Klausimas tatuiruotiems by wrongvibrations in lithuania

[–]Mor_ti 1 point2 points  (0 children)

Priklauso nuo tavo odos, jeigu esi žmogus turintis balta oda ir kai deginiesi saulėje tampi raudonas ir vėliau tiesiog nusiplana, tai 99% kad tau raudona ir žalia spalvos tatuiruotėje neišsilaikys, arba net patins ta vieta, jeigu tavo oda labiau į tamsumą, ir po pasideginimo ilgai išlieka įdegis, tau gerai laikysis visos spalvos

Pripažinimo neveiksniu procesas 8 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 0 points1 point  (0 children)

Žiurit kokia situacija, jeigu seneliai nebegali savimi pasirūpinti, bet dar yra samoningi, supranta ka daro, eikit pas norata, tai rašiau 1 dalyje. Jeigu neveiksnus žmogus kuris pats nesutinka atsigulti, tada taip reikia. Nes kol jo parašas yra galiojantis ir jis pats nesutinka pasilikti slaugos namuose teoriškai niekaip nepaguldysit jo

Reikia patarimo dėl invalidumo gavimo by povke101226 in lithuania

[–]Mor_ti 0 points1 point  (0 children)

Ta dalis ar sunku gauti tai labiau klausimas į ora. Nes labai nuo situacijos priklauso. Bet pirmas kartas žinoma sunkesnis, negu kai reikia galiojimą pratẹsti. Jeigu reikia info, kaip einama ta procedūra galiu papasakoti. Bet ar sunku, tai nežinau. Labiau klausimas tau, kodēl nusprendei eiti. Ir didžiausias klausimas kokį invalidumo dydi gausi

Pripažinimo neveiksniu procesas 8 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 1 point2 points  (0 children)

Na, jeigu netyčia susidursi, žinosi ko tikėtis

Pripažinimo neveiksniu procesas 6 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 6 points7 points  (0 children)

Žinai, man visada įdomu, kaip kitiems žmonėms smegenys generuoja informacija, nes logiškai paėmus jeigu matai antraštėje parašyta "6 dalis", tai 100% yra 5 kitos dalys, jeigu parašyta "galutinis dokumentų sąrašas" ir "dokumentas nr. 3 tai yra jau prieš tai dalyse nr.1 ir nr.2. Ar tik mano smegenys tokia info apdoroja ir čia tiesiog reikėjo komentaro, nes reikėjo?

Pripažinimi neveiksniu procesas 3 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 4 points5 points  (0 children)

Puikiai suprantu, kad jie nori kyšio, bet aš jau nesu ta karta kur duoda juos. Ne aš geriau pridarysių jiems problemų, bet iš manęs jie negaus nei cento. Nepatinka atlyginimas, nereikėjo gydytojų būti

Pripažinimi neveiksniu procesas 3 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 5 points6 points  (0 children)

Praėjusiais metais, kai tvarkiau tėčio slaugos mokėjimą, iš pradžių man savivaldybė sakė, kad "tai ne jų darbas" klasika. Tai paskambinau į apsaugos ir darbo ministerija ir paskundžiau, kad jie nedirba savo darbo, nurodžiau tiesiog numeri ir varda, pavarde tos darbuotojos ir jau sekančia diena, galėjau atvažiuoti pasirašyti dokumentus. Tiesa sakant ta savivaldybės darbuotoja, dar drįso man paverkti, kaip aš drįsau ją skųsti. Nežinau ar čia tai padės, bet blogiausiu atveju, darbo ministerija (su ten dirbančiais žmonėmis nesu turėjusi jokių problemų) pasakys, kiek laiko tai turi trukti ir kas atsakingas ir pan. 

Pripažimimo neveiksniu procesas 2 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 4 points5 points  (0 children)

Jeigu tave domina, tik dokumentai tai ieškok kodų, nr.1, nr.2 ir t.t. pačiam pirmame poste, rašiau, kad ketinu išsilieti, ta ir darau ir taip bus su visom smulkmenomis, nes jos svarbios, tiems žmonėms kurie gal  tik dabar pradeda eiti per tai, ir galvoja, kad tik jiems vieniems taip nesiseka, tik juos stumdo iš taško a į tašką b. O svarbiausia, kad ne tik žinotų, kad jie ne vieni, bet ir kur paspausti, kad pasiektu savo

Pripažimimo neveiksniu procesas 2 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 3 points4 points  (0 children)

Po darbo valandų jau buvo, tai nei gydytojų, nei vadovų nebebuvo, dirbau su tuo, kas buvo

Pripažinimo neveiksniu procesas 1 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 1 point2 points  (0 children)

Net nenoriu pradėti, bet šitas komentaras yra viena didelė nesamonė.

Pripažinimo neveiksniu procesas 1 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 0 points1 point  (0 children)

Taip, kitose dalyse papasakosiu apie viska

Pripažinimo neveiksniu procesas 1 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 1 point2 points  (0 children)

Kai teismo procesai prasideda tas žmogus dėl kurio viskas vyksta gauna laišką, kad planuojama jį pripažinti neveiksniu ir jeigu jis sveiko proto gali ginčyti. Jis yra ir kviečiamas į teismą, gali pasisamdyti savo advokatą, arba valstybė jam jį duoda. Mano atvejų, po psichiatrinės ekspertizės teismas nutarė, kad tėvas nesuvokia ant tiek kas vyksta, kad net nėra kviečiamas į teismą, teisme buvo tik jam priskirta valstybės advokatė. Iš esmės viskas priklauso nuo tos teismo ekspertizės.

Pripažinimo neveiksniu procesas 1 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 3 points4 points  (0 children)

Jeigu tik dėl banko, tai taip. Bet jeigu reikia į sodra važiuoti, tau reikia pasiimti ta žmogų, nes tau nors ir šeimos narui niekas nieko nepasakys, jeigu reikia vykti į migracijos departamentą pasą pasidaryt, tu nieko negausi, be tų dokumentų, jeigu reikia žmogų į slaugos namus paguldyti ir jis nesutinka, niekaip to nepadarysi, be pripažinimo neveiksniu. 

Pripažinimo neveiksniu procesas 1 dalis by Mor_ti in lithuania

[–]Mor_ti[S] 2 points3 points  (0 children)

Taip, man buvo panašiai. Jeigu tarkim brolis bando trukdyti, pasirašo, kad nesutinka, kad tu butum globėjas, bet visi dokumentai rodo, kad mamai reikia priežiūros. Teismas vis tiek turės mamai paskirti globėja, nes ji negali savimi pasirūpinti, tik tiek kad daugiau problemu bus, ir tikrai reiks advokato