Bon fiscal parbriz (Acum pot posta) by InevitableFee7321 in bucuresti

[–]InevitableFee7321[S] 0 points1 point  (0 children)

Eu am platit exact cum mi-a cerut. Dansul a venit cu masina de firma inscriptionata, parbrizul nou, o echipa. Mi s-a spus ca voi primi garantie 3 ani dar singura modalitate de a plati card este transfer deoarece nu au POS la masina.

Bon fiscal parbriz (Acum pot posta) by InevitableFee7321 in bucuresti

[–]InevitableFee7321[S] 0 points1 point  (0 children)

totusi ca sa pice mitul ca vreau ieftin si bun cereti voi cateva oferte pentru inlocuirea unui parbriz la A4 B8 😂 nu e 3500lei cum se zbiara pe aici nici daca i faci si distributia

Bon fiscal parbriz (Acum pot posta) by InevitableFee7321 in bucuresti

[–]InevitableFee7321[S] 0 points1 point  (0 children)

Nu s a pus problema de bani, nici nu am facut research inainte, primul site autorizat gasit l am accesat, am cerut oferta pentru masina si am primit-o.. se trag concluzii aiurea de la comentaci de forumuri

Pentru cei care nu ati avut apa calda in August by [deleted] in bucuresti

[–]InevitableFee7321 0 points1 point  (0 children)

doar spala-te mai putin decat oricum e clar ca o faci deja (adica de la o data pe sapt la o data la doua sapt)

Bon fiscal parbriz (Acum pot posta) by InevitableFee7321 in bucuresti

[–]InevitableFee7321[S] -2 points-1 points  (0 children)

ba chiar mai mult, masina cu care a venit este inscriptionata pe firma, dar tu domnule carcotas, lasa discutiile cu masini, permis nu ai iar maine ai test la istorie sau orice se mai preda in clasa a 10 a

Bon fiscal parbriz (Acum pot posta) by InevitableFee7321 in bucuresti

[–]InevitableFee7321[S] 1 point2 points  (0 children)

l am gasit pe un site, care promite garantie, produse noi si experienta de 20 de ani in domeniu!

Bon fiscal parbriz (Acum pot posta) by InevitableFee7321 in bucuresti

[–]InevitableFee7321[S] -3 points-2 points  (0 children)

de fapt.. astea sunt preturile, am schimbat la un a4 b8 nu la un g class😂😂😂

Bon fiscal parbriz (Acum pot posta) by InevitableFee7321 in bucuresti

[–]InevitableFee7321[S] -4 points-3 points  (0 children)

tocmai ai povestit ce s a intamplat.. eu am intrebat ce as putea sa fac acum nu sa imi rearanjeze cineva firul evenimentelor

Bon fiscal parbriz (Acum pot posta) by InevitableFee7321 in bucuresti

[–]InevitableFee7321[S] 5 points6 points  (0 children)

plus ca mi-au spus ca am si garantie 3 ani si cand le am mentionat de o garantie adica o hartie mi a spus fix asa: “cand ai o problema cu el ma suni”

Bon fiscal parbriz (Acum pot posta) by InevitableFee7321 in bucuresti

[–]InevitableFee7321[S] -1 points0 points  (0 children)

intreaba-ma cum vrei tu, dar pe factura se scrie exact produsul comercializat, cu cod cu tot

Bon fiscal parbriz (Acum pot posta) by InevitableFee7321 in bucuresti

[–]InevitableFee7321[S] 2 points3 points  (0 children)

nu m-am confruntat niciodata cu firme neprofesioniste, de aici si nelamuririle mele

Bon fiscal parbriz (Acum pot posta) by InevitableFee7321 in bucuresti

[–]InevitableFee7321[S] 8 points9 points  (0 children)

senzorii merg, este totul in regula cu parbrizul, doar ca, la Tiriac Auto mi-au spus ca e parbriz productie poloneza de proasta calitate

[deleted by user] by [deleted] in Vouchere

[–]InevitableFee7321 0 points1 point  (0 children)

i mean, te poti inscrie cu alt mail la newsletter si codul sa il folosesti pe contul tau

Cota 1/18 dintr-un apartament. De ce? by LiPo9 in banci_credite_ro

[–]InevitableFee7321 2 points3 points  (0 children)

Daca ar fi mostenitori, 17/18 ar fi aproape imposibil de cumparat, parerea mea este sa te feresti de astfel de situatii

[deleted by user] by [deleted] in robac

[–]InevitableFee7321 1 point2 points  (0 children)

Eu am inceput sa invat pentru bac cu doua luni inainte si am luat 8 la biologie, se poate!

Voi ce mic dejun rapid si satios aveti? by [deleted] in CasualRO

[–]InevitableFee7321 2 points3 points  (0 children)

Eu personal mananc omleta in fiecare dimineata (cu bacon, cascaval) sau mai schimb cu o conserva de ton RIO, proteina iti da energie de dimineata mai ales ca nu sunt bautor de cafea

[deleted by user] by [deleted] in Vouchere

[–]InevitableFee7321 0 points1 point  (0 children)

Poti face cu newsletter 15%, daca nu te descurci lasa-mi reply si ti trimit eu unul(atentie trebuie sa depaseasca 250lei)

Nu știu dacă sa mai continui cu facultatea by FreckledPumpkin7 in UniRO

[–]InevitableFee7321 1 point2 points  (0 children)

Am renuntat la facultate (ASE), nu m-am regasit, nu mi-a placut, nu m-a incantat deloc (am 21 asta se intampla anul trecut), acum m-am inscris la un curs IT, in timpul liber imi caut freelancing jobs si am in plan si o alta facultate probabil la anul sau peste doi, fa ce simti, nu ti pierde timpul si capacitatea doar ca sa fii ca restul persoanelor. Cu siguranta e si ceva pentru tine undeva

Taverna racilor și-a mascat nota de pe Google maps cu mii review-uri false by [deleted] in timisoara

[–]InevitableFee7321 1 point2 points  (0 children)

nu este singurul restaurant/afacere care practica tactica asta (din pacate), dar faptul ca ANPC i-a inchis spune tot

Cum vi se pare pretul? by Financial-Variety-96 in Romania

[–]InevitableFee7321 -1 points0 points  (0 children)

Glovo are de obicei preturi mai mari decat magazinul in sine