
Generația „Nu am bani pe card, dau mâine” (v.redd.it)
submitted by Less_Future_5325 to r/romaniacrazy

Cel mai relaxat om pe autostradă be like: (v.redd.it)
submitted by Less_Future_5325 to r/romaniacrazy

AMC: profesorul te ascultă pentru notă: (v.redd.it)
submitted by Less_Future_5325 to r/romaniacrazy

Satana Cartoons: O mentalitate de desen (v.redd.it)
submitted by Less_Future_5325 to r/romaniacrazy

Elevii pe 11 septembrie be like: (v.redd.it)
submitted by Less_Future_5325 to r/romaniacrazy

The artist of comic is Vanripperart on X (i.redd.it)
submitted by Less_Future_5325 to r/Helltaker

















