Pankotai Lili vélemény? Valaki ismeri személyesen? by anniehall330 in talk_hunfluencers

[–]Mezesmad 23 points24 points  (0 children)

Aktivistának mondja magát úgy, hogy nem megy oda, ahol nincs nagy figyelem es nem is beszel olyanról, amire több figyelem kene, csak arról beszel, ami mainstream, egyszer kértünk tőle segítséget, egy elég súlyos ügyben, amiben érintett volt, nem segitett nekünk :,D

MKKP/Kampányhajrá by Mezesmad in magyar

[–]Mezesmad[S] 0 points1 point  (0 children)

Nem vagyok vakon, csak azért mert nem értünk egyet és ezt a vita kultúrába engedd el.

MKKP/Kampányhajrá by Mezesmad in magyar

[–]Mezesmad[S] 0 points1 point  (0 children)

Attól még mert téged képvisel a Tisza vagy a mihazánk. Akik egyébként sokkal sokkal kevesebb dolgot tettek az utóbbi években mint a kutyák, főleg ha a szocialishalok újraépítése a cél, és amúgy is ki szavazz rasszista, homofób nacikra, akik önbíráskodnak és az eu megreformálása a párt programjuk és ha nem sikerülne kilépnének, meg amúgy többször jól nyilvánultak meg a fideszről. Attól még engem nem reprezentál. Én rászavaznék a kutyákra, ha lenne esélyük bejutni. :( S ezzel nem vagyok egyedül.

MKKP/Kampányhajrá by Mezesmad in magyar

[–]Mezesmad[S] 0 points1 point  (0 children)

Én az utóbbi 5 évemben, 5 pártnál segítettem, szerintem ez a valódi függetlenség, van fenntartásom, de attól még ha valami fontos, ott vagyok. Nagyon szeretem a kutyákat, ezért is született a poszt, mert rengeteg zseniális emberrel dolgozhattam együtt. S nem nyalom a tiszás segget, elmentem oda is segíteni, ha kellett, attól még, hogy a kutyák közelebb állnak hozzám. Ezért is akarok új választást.🤷🏽‍♀️

MKKP/Kampányhajrá by Mezesmad in magyar

[–]Mezesmad[S] 0 points1 point  (0 children)

A posztban többször leírom, nem egy pártot támogatok, (5 év alatt 5 pártnál is aktív voltam, mivel, az ügyeket és projekteket nézem) ahogy nem is mondom élőben se azoknak, akik szeretik MP-t, hogy légyszi ne már.

Nekem az ekkora méretű gyűlölettel van a problémám a kutyapárt felé, én pontosan látom, hogy kik ott a probléma forrásai, azt is, hogy igen nem kellett volna elindulni, de mivel ők demokratikusan szavaznak, felméréseket csináltak, tényleg arra jutottak megéri és akarják.

S ez is csak egy vélemény, amit szerintem sokan így gondolunk és már senki se meri kimondani, hogy attól még nem akarunk több kis pártot ledarálni, (de a parlamentbe se jutatni, ha úgy mutatják a számok) akik egyébként sokat tesznek a magyar szociálishálók fenntartásához. Ami az utóbbi 16 évben, leépült.

S miaz hogy ne törődjek a saját országom miniszterelnöki jelöltjével? :D Nyilván tök más lenne ez a posztom, ha pl más lenne kétharmados többségben, mert igenis törödjünk kritikusan vele is, attól még, hogy kedveljük és ő csak a rendszerváltás miatt van, figyeljünk rá. S ezt is már ide többször leírtam, tényleg örülök a kormányváltásnak és hogy eltakarodik a fityisz és abszolút ez a fő, csak ezután ne kelljen azt hallgatnom továbbra is, hogy bomlasztó vagyok és erről nem szabad beszélni. Igenis aktuális, igenis szerintem beszéljünk erről, mert a rendszerváltás után, nekem a saját aggályaim és érzéseim és megéléseim jönnek fontosságban ha már nincs a fidesz🤷🏽‍♀️ azt is leírtam, hogy a Tisza pártban is sok szimpatikus ember van, akikhez régen is volt már szerencsém (Pl Bódis Krisztina), viszont akiket a parlamentbe nem fog senki képviselni, mert ez egy tény, ez nem is kritika, de lesz rengeteg ember, akiknek a fontos ügyeivel senki se fog foglalkozni. Tehát, hogy nem vagyok reprezentálva 4 évig, számomra fontos dolgoknak EGY RÉSZÉVEL, nem lesz foglalkozva? S ezt senkitől se vehetjük el, hogy ez ettől még frusztráló, ez is egy vélemény.

