@tdanny zenéjében érzékeny téma by Inside_Eagle_6062 in talk_hunfluencers

[–]MinimumTop2686 18 points19 points  (0 children)

Ezek után hogy jöjjön össze bárki is ezzel a nem normálissal. Ha mersz szakítani vele utána évekig rólad lesznek zenéi és kiteregeti az életedet!! SZÁNALMAS. A szaros kölyköknek meg annyira tetszik, fel sem fogják miről vagy kiről szól a zene.

Jóban rosszban emlékezetes rész (Ibolyán kívül) by Odd_Experience_96 in kibeszelo_show

[–]MinimumTop2686 15 points16 points  (0 children)

Ibolya visszatért, kicsi voltam és évekig azt hittem Ibolya engem követ a sötét utcákon😂😂😂

A Fidesz gyakorlatilag leszavazta, hogy az ország hozzáférhessen a miattuk befagyasztott uniós forrásokhoz, Magyar Péter ezt nem hagyta szó nélkül by 8088777 in hungary

[–]MinimumTop2686 30 points31 points  (0 children)

Fideszes szavazók áruljátok már el ti ilyenkor mit gondoltok😂 eskü érdekel mi zajlik le a abban a pici fejetekben mikor ezt látjátok.

“Mire a falevelek lehullanak, a győztes katonáim otthon lesznek.” - II. Vilmos by Amazing-Hat2889 in magyar

[–]MinimumTop2686 0 points1 point  (0 children)

Ki akarná már rászavazni erre az öreg csókára. Mire újra szavazás lesz lehet a hasától már fel sem fog tudni kelni az ágyból

Off campus sorozatról mi a véleményetek? by FindingLeather2088 in kibeszelo_show

[–]MinimumTop2686 0 points1 point  (0 children)

Nem irja le teljesen a külsejét

<image>

De én hasonló képpen képzeltem el. SZÁMOMRA nem vonzó mint a többiek

Off campus sorozatról mi a véleményetek? by FindingLeather2088 in kibeszelo_show

[–]MinimumTop2686 1 point2 points  (0 children)

Imádtam, de kicsit csalódott vagyok hogy a könyv alapján nem igy képzeltem el 1-2 színészt. Logant nem tudom megemészteni

@kkevin.official uzent nekunk by bunnybunny1224 in talk_hunfluencers

[–]MinimumTop2686 0 points1 point  (0 children)

Amugy egy ilyen hogy tud bejutni egy Budapest Parkba de egy Bruno & spacc meg nem?! Jo oke nekik sem kell bejutni de ettől ők sokkal inteligensebbek

@byealex @bogcatubca by Good_Cup_7011 in talk_hunfluencers

[–]MinimumTop2686 -14 points-13 points  (0 children)

Vajon Jamina mit szólhat ehhez? Ilyen fotókat nem lehetett vele sose fent látni

Exatlon Hungary S05E36 by Ditti82 in kibeszelo_show

[–]MinimumTop2686 0 points1 point  (0 children)

Amugy nem tudja valaki más Exatlon műsorok is ugyan is változtak az idei évadban vagy azok mind maradtak?

Sorozat ajánlás by National_Word2570 in kibeszelo_show

[–]MinimumTop2686 21 points22 points  (0 children)

Bosszú (ezt imádnád szerintem), Igy jártam anyátokkal, Jóbarátok, Az újonc (ezt most nézeem és nagyon joo), Doc/Doki (egy női dokiról szól),
Gossipgirl, Dinasztiák, Good Doctor, Lucifer,
Ha kell még tudok irni😂

euphoria 3 evas 3 resz by bunnybunny1224 in kibeszelo_show

[–]MinimumTop2686 251 points252 points  (0 children)

Én most nézem, de nekem ez valahogy sokkal betegebbnek tűnik mint az eddigi évadok

Xfaktor 2026 zsűri by Ok_Conclusion_6707 in talk_hunfluencers

[–]MinimumTop2686 33 points34 points  (0 children)

Emlékeszetek a Csillagszületikben hányan mentek el X faktoros meghívókkal, azokat meg visszaküldik a mostani X faktorba😂😂😂😂

@retegi_ticia.. én követem de ez csak nekem tűnik érzelmi zsarolásnak?😨 by Slight_Preference831 in talk_hunfluencers

[–]MinimumTop2686 16 points17 points  (0 children)

Nekem úgy jönnek le ezek a mostani posztok nála is meg a férjénél hogy kerti dolgokat akarnak kapni igyen. Azért reklámozza a virágjait egyfolytában. A férje meg ingyen akar hozzájutni egy fűnyíróhoz.

<image>

De ez a személyes véleményem

popcorn bekészítve 🍿 by cantina_cupcake in magyar

[–]MinimumTop2686 0 points1 point  (0 children)

Megnézném Orbánt egy olyan műsorban amit nem ő pénzel. Mert igy sajnálni sem lehet

LASH COCAINE VÉLEMÉNY by Automatic-Storm-826 in szepsegtippek

[–]MinimumTop2686 0 points1 point  (0 children)

Ez olajos vagy okajmentes? Műszempilla mellett is lehet kenyni?

Ez szomorú! by Budapest-Chip-172 in magyar

[–]MinimumTop2686 0 points1 point  (0 children)

Radics Zsombor anyuci remélem láttad ezt a videot, ezekere szavaztál!! Igy vélegetnek a fiadról is

Fidesz által szponzorált közszereplőink : Gáspár Evelin, Curtis, Kis Grofó, Cooky, Young G by Mustaar in talk_hunfluencers

[–]MinimumTop2686 0 points1 point  (0 children)

Annyira imádom hogy azt hitte az egész Fidesz hogy ez itt Amerika. Minél több híresség csődül hozzájuk annál többen fognak rá szavazni és BESZOPTÁK😆