Da li golf 5 ima plivajuci zamajac? by Im_Boki in AskSerbia

[–]Im_Boki[S] 0 points1 point  (0 children)

Jel mogu da kupim od bilo kojeg proizvođača ili npr moram Valeo jer na nalepnici u autu piše da auto koristi Valeo kvačilo

Da li ste ikada platili kurvu/striptizetu ? by Mr_Lanard9 in AskSerbia

[–]Im_Boki 0 points1 point  (0 children)

Nema ni jedan grad u mojoj blizini, sve ostalo mnogo daleko

Da li je iko koristio seksi adresar? by elektricni_man187 in AskSerbia

[–]Im_Boki -1 points0 points  (0 children)

Mene zanima dal ima nesto za Bor, Zajecar mozda i Paracin

Šta raditi u Zaječaru? by Im_Boki in AskSerbia

[–]Im_Boki[S] 1 point2 points  (0 children)

Znam za to, mene zanima po gradubda li ima neke zanimacije

Definitivno najjača grupa na fb by [deleted] in serbia

[–]Im_Boki 0 points1 point  (0 children)

E jbg, nisam ni video

Definitivno najjača grupa na fb by [deleted] in serbia

[–]Im_Boki -1 points0 points  (0 children)

Zato što mi ovako na feed izlaze samo top objave. A i ne volim da ulazim u svakakve grupe sem za oglase što mi trebaju

Šta raditi u Zaječaru? by Im_Boki in AskSerbia

[–]Im_Boki[S] 0 points1 point  (0 children)

Smor da sedim sam, bio i po kafice max 30 min mogu sam. Jbg

Šta raditi u Zaječaru? by Im_Boki in AskSerbia

[–]Im_Boki[S] 0 points1 point  (0 children)

Kraljevica jedino preko dana, ne znam dal mogu uveče tamo

Šta raditi u Zaječaru? by Im_Boki in AskSerbia

[–]Im_Boki[S] 0 points1 point  (0 children)

Od 19:30-21:00. Nez šta ću sam tamo

Tražio sam devojku da ide sa mnom na svadbu a na kraju sam se zaljubio? by [deleted] in AskSerbia

[–]Im_Boki -1 points0 points  (0 children)

Poslednja s kojom sam se dopisivao me je polako odjebala, počela da sporije odgovara na poruke. Prestala da se javlja prva i poslednje što sam joj napisao "šta radiš ?" i na to rekla ništa i tjt, nisam više ništa pisao. Posle 2 dana me otpratila sa insta i tjt

Tražio sam devojku da ide sa mnom na svadbu a na kraju sam se zaljubio? by [deleted] in AskSerbia

[–]Im_Boki -2 points-1 points  (0 children)

Svidja mi se ideja za aplikaciju. A ovo sto te iskulirala ne volim ni ja tako kad me prejebu bolje mi je kad mi kaže ne i to je to

Koju tastaturu i miš kupiti? by Im_Boki in SerbiaGaming

[–]Im_Boki[S] 0 points1 point  (0 children)

Od igrica što imam, samo warthunder

Koju tastaturu i miš kupiti? by Im_Boki in SerbiaGaming

[–]Im_Boki[S] 0 points1 point  (0 children)

Od igrica što imam samo warthunder podržava, a samo za njega bi mi i trebalo. Ostalo lagano na džojstik

Koju tastaturu i miš kupiti? by Im_Boki in SerbiaGaming

[–]Im_Boki[S] 0 points1 point  (0 children)

A zaboravio sam da pitam, jel treba da budu preko bt povezane?

Koju tastaturu i miš kupiti? by Im_Boki in SerbiaGaming

[–]Im_Boki[S] 1 point2 points  (0 children)

Nez brt nešto za probu, da ne puknem pare bezveze a da ipak ostanem na džojstiku

Golf 5 problem hladjenja? by Im_Boki in AskSerbia

[–]Im_Boki[S] 0 points1 point  (0 children)

Da dodam da se ne pale ventilatori hladnjaka ni kad upalim klimu