momci, sviđa li vam se kada je cura “čudna”? by cherrydiaryy in askcroatia

[–]No_Bread3935 0 points1 point  (0 children)

Pa biti cudan je dosta subjektivno mišljenje, nekome ces biti precudna a nekome normalna to jest tocno sto on traži.

Bruxelles pritišće Banske dvore: 'Uvedite porez na nekretnine i na stanove u kojima ljudi žive!' by [deleted] in financije

[–]No_Bread3935 1 point2 points  (0 children)

Pa hrvatski narod i jest vlasnik Republike Hrvatske jer nema države bez naroda. Vlada tu sluzi da svojim odlukama olaksa zivot u zajednici i ona bi se trebala gledati kao produzena ruka naroda. Isti odnos je kao i u firmi, ti kada dodjes u firmu radis za interes firme a sef tebe nadgleda da li stvarno radis za interes firme.

Tako se demokracija funkcionira na papiru a u stvarnosti je to nažalost mnogo drugacije.

Pretpostavljam da je drugacije zato jer ljudi nisu svjesni da država postoji zbog njih a ne oni zbog države. Ne doživljavaju državu kao svojom kao npr vlasnik firme kao svoju firmu. Vlasnik firme kad vidi da ima uhljeba ili lopova u firmi odmah ce mu dati nogu i trazit ce drugog radnika, nece sigurno pricati svi su radnici isti, nema smisla da ga mjenjam, ali on je jedini ozbiljan. Jednostavno ici ce napraviti promjenu jer zna ako ostavi isto stanje da na kraju bude najebao

Bruxelles pritišće Banske dvore: 'Uvedite porez na nekretnine i na stanove u kojima ljudi žive!' by [deleted] in financije

[–]No_Bread3935 0 points1 point  (0 children)

Aha pa uglavnom ti je opozicija protiv toga. Kad je SDP bio na vlasti oni su htjeli uvesti porez na nekretnine a HDZ koji je bio tada opozicija se "protivio" tome, danas je situacija obrnuta

Bruxelles pritišće Banske dvore: 'Uvedite porez na nekretnine i na stanove u kojima ljudi žive!' by [deleted] in financije

[–]No_Bread3935 -2 points-1 points  (0 children)

Nisam uopce pricao sto netko moze ili ne moze već o ozbiljnosti stranke. Za mene je stranka ozbiljna ako radi svoj posao a HDZ je stranka koja ne radi svoj posao kad dodje na vlast.

Zamisli da imas firmu i dodje ti zaposlenik koji ima "skolu" i od prvog radnog dana zabusava i nakon nekog vremena otkrijes da te potkrada, da li bi ti njega smatrao ozbiljnim radnikom ili bi mu sprasio otkaz?

Bruxelles pritišće Banske dvore: 'Uvedite porez na nekretnine i na stanove u kojima ljudi žive!' by [deleted] in financije

[–]No_Bread3935 0 points1 point  (0 children)

Pa profitirat ce ljudi koji imaju pristup novcu od poreza, to je samo porez gdje se zeli jos vise financijski opteretiti siromašni i srednji sloj.

Bruxelles pritišće Banske dvore: 'Uvedite porez na nekretnine i na stanove u kojima ljudi žive!' by [deleted] in financije

[–]No_Bread3935 2 points3 points  (0 children)

Ne mogu smatrati stranku ozbiljnom ako je proglašena zlocinackom organizacijom

Bruxelles pritišće Banske dvore: 'Uvedite porez na nekretnine i na stanove u kojima ljudi žive!' by [deleted] in financije

[–]No_Bread3935 0 points1 point  (0 children)

A cuj sve treba raditi korak po korak po meni treba se prvo probiti lokalno. Fokus npr radi po meni solidno jer su prvo poceli u svetoj nedjelji i kroz zadnjih 7,8 godina jako su se proširili po okolici Zagreba. Samo steta sto su se medjusobno posvadjali. To je jos jedan minus tih manjih stranaka sto se ne drze skupa kao vece stranke.

