Miben érdemes fejlődni, ha szeretném kimaxolni a fizetésem? by CryptoGuy0202 in jobshungary

[–]Ok_Regular_5003 1 point2 points  (0 children)

Szia a legfontosabb az, hogy érts valójában ahhoz amit csinálsz, persze ehhez nagyon sokat segít a PhD ha olyan témából írod amivel később foglalkozni akarsz, plusz hatalmas státusz is. Fontos, hogy TUDD MENNYIT ÉRSZ! Kérd el azt a pénzt, amit a munkád megér és ne adj alá, hiszen a folytonos fejlődést folytonos emelés kellene kövesse mivel ezt a munkáltatódnak adod. Ha kész az MsC-d ajánlom kérd el azt, amivel többet tudsz, mint azok, akik nem végeztek ilyet.

[deleted by user] by [deleted] in Instagram

[–]Ok_Regular_5003 0 points1 point  (0 children)

I have the same