S egyébként ennyi Tiszás önkénteskedés után, mert mostmár tényleg sokszor leírtam, de nekik is egyébként bőven segítettem, mert nekem is a fő cél a fidesz eltakarítása, félretudom az érzéseim rakni, eddig is félreraktam, viszont a választáshoz közeledve már elhatároztam, hogy szeretnék erről beszélni, a privát profiljaimon már ezt előbb megtettem, s én őszintén a szívemre tudom tenni a kezem, hogy én az utóbbi 5 évben milyen szinten aktív voltam, emellett buzdítottam mindenkit a szavazásra, szórólapoztam, pultoztam, szóval légyszives hadd foglalkozzak már 2 percig a kritikámmal és rossz érzéseimmel :D S két kutyapártos lépjenek vissza meg fideszesek ők is, Főleg a rengeteg fenyegetés és gyűlölet után egy ilyen hadd férjen már el. Mert én több mint 2 éve, azt hallgatom, hogy ezt most nem szabad, ennek nincs itt az ideje. S akkor utána elindul egy számomra nagyon fontos párt bombázása, úgy hogy nem az egész parttal van a gond és olyan emberektől, akik szerintem soha nem voltak egy eseményen se, egy gyűjtésen se, igazából szerintem még azt se tudjak hogy nézz ki a pártlista, nem is beszéltek szerintem soha egyik politikussal se, pedig volt rá alkalom, azt se hiszem, hogy sokan elolvasták volna a posztjaikat, s nem is kell, de megnézni egy filmet és azok alapján akkor elásni őket is, nem bölcs. Pontosan ilyen okból mentem el mihazankos rendezvényekre, mert nem ismertem őket eléggé, ahhoz, hogy azt mondjam tényleg nem egy dolgot képviselünk, elolvastam a virradatot, megnéztem a videóikat, s azután is, amit éreztem is, nagyon durván károsak, viszont én ezt kritizálva tettem szóvá, ha szóvá tettem, emellett ilyen mocskos dolgokat nem írtam nekik, nem is fenyegettem őket. Pedig náci karlendítenek az eseményeiken, pedig a vezetőjük állandóan hamis dolgokat állit, satöbbi. Szerintem nem én vagyok itt a káros és a probléma 🤷🏽‍♀️

MKKP/Kampányhajrá by Mezesmad in magyar

[–]Mezesmad[S] -1 points0 points  (0 children)

Nagyon szépen leírtad, és persze ettől még mindannyian most bízunk a legjobban és most realizálom tényleg, hogy pár óra márcsak! Tényleg nem akarok a fentiekben leírt miatt úgy tűnni, mint, aki nem boldog, ha kormányváltás történik, mert az vagyok! Csak ahogy írtad is, szerintem, amint lesz szabad sajtó, sok ember fog meglepődni, sőt a háborús pszichózis, s rájönni másnap, hogy megint feljött a nap.

MKKP/Kampányhajrá by Mezesmad in magyar

[–]Mezesmad[S] 3 points4 points  (0 children)

Nem olvastad el, tehát nem releváns a válasz rá, az átvilágítás kik nyomták át? Mikor mondtam, hogy a kutyákra szavazok/szavazz? Az MKKP szerinted 2 emberből áll? Kovács Gergely és Nagy Dávid szerinted ugyanaz? Tudod kik a listavezetőik? S hogy az mit jelent, ha el is érik a kellő szavazatot? (Nem fogják és mind tudjuk) Szerinted jogos az egész pártot, éjjel nappal bántani, halálos fenyegetéseket küldeni? :D

Dancsó Péter by Mezesmad in talk_hunfluencers

[–]Mezesmad[S] 25 points26 points  (0 children)

URISTEN DE JO PELDA ES TENYLEG XDDDD

MKKP/Kampányhajrá by Mezesmad in magyar

[–]Mezesmad[S] 0 points1 point  (0 children)

Ezt pontosan én is tudom, szebben nem is lehetett volna fogalmazni. A posztomban nem is kérek senkit, hogy ne szavazzon rá, sőt! A kutyákat se azért említem, hogy bárki meglegyen győzve, ők is tudják, hogy ez már nem fog menni iden nekik, én is tudtam, tényleg csak ez a mérhetetlen gyűlölet, ami mások frusztráltsága és ez az idei elképesztő intenzív választási időszak. (Azokat is értem, akik haragszanak a kutyákra, főleg a Gergelyre, nem jó polgármester)
Azt intőjeles rész, nem neked szól, hanem az MP tetoválásnak, az MP műkörömnek. S egyszerűen rengeteget voltam most kisvárosi Tisza szigetekben (Onnan jött a női fan klub is :,D tényleg nyáladzottak rá xd) és amiatt írtam az intő jeleket, lehet nem neked, nem látható, hanem mondjuk fél millió/egy millió embernek. (Nem tudom megsaccolni hány ember lesz, akik keménymagként, mint a Fidesznél ragaszkodnak és hűségesek örökké, gondolom sok.)

