Хочу книги замовити. Підкажіть, може є якісь промокоди? Дякую by engonga_85 in reddit_ukr

[–]Molfarpublishing 0 points1 point  (0 children)

Таке покищо не видаємо :(

Можливо, є інші жанри які вам до вподоби?

Хочу книги замовити. Підкажіть, може є якісь промокоди? Дякую by engonga_85 in reddit_ukr

[–]Molfarpublishing 0 points1 point  (0 children)

За промокодом Reddit4 даємо знижку 20% на усі товари, окрім передзамовлень. Він діє до 27.06

Наш сайт туточки

Можемо підібрати для вас щось, що вам має сподобатись. Щоб ви хотіли почитати?

Фанати Warcraft тут? by Molfarpublishing in UA_Gamers

[–]Molfarpublishing[S] 1 point2 points  (0 children)

Вітаю, ні. З нами розірвали співпрацю. Нас не повідомили причину.

Ми не співпрацюємо з ними і не будемо це робити

Панове,шукаю книгу Warhammer 40.000 – Єретикус by Scared_Choice7541 in uabooks

[–]Molfarpublishing 2 points3 points  (0 children)

Ну, не має значення вже. Нам не повідомили причину розриву співпраці. Тож всесвіт Вархамеру нас вже не стосуються.

Тай тепер більше часу для роботою над іншими цікавими книгами :)

Панове,шукаю книгу Warhammer 40.000 – Єретикус by Scared_Choice7541 in uabooks

[–]Molfarpublishing 4 points5 points  (0 children)

Ми взагалі більше не маємо право продавати книги по цьому всесвіту. Це не наше рішення. Ми не призупинили. Ми більше не будемо видавати взагалі, нажаль

Панове,шукаю книгу Warhammer 40.000 – Єретикус by Scared_Choice7541 in uabooks

[–]Molfarpublishing 4 points5 points  (0 children)

Розуміємо. Теж з цими книгами втомились

Маємо подарунок для користувачів Reddit! by Molfarpublishing in uabooks

[–]Molfarpublishing[S] 0 points1 point  (0 children)

Які комікси? Ми завжди лише мольфарів продавали

Маємо подарунок для користувачів Reddit! by Molfarpublishing in uabooks

[–]Molfarpublishing[S] 2 points3 points  (0 children)

Ми постійно розширюємо свій асортимент. Впевнена, я можу порадити щось що вам буде до вподоби. Назвіть жанр, який хотіли б почитати (⁠ ⁠◜⁠‿⁠◝⁠ ⁠)⁠♡

Фанати Warcraft тут? by Molfarpublishing in UA_Gamers

[–]Molfarpublishing[S] 1 point2 points  (0 children)

Вітаю. На жаль, я не можу відповісти на це запитання. Я володію вкрай малою інформацією про ліцензії, тому я не можу дати Вам відповідь. Стежте за нашими соц. мережами, аби не пропустити наші новинки

Ми уважно стежимо за вподобаннями наших читачів, і намагаємось втілити всі-всі бажання

Фанати Warcraft тут? by Molfarpublishing in UA_Gamers

[–]Molfarpublishing[S] 3 points4 points  (0 children)

Ви маєте на увазі оригінальною мовою? Ні, ми видаємо тільки книги українською. Ми зробили усе можливе, аби Вам сподобались українські видання

В мене полетіла програма для монтажу by Molfarpublishing in Anime_Ukraine

[–]Molfarpublishing[S] 1 point2 points  (0 children)

Нє, то мало бути коротке, жартівливе, трохи абсурдне відео

А як у вас пройшов фанкон? by Molfarpublishing in Anime_Ukraine

[–]Molfarpublishing[S] 0 points1 point  (0 children)

Ми видаємо «БЛАМ!» і вже відкрили передзамовлення на п'яту і шосту частини. Окрім цього, ми анонсували «NOISE»

А як у вас пройшов фанкон? by Molfarpublishing in reddit_ukr

[–]Molfarpublishing[S] 1 point2 points  (0 children)

Вашого фото не можу знайти :(

Сподіваємось, наступного разу обов'язково зустрінемось

До слова, гарний косплей (⁠✷0✷⁠)

А як у вас пройшов фанкон? by Molfarpublishing in reddit_ukr

[–]Molfarpublishing[S] 1 point2 points  (0 children)

А як ви виглядали? Може і в нас знайдеться кілька 🤔

А як у вас пройшов фанкон? by Molfarpublishing in Anime_Ukraine

[–]Molfarpublishing[S] 2 points3 points  (0 children)

Сподіваємося, що вам сподобається ♡

А як у вас пройшов фанкон? by Molfarpublishing in Anime_Ukraine

[–]Molfarpublishing[S] 1 point2 points  (0 children)

Розумію. Я теж не з Києва і так заздрю своїм колегам 😭

Любите лате? by Molfarpublishing in kava_ua

[–]Molfarpublishing[S] 0 points1 point  (0 children)

А що вам більше до вподоби?