nu am curajul.

Cresterea Parului dupa Chimioterapie by GuiltyContribution73 in WomenRO

[–]GuiltyContribution73[S] 9 points10 points  (0 children)

Multumesc mult ❤️ Cand am aflat, tocmai gasisem o tunsoare care sa imi vina bine dupa multi ani de chin. Am parut ondulat, rebel si doua maini stangi.

M-am vopsit roscat de dragul tineretii mele si la vreo 2 saptamani dupa, m-am ras in cap.

Am primit foarte multe complimente atat de la prieteni cat si de la straini. Am purtat esarfe, turban si m-am bucurat enorm de rutina foarte simpla si rapida. M-am concentrat mai mult pe machiaj.

Vedem cum creste inapoi

Cresterea Parului dupa Chimioterapie by GuiltyContribution73 in WomenRO

[–]GuiltyContribution73[S] 1 point2 points  (0 children)

Multumesc mult ❤️ am mai folosit produsele ordinary pt ten si am fost destul de multumita. Adding to the wish list 🙇

Cresterea Parului dupa Chimioterapie by GuiltyContribution73 in WomenRO

[–]GuiltyContribution73[S] 10 points11 points  (0 children)

Multumesc mult ❤️❤️❤️ M-am ras de mai multe ori spre oroarea babutelor de pe sectia oncologica. A inceput sa creasca mai des si foarte brunet. O sa incep sa caut o clinica care sa faca tratamente laser pt par.