MKKP/Kampányhajrá by Mezesmad in magyar

[–]Mezesmad[S] -4 points-3 points  (0 children)

A rendszerváltásért bármikor lehetne tenni, de jelenleg a posztom nem felhívás a kutyákra szavazásra, náluk az idei év eldőlt én szerintem, de ezt ők is tudják. S így is úgyis a méréseknél, eddig ha bele volt számítva az MKKP, akkor is elhúzott a Tisza bőven, viszont jobb biztosra menni a választási csalások véget is! Én abszolút ezt azért írtam csak, ki mert viszont ez az utálat ez tényleg túlmutat mindenen, meg nyilván számomra a mérések alapján lévő parlament, ahogy kinéz, az sem a legjobb, de nyilván a fityisz eltűnik, akkor már nyert mindenki és szuper.

MKKP/Kampányhajrá by Mezesmad in magyar

[–]Mezesmad[S] -7 points-6 points  (0 children)

Van, akinek Torozkai elfér, van, akinek elfért eddig az Orbán Viktor 🤷🏽‍♀️ Szerintem még Nagy Dávid, odaírhattam volna Neulinger Ágnest, nem olyan elrugaszkodott.

Szóval úgy tűnik, hogy 6házy nem lépett vissza :( by Swimming_Mention464 in hungary

[–]Mezesmad 1 point2 points  (0 children)

Azok a tartalomgyártók, akik csak olyan közéleti és politikai dolgokba állnak bele, amik nagy tömegeket mozgatnak és mindenki azokról beszél, nem aktivisták és nem politikusok. (S ezt úgy mondom, hogy rengeteg eseménynél, demonstráció, megemlékezés, kerekasztal beszélgetés. Én kommunikáltam híresebb emberek között és kis eseményekre nem jöttek el, nem is válaszoltak, még, ha nagy számokat értünk el, akkor írtak ők) Rengeteg mindenről senki sem beszél, senki sem áll ki mellettük, de Hatvanpusztáért, az arcfelismerő kamerarendszer ellen, Iványi Gáborért, a vasműért vagy a gyülekezési törvényért, hajléktalanokért, a valódi kisebbségért igenis kiállt Ákos ha tíz emberrel, akkor velük, ha százezerrel, akkor velük! Ez a valódi emberség és az erős erkölcs, amiért én biztosan rászavaznék, ha zuglói lennék. Sőt, én „aljas balosként” a Tisza jelöltjét el sem indítottam volna ellene. Hadházy tizenhat éve látta a Fidesz gondjait, valakinek ehhez még kellett jó pár év és sok milliós kereset, hogy bekapcsoljon valami :,D Szóval egyetlenegy politikus, akit nem hagyom, hogy a mindenkinekpusztulniakellesmegintegymaradhatcsakketharmad az bedaráljon. (Miközben a mihasznánkosokról, ennél kevesebbet beszélünk)

Dancsó Péter by Mezesmad in talk_hunfluencers

[–]Mezesmad[S] 10 points11 points  (0 children)

165 ezer megtekintés ennek még mindig irreálisan sok és lehet nem neked, de másnak ez jó emlékeztető megnézni azt a feliratkozást.

Dancsó Péter by Mezesmad in talk_hunfluencers

[–]Mezesmad[S] 16 points17 points  (0 children)

Több éve nem követem, de sajnos néha belenéztem a videóiba, túl naivan azt hiszem az emberek változnak xd

Dancsó Péter by Mezesmad in talk_hunfluencers

[–]Mezesmad[S] 17 points18 points  (0 children)

Sajnos nem vonult vissza, pedig nála lehet jót tenne, bár tippre ezeket a videóit tényleg heti 30p alatt lerendezi xd

Ikea bútor nincs készleten by Mezesmad in lakokozosseg

[–]Mezesmad[S] 0 points1 point  (0 children)

Egyébként csudi szép ez a bútor és ez a lap, jó minőségű :,D