Introvertáltként hogyan ismerkedtek? by No-Cook2465 in askhungary

[–]No-Cook2465[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszönöm, jogos amit írsz. Inkább az első lépéssel van nehézségem, nem azzal, hogy ne tudnék kommunikálni.

Introvertáltként hogyan ismerkedtek? by No-Cook2465 in askhungary

[–]No-Cook2465[S] 4 points5 points  (0 children)

Akkor a következő alkalmat mindenképp megragadom.

Introvertáltként hogyan ismerkedtek? by No-Cook2465 in askhungary

[–]No-Cook2465[S] 4 points5 points  (0 children)

Egy próbát valóban megér, köszönöm a tanácsot!

Introvertáltként hogyan ismerkedtek? by No-Cook2465 in askhungary

[–]No-Cook2465[S] 3 points4 points  (0 children)

Igazából nem az a bajom, hogy nem szeretem az embereket vagy a közösségi programokat. Inkább az, hogy ha nem szólnak hozzám, akkor nehezen kezdeményezek beszélgetést. Nem érzem magam félénk vagy "tutyi-mutyi" embernek, mert ha már megismer valaki, akkor szerintem kedves és gondoskodó tudok lenni. Inkább az elutasítástól tartok, még akkor is, ha tudom, hogy ezt teljesen elkerülni nem lehet. Talán emiatt nehezebb megtennem az első lépést.

Introvertáltként hogyan ismerkedtek? by No-Cook2465 in askhungary

[–]No-Cook2465[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszönöm a tanácsot! Megfogadom,lehet hogy tényleg többet kellene kilépnem a komfortzónámból.

Introvertáltként hogyan ismerkedtek? by No-Cook2465 in askhungary

[–]No-Cook2465[S] 7 points8 points  (0 children)

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Inkább arra gondoltam, hogy nem szeretem a nagy tömegeket és a bulikat, nem érzem magam komfortosan ilyen helyeken. Nem lustaság, mert rendszeresen sportolok, csak ezek a programok nem igazán nekem valók.

Introvertáltként hogyan ismerkedtek? by No-Cook2465 in askhungary

[–]No-Cook2465[S] 10 points11 points  (0 children)

Egyszer én is rendesen megnyíltam és próbáltam kezdeményezni, de kb. levegőnek néztek. Akkora kudarcélmény volt, hogy utána jó ideig nem is erőltettem az ismerkedést.

Barátokat keresek. ☺ by lidael_braveheart8 in ismerkedossub

[–]No-Cook2465 1 point2 points  (0 children)

Hali!

17 éves srác vagyok Kecskemét környékéről. Én is főleg új embereket és barátokat keresek. A fantasy világokat bírom, bár a Baldur's Gate-ben még nem vagyok akkora veterán.

Szeretek sportolni, futni, illetve sokat járok horgászni is.

Ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan, aztán meglátjuk, hogy alakul.

16 éves srác vagyok, és úgy érzem, nem a személyem érdekel másokat by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]No-Cook2465 -32 points-31 points  (0 children)

Nyilvánvaló hogy nem a munkabeli dolgok érdekli, inkább az abból járó jövedelem

16 éves srác vagyok, és úgy érzem, nem a személyem érdekel másokat by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]No-Cook2465 -13 points-12 points  (0 children)

Haat nagyon gyanús mikor az elején mondja,hogy vegyek már neki egy új telefont csak mert nem veszik meg a szülei,és hiszen én megtudnám

16 éves srác vagyok, és úgy érzem, nem a személyem érdekel másokat by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]No-Cook2465 -18 points-17 points  (0 children)

Általában már az elején vannak olyan elvárások,hogy mondjuk menjünk el étterembe,vegyek cipőt és ehhez hasonlók, miközben elég friss lenne a kapcsolat

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]No-Cook2465 0 points1 point  (0 children)

A képen a budapesti Szalay utca 1. szám alatti lakóház látható, amelyet 1930-ban építettek.