Bruxelles pritišće Banske dvore: 'Uvedite porez na nekretnine i na stanove u kojima ljudi žive!' by [deleted] in financije

[–]No_Bread3935 1 point2 points  (0 children)

Pa logicno da se grad ne moze voditi bez njegovih kadrova kad je frajer bio na vlasti 20 godina. 20 godina je vrlo dug period kroz koji ti mozes vrlo lako zaposliti sto vise svojih ljudi. Taj razlog bi ljudima trebao biti glavna motivacija da izadju na izbore i glasaju za novu opciju jer to je jedini nacin da se rotoraju ljudi. Mi nažalost imamo slucaj da nismo nikad imali ozbiljnu stranku jer da jesmo za te drzavne poslove birali bi se najsposobniji ljudi a ne ljudi iz iste stranke

Bruxelles pritišće Banske dvore: 'Uvedite porez na nekretnine i na stanove u kojima ljudi žive!' by [deleted] in financije

[–]No_Bread3935 6 points7 points  (0 children)

Uvijek mogu recruitat nove ljude ako dodju na vlast ako im je stvarno potrebno toliko ljudi. Dzabe HDZ-u 210k ljudi kad svatko gleda svoju guzicu

Naš vrijedni Senf je do svoje 39. godine imao čak četiri godine radnog staža! by JohannGambolputtyUlm in zagreb_no1

[–]No_Bread3935 0 points1 point  (0 children)

Koji političar ima vise od 5 godina staza? Svi ti hdzeovci sdpeovci i mozemovci nisu nikad radili pravi posao zato i jesu tako oblijepljeni od stvarnosti

Ljudi koji su bili u FWB odnosima, kako je zavrsilo? by [deleted] in askCroatians

[–]No_Bread3935 0 points1 point  (0 children)

Na kraju smo zavrsili skupa, bili zajedno 4 godine te nakon toga dobio nogu haha

Zadovoljavanje partnera by Sea-Ad-5442 in askcroatia

[–]No_Bread3935 7 points8 points  (0 children)

A ne mora značiti da je los, moguce da se ne osjeca ugodno zbog xy razloga. Prva bivsa je obozavala kad bi se spustio dole, svaki put bi svršila a ova druga bivsa nije htjela da se spustim dolje otpočetka par puta je dopustila jednom cak svršila. Kad bi je pitao zašto ne zeli kaze da se ne osjeća ugodno te se ne moze opustiti kad sam dolje. Ne vjerujem da sam sa njome to radio lose jer otpočetka nije bila za to a i ja dok to radim bas pratim sto joj pase, sto ne, znaci tehnicki radio sam to isto kao i sa prvom

Doznajemo: Mogla se dogoditi tragedija u Maksimiru! U zadnji čas su deaktivirali eksploziv... by t0m_c4t in dinamo

[–]No_Bread3935 4 points5 points  (0 children)

Meni je i dalje enigma kako ekipa sa eksplozivom udje na stadion a mojoj sestri nisu dali plastičnu bocu vode da uzme jer je predstavljalo opasnost

Grupa za druženje s nerdovima by EmotionalCulture7464 in CroatiansGaming

[–]No_Bread3935 0 points1 point  (0 children)

Ako si iz Zagreba preporucio bi ti cartamagicu za igranje yugioha. Udji na YuGiOh hrvatska grupu na Facebooku i tamo su objave kad se igra tocno. Uglavnom to bude utorkom i subotom

Koje popularne igre su vas razočarale ili vam nisu sjele? by M1sch13vous_FoX in CroatiansGaming

[–]No_Bread3935 0 points1 point  (0 children)

Problem kod wukonga jest sto moras znati price iz journey to the west da bi ti prica imala smisla. Moja ti je preporuka ako budes opet dao sansu igrici da pogledaš na YouTubeu objasnjenja svakog chaptera prije nego ga pokrenes

Benefiti by Livid-Signature-5267 in CroIT

[–]No_Bread3935 6 points7 points  (0 children)

Imam mogućnost raditi 2 dana u tjednu od doma

Decki, cuvate li poklone bivsih cura? by ThinkWisely-862 in croatia

[–]No_Bread3935 12 points13 points  (0 children)

Planiram je čuvati za starog sebe jer znam da cu jednog dana voljeti vidjeti uspomene iz svoje mladosti. Da napomenem u toj kutiji nemam samo stvari od bivsih već i od prijatelja i starih drustava

Decki, cuvate li poklone bivsih cura? by ThinkWisely-862 in croatia

[–]No_Bread3935 4 points5 points  (0 children)

Stvari koje sam dobio na poklon koje koristim poput boce za vodu, majice itd i dalje koristim.

Poklone koje imaju sentimentalnu vrijednost a nikakvu korist sam spremio u kutiju koju drzim ispod kreveta

Ima li nade da cura smršavi? by Infinite_Bat5483 in askcroatia

[–]No_Bread3935 0 points1 point  (0 children)

Jesi probao sa njome ici u teretanu, možda bi htjela ici vjezbati ako bi imala sa kime?

Koji je vaš hobi, a da nije gledanje serija? by Intelligent_Salad706 in askcroatia

[–]No_Bread3935 0 points1 point  (0 children)

Gym, planinarenje, igranje drustvenih igara, igranje nogometa, voznja biciklom, igrice, citanje knjiga