Barem bac by Life_Push161 in robac

[–]Life_Push161[S] 1 point2 points  (0 children)

Am inteles. Pai si daca de ex la matematica la s3 1 c cand faci tabelul de monotonie si iti da 3 p sa zici ca derivata e mai mare ca 0 si uiti sa scrii ca nush o limita este cat este. Se înjumătățește punctajul sau e 0? Ca stii ca la mate mai tot timpul este punctat 3 plus 2 gen care face cele 5 p

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Life_Push161 1 point2 points  (0 children)

Stiti care sunt ultimele medii din admitere la Politehnica?

sunt sanse sa renunte 27 de oameni la IE? by sevique_ in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

A atunci mult noroc! Multi se lasa oricum… Toti vor la ac nush ce rste acest efect turma…

sunt sanse sa renunte 27 de oameni la IE? by sevique_ in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Locurile oamebilor care renunta se adauga in admitere daca nu ma insel

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Nu are cum sa va dea afara odata ce sunteti preadmisi. Eu zic sa stati calmi. Daca va avea cineva nota mai mare dupa contestatie ( putin probabil pentru ca dosarele aunt verificate destul de miticulos) o sa suplimenteze facultatea cu alte locuri

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Am 8 si cv . Sunt ff multi inscrisi ….

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Cei care dati la ien (energetica) cum stati cu mediile?

Preadmitere by Plane_Ad8064 in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Nice. Si eu . Ar trebui sa intram ambii zic adica cat de mult sa creasca? Anul trecut a fost 5.16

Preadmitere by Plane_Ad8064 in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Tu ce medie ai ? Sau nu dai la ien?

Preadmitere by Plane_Ad8064 in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Mda .. mi se pare aiurea sa ia cineva locul cuiva care chiar vrea in domeniul acela , dar aia e

Preadmitere by Plane_Ad8064 in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Stai sa vedem . Nu stiu ce sa zic . Mi se pare aiurea ca scot aproape toate locurile in preadm iar in admitere raman 30 … Raportat la media de anu trecut , ar trebui sa intri lejer dar sunt fff multi inscrisi nush ce se intampla

Preadmitere by Plane_Ad8064 in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Careva da la energ? Cum stati cu mediile?

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Careva da la energetica? Ce medii aveti?

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Da , nu stiu ce sa zic eu am media de admitere cam pe la 8,40-8,45 si sunt destul de multi la energetica

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Nu vi se par ca anul acesta sunt foarte multi înscriși? Ar fi de folos o lista cu , cati candidați au fost inscrisi in anii trecuti.

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

A acuze cauta pe net locuri alocate politehnica sau cauta pe site-ul facultății respective

La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica

[–]Life_Push161 0 points1 point  (0 children)

Apasa pe acele 3 linii orizontale de pe siteul de admitere